ПробілНеПрацює• сегодня в 10:59

Які подарунки ви отримали від свого роботодавця до НР?

Мания-Величия• сегодня в 14:06
Ответ дляУшла и Пришла
Станция? Сын удаленно работает, ещё осенью ему доставили от работодателя.
станция весит 20
Мания-Величия• сегодня в 14:08
Работодатель дарить ничего не должен я считаю, но муж каждый год дарит каждой игристое+коробка конфет (швейный цех)
автор ПробілНеПрацює • сегодня в 14:11
Ответ дляМания-Величия
Чого це не має?
Мания-Величия• сегодня в 14:15
Ответ дляПробілНеПрацює
Чого це не має?
а чого це має вибачте?) у вас з ним трудові відносини - ви йому виконання обов*язків, він вам оплату. Все інше - суто за бажанням і можливостями. Наприклад Ви своєму шефу теж можете щось подарувати
Я не про корпорації зараз де мільйонні бюджети на ці справи, а про малий бізнес де всі подарунки гапряму зменшують дохід власника, а він буває різним нажаль.
LediBlac• сегодня в 14:53
Ответ дляДикая Роза
Да) Своих сразу видите?😁
Муж и зять , я просто не имею право не знать
язззззь!!!• сегодня в 15:26
Корпоратив за счет роботодателя отменили. Ребенку подарок-конфеты. Я считаю, что платят хорошо, то и так нормально. Праздники сами себе сделаем. Денежки есть.
Неваляшкина• сегодня в 17:21
Котлета и сухарики. Еще корпоратив с Анне Веске, но то уже в феврале.
tereska• сегодня в 17:24
Тиждень оплачуваної зимової відпустки, разом три тижні відпочинку. Тож подорожуємо (Польща, Словакія, Австрія) і сина студента побачили заодно бо в нього теж канікули почалися.
Найкращий роботадавець за мій вік!
Сижу_и_плачу• 1 час назад
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Корпоратив хотябы
Бесполезная трата денег