Таке питання: буду в Кишеневі один день. Що подивитись, що і де їсти?
Дякую!
Я_з_Франека• 26 декабря 2025
Ответ дляішо
я не думаю, що там великий вибір, що є?)))
З чого вибір? Комусь цікава історія, архітектура, а комусь шопінг та аквапарк
Я_з_Франека• 26 декабря 2025
Ответ дляішо
шопінг в Кишиневі - це мрія
То що вам радити, не знаючи ваших інтересів
Цикавенная• 26 декабря 2025
Ответ дляішо
я так розумію, що це щось на зразок пузатої хати?
нет, получше. Это заведение прям. Еда там норм. Обычная.
Я_з_Франека• 26 декабря 2025
Ответ дляішо
Ні
Це щось на зразок ресторану національної кухні
Ви ж просили місцеве
Чи ваша тема заради стьобу?
Ви ж просили місцеве
Чи ваша тема заради стьобу?
Я_з_Франека• 26 декабря 2025
Ответ дляішо
це точно, що не шопінг. Подивитись місто, може якесь місце цікаве. Це буде кінець лютого, то десь сховатись від холоду)
В музеях
Вони компактно розташовані в центрі неподалік пам´ятника Штефану.
Історичний, етнографічний, художній.
Музеї хороші
Історичний, етнографічний, художній.
Музеї хороші
Я_з_Франека• 26 декабря 2025
Ответ дляішо
а що саме з їжі порадите?
Заму спробуйте обов´язково, це культовий молдовський суп.
Цикавенная• 26 декабря 2025
Ответ дляішо
а що саме з їжі порадите?
не знаю, это же зависит от ваших предпочтений.
плацинты я не люблю и не ем, потому что не люблю тесто. это местное популярное блюдо. в этом заведении я часто беру гречку с языком. когда я написала, что еда обычная, я имела в виду, что вы не запутаетесь тут в сложных названиях и незнакомых блюдах. кухня похожа на украинскую
Я_з_Франека• 26 декабря 2025
Ответ дляішо
дякую, зараз подивлюсь.
Ще таке питання: як краще вранці, біля 6.30 дістатись аеропорту з центу міста?
На таксі або тролейбус 30 маршрут
Я_з_Франека• 26 декабря 2025
Ответ дляішо
а скільки він іде по часу?
Якщо вранці рано, то мабуть хвилин 20
Я_з_Франека• 26 декабря 2025
Ответ дляішо
чудово, дякую!
Аеропорт практично в місті
В інтернеті є маршрут і по-моєму, розклад руху міського транспорту
Я_з_Франека• 26 декабря 2025
Ответ дляішо
дякую!
подивився, готель зовсім поряд з парком Штефана
Там пенсіонери танцюють жок.
Взагалі взимку Кишинев не дуже цікавий. Похмуро й сиро. Парки сумні.
Можна подивитися на президентський палац, він просто на проспекті Штефана, навпроти будівля парламенту, до президентського можна навіть зайти, якщо нема ніяких офіційних заходів.