Хто працює в школах Києва у вас теж є педрада на Рідво 25 грудня???
Бо в нас на 11 год. Сказали обов´язково, бо робочий день.
Всі вчителі в шоці...я розумію, що війна і нема вихідних, але це вже занадто.
Таке хіба в союзі робили.
А потім дивуються, що вчителі звільняються...др святвечіра вчимося, а Різдво на роботу...ні до храму, ні до рідних поїхати
Поділіться як у вас у школах?
Таке хіба в союзі робили.
Поділіться як у вас у школах?
Лялькодзьоб• 17 декабря в 11:06
Ответ дляКракадэ
Як святкуєте? Їсте
Ви це робите кожного дня
Святково з всією родиною? Ні.
Місячне Сяйво• 17 декабря в 11:06
Ответ дляМилота
Школа Київ. Канікули 25.12-11.01. 25 і 26 бесіди з батьками невстигаючих та порушників поведінки. Просили завуча хоча б не 25 людям настрій псувати (тобто розказувати батькам оте все про їхніх чудових діток), але він новенький у нас, тобто рішучий і невблаганний. Робочий день - як відрізав.
Ліцей Київ. Канікули з 21.12 до 11.01. Бесіди з батьками - це взагалі щось з минулого тисячоліття.
Дуже дуже вумна• 17 декабря в 11:06
Ответ дляСито для думок
Нада отдать.Они ему так аплодируют,когда он к ним приезжает
Пожалейте обычных европейцев
Кракадэ• 17 декабря в 11:06
Ответ дляЛялькодзьоб
Святково з всією родиною? Ні.
Як саме? Що ви робите і називаєте це ’ святкуванням’
Їсте п’єте
Мальчижка• 17 декабря в 11:07
Нас вчитель попередив, що 25 будуть батьківські збори онлайн. Типу все розумію, Різдво, всі хочуть родиною побути, але знайдіть годину доєднатися в зумі. Інший день не розглядається, тому що саме 25 в школі консиліум вчителів по нашій паралелі. Так що всі працюють, не тільки ви.
Лялькодзьоб• 17 декабря в 11:09
Ответ дляКракадэ
Їсте п’єте
Збираємось родиною і їмо п´ємо. З якою метою ви цікавитесь?
Ответ дляМальчижка
Це не нормально
Це спеціальне ігнорування свята Різдва
Весь світ святкує Різдво, а ми нехтуємо ним
Це спеціальне ігнорування свята Різдва
Кракадэ• 17 декабря в 11:11
Ответ дляЛялькодзьоб
Ви це робите тільки 6-7 січня?
Мальчижка• 17 декабря в 11:11
Ответ дляOla2017
Це не нормально
Це спеціальне ігнорування свята Різдва
Війна - це ненормально. Все інше можна пережити.
Конотопська відьма• 17 декабря в 11:12
Ответ дляOla2017
Звідки ви знаєте?
Для мене Різво найважливіше свято, я піду до храму, в наш час віра це те, що багатьох підтримує
Автор, ви тільки один раз написали слово ’Різдво’ правильно🤣
Лялькодзьоб• 17 декабря в 11:13
Ответ дляКракадэ
Ви це робите тільки 6-7 січня?
З всією родиною, то ще на паску. Ми не в одній хаті живемо і родичі їдуть здалеку , або ми до них. Для нас всіх це велика подія.
Милота• 17 декабря в 11:13
Ответ дляМісячне Сяйво
І в нас ліцей, не буду писати назву, але ви точно про нас чули. У нас багато чого старорежимного ще((
Кракадэ• 17 декабря в 11:13
Ответ дляЛялькодзьоб
Поїсти і попити
Лялькодзьоб• 17 декабря в 11:14
Ответ дляКракадэ
Поїсти і попити
Поспілкуватись. Що ви хочте довести, кажіть вже
Кракадэ• 17 декабря в 11:15
Ответ дляЛялькодзьоб
Так ви це можете зробити будь коли, це не святкування Різдва
Щаслива Я• 17 декабря в 11:15
Ответ дляOla2017
Чесно, так, я як вчитель вже дуже виснажена((
Тому не знаєте як пишеться Різдво?
СамавиховуюКота• 17 декабря в 11:15
Вчителька дитина теж розповідала, що 25 мусить зранку йти на роботу. Працюю в іноземній компанії, нам зробили вихідний 25 грудня.
Щаслива Я• 17 декабря в 11:16
Ответ дляOla2017
Так, вчителі ходять на роботу на канікулах, мають бути там відповідно до кількості годин, іноді можна працювати з дому, але саме на Різдво поставили педраду, щоб всі обов´язково прийшли на 11 год.
І це дуже сумно і нагадує радянські часи
Так ходять чи ні, бо лиш ви створили тему, що прийдеться виходити, всі працюють і не стогнуть і тільки вчителям важко
Дуже дуже вумна• 17 декабря в 11:16
Ответ дляOla2017
Це не нормально
Це спеціальне ігнорування свята Різдва
И? Какие ваши предложения?
Щаслива Я• 17 декабря в 11:17
Ответ дляOla2017
Приходьте, попрацюйте в школі, вакансій багато...це не легка праця і смішні гроші
Не нийте, в АТБ завжди є вакансії, це вам не по 3,5 години вдень працювати
Щаслива Я• 17 декабря в 11:17
Ответ дляOla2017
Мене обурила саме педрада на Різво, коли канікули і можна було без цього обійтися
автор, РІЗДВО, мля.
Гола з конопель• 17 декабря в 11:18
Ответ дляOla2017
Це не нормально
Це спеціальне ігнорування свята Різдва
У нас война и ВСЕ праздничные дни сделали рабочими. Вы тупая?
Лялькодзьоб• 17 декабря в 11:18
Ответ дляКракадэ
Для чого? Ви з тих хто святкує новий рік літом чи кожен день?
Щаслива Я• 17 декабря в 11:18
Ответ дляOla2017
Як це сумно((
Ага, за два тижні канікул на годинку вийти, печаль яка, триндець. різво, рідво, а Різдво