Хто працює в школах Києва у вас теж є педрада на Рідво 25 грудня???
Бо в нас на 11 год. Сказали обов´язково, бо робочий день.
Всі вчителі в шоці...я розумію, що війна і нема вихідних, але це вже занадто.
Таке хіба в союзі робили.
А потім дивуються, що вчителі звільняються...др святвечіра вчимося, а Різдво на роботу...ні до храму, ні до рідних поїхати
Поділіться як у вас у школах?
Таке хіба в союзі робили.
Поділіться як у вас у школах?
Дуже дуже вумна• вчера в 11:41
Ответ дляКракадэ
Якщо ’ваше’ Різдво 7 тоді і ’ваш’ новий рік 14 січня
А можно самим решить когда что?
Лялькодзьоб• вчера в 11:42
Ответ дляКракадэ
Для чого ви це робите
?
Ясно, щоб поїсти
Та звісно, якщо не хоч у вашу секту, ходить, яка окупувала церкви, то на свята лишається тільки їсти
Кракадэ• вчера в 11:42
Ответ дляДуже дуже вумна
А можно самим решить когда что?
Ці дати встановлені державою і церквою
Але вам я дозволяю хоч 5 жовтня Різдво святкувати
Кракадэ• вчера в 11:43
Ответ дляЛялькодзьоб
Тоді взагалі святкування Різдва для вас без змісту
Дуже дуже вумна• вчера в 11:43
Ответ дляКракадэ
Ці дати встановлені державою і церквою
Нет, я не хочу 5.10, я хочу 07.01 Рождество.
Лялькодзьоб• вчера в 11:46
Ответ дляКракадэ
Це для вас без змісту, бо це ви дати свят переносите, а не я. Завтра нова влада нові дати поставить і ви покірно святкуватимете. Для мене зміст сталий вже багато років.
Продавчиня кіз• вчера в 11:46
Ответ дляOla2017
Я не говорю про застілля, об 11 можна було бути в храмі, а не на педраді
не розумію в чому проблема на 7 ранку до храма завітати?
Служба з ночі
Попа как у Кардашьян• вчера в 11:46
Ответ дляКракадэ
В вас може ’важнее Рождества’ новий год
Я його взагалі не святкую і не святкувала ніколи
Ну та это вы. Таких меньшинство. Может, на западной рождество и важнее. Мы в Киеве я все мое окружение ждёт нового года. И не навыязывайте людям своего мнения. У нормальных ещё даже Николай не наступил, а будет послезавтра.
Кракадэ• вчера в 11:47
Ответ дляДуже дуже вумна
Нажаль нічого не вийде, 7 січня в українській церкві інше свято
Але вам можна хоч щомісяця святкувати
Гореотума• вчера в 11:48
Ответ дляOla2017
І тепер теж все робиться аби забули про свято
Як Ви хочете святкувати? Чим завадить педрада?
Кракадэ• вчера в 11:49
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Та з якого ви Києва, не вигадуйде і не смішіть
СирОжино пирОжино• вчера в 11:53
Ответ дляOla2017
Багато приватних організацій дали вихідний своїм працівникам, чому вчителі, якщо ще й канікули мають йти на роботу в цей день, а не працювати наприклад дистанційно
как и все бюджетники, и 31 и 1 тоже
Пургену мне• вчера в 11:58
Ответ дляПопа как у Кардашьян
У нормальних як раз наступив вже Св.Миколай, так як ПЦУ перейшла на Новоюліанський календар, а якщо ви прихожанка кацапського патріархата, що підтримує війну в який скоро буде заборонено, то все з вами ясно.
Дуже дуже вумна• вчера в 11:55
Ответ дляКракадэ
Але вам можна хоч щомісяця святкувати
Еще как получится и именно 7.01 😉
Я_з_Франека• вчера в 11:56
Ответ дляКракадэ
Нет, ибо церковь отделана от государства, а Новый год - это светский праздник, а не церковный!
Кракадэ• вчера в 11:56
Ответ дляДуже дуже вумна
Еще как получится и именно 7.01 😉
В мене сусід є, трохи куку в нього день народження щомісяця
Сам собі придумав
Лялькодзьоб• вчера в 11:57
Ответ дляПургену мне
Ну ви б так вревнено не розписувались
одна з вимог росії, повернуть всі церкви назад. Так що тут все залежить від трампа, яка саме церква буде заборона
Кошка Мурка• вчера в 11:58
Ответ дляOla2017
А как бы вы работали дистанционно? Вы же уезжать собирались)
Так что оффлайн выйдете, поучаствуете в педсовете
Пургену мне• вчера в 12:00
Ответ дляЛялькодзьоб
Ну ви б так вревнено не розписувались
Сподіваюсь що Україна відкине це.
Пушка заряджена• вчера в 12:01
Ответ дляЛялькодзьоб
Ну ви б так вревнено не розписувались
А у нас Трам решает , в каком государстве какая церковь и какое вероисповедание ?
Лялькодзьоб• вчера в 12:02
Ответ дляПургену мне
Сподіваюсь що Україна відкине це.
Якщо відкинк, штати згорнуть домогу, тоді рашка зайде силою, окупація і по церкві те саме.
Лялькодзьоб• вчера в 12:02
Ответ дляПушка заряджена
Хто дєвушку танцює, той і вирішує
Кракадэ• вчера в 12:02
Ответ дляЯ_з_Франека
Рік від Різдва Христового, або Наша Ера (н.е.), — це система літочислення, що веде відлік років від приблизної дати народження Ісуса Христа, починаючи з 1 року н.е. (без нульового року) після 1 року до н.е.. Цей період охоплює час після Різдва Христового і є сучасним літочисленням, що використовується в григоріанському календарі,
Кракадэ• вчера в 12:04
Ответ дляЯ_з_Франека
Ви вже зовсім куку)
Шпондєр• вчера в 12:10
Ответ дляФлюорография гуся
Який вихідний на Різдво при союзі? Мою маму полоскали на профкомі бо хтось побачив, як вона до церкви заходила.
І мою також. Мама, будучи підлітком, сходила до церкви на Великдень, то її зі школи виключили. З цієї причини дитина півмісяця сиділа вдома. Потім, правда, поновили.
Дуже дуже вумна• вчера в 12:18
Ответ дляКракадэ
Сам собі придумав
О, так с кем поведешься… ну дальше вы знаете 😂
Кракадэ• вчера в 12:19
Ответ дляДуже дуже вумна
Саме через це ви святкуєте як москалі
Несу пургу• вчера в 12:20
Ответ дляOla2017
Вихідний був на Різво? Чи його забороняли?
війни не було
Дуже дуже вумна• вчера в 12:26
Ответ дляКракадэ
Саме через це ви святкуєте як москалі
А вы все отменили у себя, как у них, да? Новый год, Пасха… та вы даже буквы используете как они. Получается, вы тоже как москали