Шпондєр• сегодня в 13:56
Чоловік не збирається виконувати мої забаганки
А чи є це забаганкою?
Попросила із наступної зп один раз спробувати покататися на лижах і наслухалась від того,що я ногу зламаю і йому оплачувати потім лікування доведеться і щоб я сама на свої примхи заробляла ,це дійсно так дорого один раз прокататися на лижах із урахуванням оренди одягу і самих лиж?
Україна понад усе!• сегодня в 13:58
Так он может и не хочет имеет на это право , берите подруг и катайтесь наслаждайтесь , не вижу проблем если один из партнеров что не хочет делать это его право
КондуктЕр тролейбуса• сегодня в 13:59
А вы ему взамен покатушек чё? Чё свои собственные не тратите на свои ’забаганки’?
Я Вас не боюся• сегодня в 13:58
то есть вы просто приехали, взяли лыжи, покатались и домой или как это в вашей голове рисуется?
Шпондєр
• сегодня в 13:59
Ответ дляУкраїна понад усе!
Так питання в грошах ,я ж сама попросила покататися ,а не з ним
Я в дамках• сегодня в 13:59
Якщо просите з зарплати то відповідно немає заощаджень. То зарплата невелика. Того він відмовляє.
Шпондєр
• сегодня в 13:59
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Вже нічого
Бамбарбия! Кергуду.• сегодня в 13:59
Насправді дівчина яка хоче активно проводити час - це просто знахідка. Чоловік не розуміє як йому повезло
Шпондєр
• сегодня в 13:59
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Ну не дёшево точно
Так а скільки тисячі дві?
Нашли в капусте• сегодня в 13:59
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Разводитесь
КондуктЕр тролейбуса• сегодня в 13:59
Ответ дляШпондєр
Вже нічого
Ну и слава богу, что от мужика отвалилась в вашем лице.
Я Вас не боюся• сегодня в 14:00
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
не сказала бы...
точнее тут смотря с какой стороны посмотреть
Млинці зі смайликом• сегодня в 14:00
Ответ дляШпондєр
Мы не знаем ваших приоритетов и доходов и распределений ваших средств.
Україна понад усе!• сегодня в 14:00
Ответ дляШпондєр
Я ж не знаю ваш доход если 200 в месяц то странно , а если 50 тыс и вы не работаете сидите на шеи то странно хотеть отдыхать при такой зарплате тут хоть бы выжить
Це для вас має стати одним з маркерів відношення до вас. Якщо це початок стосунків, то час робити висновки. Якщо одружені - то відкрилися очі, і треба теж робити висновки.
Такі люди не змінюватися. Питання не у вартості такого типу відпочинку, питання в дріб´язковості і жлобстві. Зазвичай, як не може фінансово це витягти, завжли буде казати ’воно тобі не треба’, або ’ще щось трапиться, поламається руки, ноги,голову, розіб´єш щось’.
Просто далі, такі його риси будуть прогресувати.
Млинці зі смайликом• сегодня в 14:01
По идее да вы попросили, он решил отказать все...
Удивительно было бы если бы предложили ему за свою ЗП он бы отказался сам и вам не разрешил..
Счастье_же_вот_оно• сегодня в 14:01
Ответ дляШпондєр
Так а скільки тисячі дві?
Не помню цен. Была в Австрии, Италии, Польше на горнолыжках.
Шпондєр
• сегодня в 14:01
Ответ дляМлинці зі смайликом
Гроші на це є,але він не збирається це оплачувати каже,щоб ішла і сама заробляла на це
А інтим просить ,так мені не треба із ним інтим ,ну не хочеться якось
КаРаКаТиЦа• сегодня в 14:01
Ответ дляШпондєр
Дорого чи дешево залежить від вашого доходу і від того, де живете (наскільки далеко їхати)
Первая ласточка инфляции• сегодня в 14:01
Ответ дляSgreen
Замуж не надо выходить вслепую.
Млинці зі смайликом• сегодня в 14:02
Ответ дляШпондєр
Ну вы не работаете? Коммуналка аренда продукты он все оплачивает?
Шпондєр
• сегодня в 14:02
Ответ дляУкраїна понад усе!
Це не відпочивати ,а просто один раз спробувати ті лижі ,до чого тут відпочинок ?
Первая ласточка инфляции• сегодня в 14:02
Ответ дляШпондєр
Обозначьте свой прайслист или открыто говорите о бартере.
Я Вас не боюся• сегодня в 14:02
Ответ дляШпондєр
вы живете возле подьемника?
Млинці зі смайликом• сегодня в 14:02
Ответ дляШпондєр
Какая это сумма?