Замороженная селедка• 16 декабря 2025
Міопія
Доброго вечора,подивіться будь ласка,чи це насправді дуже погано?Дитині 10 років,пів року тому були на огляді був добрий зір,а зараз лікар каже що дуже погано... Вперше з таким стикаюся,нічого не розумію
Два-три тижні і фсьо• 16 декабря 2025
Питання звідки взялося, якщо пів року назад був нормальний зір. Головне, щоб не прогресувало
Налогообложу• 16 декабря 2025
У меня с детства миопия, тоже выписывали очки, я их как надела то вообще ничего после них не видела, надевала только если нужно было в даль смотреть, например театр, сейчас мне 40 и -1,5, -1,75, сильно не изменилась, но вижу я в даль плохо.
Корсет_на_шурупах• 16 декабря 2025
У нас у доньки так з 9 років почало падати різкий скачок росту , зір погіршився носили окуляри ходили на апаратне лікування по два рази на рік але до 16 років поступово падало все рівно зупинилося на -2 на одному оці і -3 на іншому зараз їй 19 носить лінзи. В 9 років було -0,5 і -1 . Але у нас і мене зір поганий і у моєї мами теж і мого дідуся тож у доньки це спадкове нажаль. Ще памʼятаю що в 1 класі у доні всі були з гарним зором а до кінця 4 класу вже перших парт не вистачало щоб посадити дітей в окулярах які були.