Хто працює в школах Києва у вас теж є педрада на Рідво 25 грудня???
Бо в нас на 11 год. Сказали обов´язково, бо робочий день.
Всі вчителі в шоці...я розумію, що війна і нема вихідних, але це вже занадто.
Таке хіба в союзі робили.
А потім дивуються, що вчителі звільняються...др святвечіра вчимося, а Різдво на роботу...ні до храму, ні до рідних поїхати
Поділіться як у вас у школах?
Таке хіба в союзі робили.
Поділіться як у вас у школах?
Дуже дуже вумна• 17 декабря 2025
Ответ дляКракадэ
Якщо ’ваше’ Різдво 7 тоді і ’ваш’ новий рік 14 січня
А можно самим решить когда что?
Лялькодзьоб• 17 декабря 2025
Ответ дляКракадэ
Для чого ви це робите
?
Ясно, щоб поїсти
Та звісно, якщо не хоч у вашу секту, ходить, яка окупувала церкви, то на свята лишається тільки їсти
Кракадэ• 17 декабря 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
А можно самим решить когда что?
Ці дати встановлені державою і церквою
Але вам я дозволяю хоч 5 жовтня Різдво святкувати
Кракадэ• 17 декабря 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Тоді взагалі святкування Різдва для вас без змісту
Дуже дуже вумна• 17 декабря 2025
Ответ дляКракадэ
Ці дати встановлені державою і церквою
Нет, я не хочу 5.10, я хочу 07.01 Рождество.
Лялькодзьоб• 17 декабря 2025
Ответ дляКракадэ
Це для вас без змісту, бо це ви дати свят переносите, а не я. Завтра нова влада нові дати поставить і ви покірно святкуватимете. Для мене зміст сталий вже багато років.
Продавчиня кіз• 17 декабря 2025
Ответ дляOla2017
Я не говорю про застілля, об 11 можна було бути в храмі, а не на педраді
не розумію в чому проблема на 7 ранку до храма завітати?
Служба з ночі
Попа как у Кардашьян• 17 декабря 2025
Ответ дляКракадэ
В вас може ’важнее Рождества’ новий год
Я його взагалі не святкую і не святкувала ніколи
Ну та это вы. Таких меньшинство. Может, на западной рождество и важнее. Мы в Киеве я все мое окружение ждёт нового года. И не навыязывайте людям своего мнения. У нормальных ещё даже Николай не наступил, а будет послезавтра.
Кракадэ• 17 декабря 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Нажаль нічого не вийде, 7 січня в українській церкві інше свято
Але вам можна хоч щомісяця святкувати
Гореотума• 17 декабря 2025
Ответ дляOla2017
І тепер теж все робиться аби забули про свято
Як Ви хочете святкувати? Чим завадить педрада?
Кракадэ• 17 декабря 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Та з якого ви Києва, не вигадуйде і не смішіть
СирОжино пирОжино• 17 декабря 2025
Ответ дляOla2017
Багато приватних організацій дали вихідний своїм працівникам, чому вчителі, якщо ще й канікули мають йти на роботу в цей день, а не працювати наприклад дистанційно
как и все бюджетники, и 31 и 1 тоже
Пургену мне• 17 декабря 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
У нормальних як раз наступив вже Св.Миколай, так як ПЦУ перейшла на Новоюліанський календар, а якщо ви прихожанка кацапського патріархата, що підтримує війну в який скоро буде заборонено, то все з вами ясно.
Дуже дуже вумна• 17 декабря 2025
Ответ дляКракадэ
Але вам можна хоч щомісяця святкувати
Еще как получится и именно 7.01 😉
Я_з_Франека• 17 декабря 2025
Ответ дляКракадэ
Нет, ибо церковь отделана от государства, а Новый год - это светский праздник, а не церковный!
Кракадэ• 17 декабря 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Еще как получится и именно 7.01 😉
В мене сусід є, трохи куку в нього день народження щомісяця
Сам собі придумав
Лялькодзьоб• 17 декабря 2025
Ответ дляПургену мне
Ну ви б так вревнено не розписувались
одна з вимог росії, повернуть всі церкви назад. Так що тут все залежить від трампа, яка саме церква буде заборона
Кошка Мурка• 17 декабря 2025
Ответ дляOla2017
А как бы вы работали дистанционно? Вы же уезжать собирались)
Так что оффлайн выйдете, поучаствуете в педсовете
Пургену мне• 17 декабря 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Ну ви б так вревнено не розписувались
Сподіваюсь що Україна відкине це.
Пушка заряджена• 17 декабря 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Ну ви б так вревнено не розписувались
А у нас Трам решает , в каком государстве какая церковь и какое вероисповедание ?
Лялькодзьоб• 17 декабря 2025
Ответ дляПургену мне
Сподіваюсь що Україна відкине це.
Якщо відкинк, штати згорнуть домогу, тоді рашка зайде силою, окупація і по церкві те саме.
Лялькодзьоб• 17 декабря 2025
Ответ дляПушка заряджена
Хто дєвушку танцює, той і вирішує
Кракадэ• 17 декабря 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Рік від Різдва Христового, або Наша Ера (н.е.), — це система літочислення, що веде відлік років від приблизної дати народження Ісуса Христа, починаючи з 1 року н.е. (без нульового року) після 1 року до н.е.. Цей період охоплює час після Різдва Христового і є сучасним літочисленням, що використовується в григоріанському календарі,
Кракадэ• 17 декабря 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Ви вже зовсім куку)
Шпондєр• 17 декабря 2025
Ответ дляФлюорография гуся
Який вихідний на Різдво при союзі? Мою маму полоскали на профкомі бо хтось побачив, як вона до церкви заходила.
І мою також. Мама, будучи підлітком, сходила до церкви на Великдень, то її зі школи виключили. З цієї причини дитина півмісяця сиділа вдома. Потім, правда, поновили.
Дуже дуже вумна• 17 декабря 2025
Ответ дляКракадэ
Сам собі придумав
О, так с кем поведешься… ну дальше вы знаете 😂
Кракадэ• 17 декабря 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Саме через це ви святкуєте як москалі
Несу пургу• 17 декабря 2025
Ответ дляOla2017
Вихідний був на Різво? Чи його забороняли?
війни не було
Дуже дуже вумна• 17 декабря 2025
Ответ дляКракадэ
Саме через це ви святкуєте як москалі
А вы все отменили у себя, как у них, да? Новый год, Пасха… та вы даже буквы используете как они. Получается, вы тоже как москали