Хто працює в школах Києва у вас теж є педрада на Рідво 25 грудня???
Бо в нас на 11 год. Сказали обов´язково, бо робочий день.
Всі вчителі в шоці...я розумію, що війна і нема вихідних, але це вже занадто.
Таке хіба в союзі робили.
А потім дивуються, що вчителі звільняються...др святвечіра вчимося, а Різдво на роботу...ні до храму, ні до рідних поїхати
Поділіться як у вас у школах?
Таке хіба в союзі робили.
Поділіться як у вас у школах?
Лялькодзьоб• 17 декабря 2025
Ответ дляКракадэ
Як святкуєте? Їсте
Ви це робите кожного дня
Святково з всією родиною? Ні.
Місячне Сяйво• 17 декабря 2025
Ответ дляМилота
Школа Київ. Канікули 25.12-11.01. 25 і 26 бесіди з батьками невстигаючих та порушників поведінки. Просили завуча хоча б не 25 людям настрій псувати (тобто розказувати батькам оте все про їхніх чудових діток), але він новенький у нас, тобто рішучий і невблаганний. Робочий день - як відрізав.
Ліцей Київ. Канікули з 21.12 до 11.01. Бесіди з батьками - це взагалі щось з минулого тисячоліття.
Дуже дуже вумна• 17 декабря 2025
Ответ дляСито для думок
Нада отдать.Они ему так аплодируют,когда он к ним приезжает
Пожалейте обычных европейцев
Кракадэ• 17 декабря 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Святково з всією родиною? Ні.
Як саме? Що ви робите і називаєте це ’ святкуванням’
Їсте п’єте
Мальчижка• 17 декабря 2025
Нас вчитель попередив, що 25 будуть батьківські збори онлайн. Типу все розумію, Різдво, всі хочуть родиною побути, але знайдіть годину доєднатися в зумі. Інший день не розглядається, тому що саме 25 в школі консиліум вчителів по нашій паралелі. Так що всі працюють, не тільки ви.
Лялькодзьоб• 17 декабря 2025
Ответ дляКракадэ
Їсте п’єте
Збираємось родиною і їмо п´ємо. З якою метою ви цікавитесь?
Ответ дляМальчижка
Це не нормально
Це спеціальне ігнорування свята Різдва
Весь світ святкує Різдво, а ми нехтуємо ним
Це спеціальне ігнорування свята Різдва
Кракадэ• 17 декабря 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Ви це робите тільки 6-7 січня?
Мальчижка• 17 декабря 2025
Ответ дляOla2017
Це не нормально
Це спеціальне ігнорування свята Різдва
Війна - це ненормально. Все інше можна пережити.
Конотопська відьма• 17 декабря 2025
Ответ дляOla2017
Звідки ви знаєте?
Для мене Різво найважливіше свято, я піду до храму, в наш час віра це те, що багатьох підтримує
Автор, ви тільки один раз написали слово ’Різдво’ правильно🤣
Лялькодзьоб• 17 декабря 2025
Ответ дляКракадэ
Ви це робите тільки 6-7 січня?
З всією родиною, то ще на паску. Ми не в одній хаті живемо і родичі їдуть здалеку , або ми до них. Для нас всіх це велика подія.
Милота• 17 декабря 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
І в нас ліцей, не буду писати назву, але ви точно про нас чули. У нас багато чого старорежимного ще((
Кракадэ• 17 декабря 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Поїсти і попити
Лялькодзьоб• 17 декабря 2025
Ответ дляКракадэ
Поїсти і попити
Поспілкуватись. Що ви хочте довести, кажіть вже
Кракадэ• 17 декабря 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Так ви це можете зробити будь коли, це не святкування Різдва
Щаслива Я• 17 декабря 2025
Ответ дляOla2017
Чесно, так, я як вчитель вже дуже виснажена((
Тому не знаєте як пишеться Різдво?
СамавиховуюКота• 17 декабря 2025
Вчителька дитина теж розповідала, що 25 мусить зранку йти на роботу. Працюю в іноземній компанії, нам зробили вихідний 25 грудня.
Щаслива Я• 17 декабря 2025
Ответ дляOla2017
Так, вчителі ходять на роботу на канікулах, мають бути там відповідно до кількості годин, іноді можна працювати з дому, але саме на Різдво поставили педраду, щоб всі обов´язково прийшли на 11 год.
І це дуже сумно і нагадує радянські часи
Так ходять чи ні, бо лиш ви створили тему, що прийдеться виходити, всі працюють і не стогнуть і тільки вчителям важко
Дуже дуже вумна• 17 декабря 2025
Ответ дляOla2017
Це не нормально
Це спеціальне ігнорування свята Різдва
И? Какие ваши предложения?
Щаслива Я• 17 декабря 2025
Ответ дляOla2017
Приходьте, попрацюйте в школі, вакансій багато...це не легка праця і смішні гроші
Не нийте, в АТБ завжди є вакансії, це вам не по 3,5 години вдень працювати
Щаслива Я• 17 декабря 2025
Ответ дляOla2017
Мене обурила саме педрада на Різво, коли канікули і можна було без цього обійтися
автор, РІЗДВО, мля.
Гола з конопель• 17 декабря 2025
Ответ дляOla2017
Це не нормально
Це спеціальне ігнорування свята Різдва
У нас война и ВСЕ праздничные дни сделали рабочими. Вы тупая?
Лялькодзьоб• 17 декабря 2025
Ответ дляКракадэ
Для чого? Ви з тих хто святкує новий рік літом чи кожен день?
Щаслива Я• 17 декабря 2025
Ответ дляOla2017
Як це сумно((
Ага, за два тижні канікул на годинку вийти, печаль яка, триндець. різво, рідво, а Різдво