Кинг-Конгша• сегодня в 17:32

Заблокувала колишнього

Кожні вихідні він випиває (взагалі щодня після роботи, але зараз лежить у лікарні, тому тільки коли відпускають додому). Під алкоголем його тягне на скандали. Одного разу він так нарвався на когось, що йому зламали ногу. Тепер п’яний влаштовує скандали вже мені. Що я його не підтримую, не цікавлюся як він, не приїхала провідувати в інше місто. Мотивує він це тим, що він допомагає мені грошима на дитину, то тепер я особисто винна щось йому. Ні, не винна. До перелому він вже два роки дитину не бачив, колись ми були проїздом в його місті він відмовився зустрітися, щоб побачити сина. А потім ще пройшов час, я пропонувала йому варіанти спілкування з дитиною, він відмовлявся, бо його дівчина була проти. Тепер пройшло декілька років, тієї дівчини з ним немає і він чомусь вирішив, що я маю його провідувати, мотивуючи це допомогою на сина. Ображає мене, називаючи тварюкою, сучарою і т.д. Вирішила, що не повинна це терпіти і закинула в блок. Навіть якщо гроші скидати не буде, я не є фінансово залежною від нього, тому це не буде великою проблемою. Скоріше полегшення від його негативу. Просто виговоритися
ВільнаНазавжди• сегодня в 17:35
мда уж...мудак и есть мудак
После шести ни-ни• сегодня в 17:35
Правильно сделали. С абьюзерами и неадекватами надо сразу прерывать все контакты и кидать в блок, чтобы не высасывали энергию и не манипулировали жалостью
ЧорноброваЯ• сегодня в 17:39
20 тис слав чи шо
Червона рута• сегодня в 17:41
А можно озвучить в деньгах с его стороны.
Ставить ребёнка на ного это его прямая обязанность.
ЭтаваНиМожетБыть• сегодня в 17:40
Де він взявся на вашу голову
Кондуктор троллейбуса• сегодня в 17:42
Він тільки в ногу поранений
Аноним_1857• сегодня в 17:44
И? Ой вася сочувствую но чайник кипит/такси ждет/бежать надо))потом перезвоню)) и так каждый раз, через недели 2 выработается рефлекс😃
ЭтаваНиМожетБыть• сегодня в 17:45
Ответ дляАноним_1857
Хай виконавча з Васі стягує,нах треба слухати його пʼяні балачки
Аноним_1857• сегодня в 17:49
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Проще вообще его нах послать, уже давно можно было самой заработать в 100 раз больше или замуж выйти))) какой прикол тратить ресурс на войну с придурком за 3000 в месяц)))))
ЭтаваНиМожетБыть• сегодня в 17:51
Ответ дляАноним_1857
Не так просто їх прав позбавити.Платять копійку і не погоджуються.Я колишнього взагалі не подавала на аліменти.Дешевше було,хоч його не бачили і не чули.Але не кожен так хоче і може.
Стильна штучка• сегодня в 17:52
Аліменти офіційні? Якщо ні - подавайте офіційно, і лишайте в блоці.
Аноним_1857• сегодня в 17:52
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Любой скандал это негативные эмоции и растрата энергии) а энергия это и деньги, и привлекательность и удачливость) проще забить на него вообще болт
Да будет так• сегодня в 17:55
Дайте мне номер телефона этого козла, я его тоже заблокирую
автор Кинг-Конгша • 1 час назад
Ответ дляПосле шести ни-ни
Нажаль я багато років витратила щоб наважитися на це. Але інші хай вчаться на моїх помилках
автор Кинг-Конгша • 1 час назад
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Він тільки в ногу поранений
Я теж пропонувала, щоб всього перевірили 😂
После шести ни-ни• 1 час назад
Ответ дляКинг-Конгша
Главное, что вы решились и вытянули себя из этой ямы. Некоторые так и живут до старости лет с мужчинами, которые совершенно не умеют любить и уважительно относиться к женщине. А у вас еще есть шанс построить здоровые отношения и встретить своего человека
автор Кинг-Конгша • 1 час назад
Ответ дляАноним_1857
Які там дві неділі ))) ми з сином із 2017 року живемо окремо і в іншій області. А це мудло між своїми стосунками з іншими в переривах думає, що я йому буду зад підносити. Років два я з ним як спілкуюся суто по справі (про витрати і потреби сина), але він досі думає, що я йому щось там винна. А це заблочила, ще вислухала, що я сучара і він не пробачить, заблочила ще один номер і все))) Дівчата, правда, я не могла наважитися, але я йому не винна нічого і давно диву своїм життям, тому нічого мене не тримає, щоб якесь мудло таке собі дозволяло. Хто сумнівається, робіть крок і хай самі тонуть у своєм гі…ні
автор Кинг-Конгша • 1 час назад
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Абсолютно вірно
автор Кинг-Конгша • 1 час назад
Ответ дляАноним_1857
Так я і не заробляю, я ж працюю все доросле життя. І стосунки нові два роки вже маю. Аліменти йдуть з виконавчої. І дійсно за його 3-5 к (максимум) додатково в місяць воно того не варте.
автор Кинг-Конгша • 1 час назад
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Нашо його прав позбавляти, він на дитину не претендує, аліменти йдуть по виконавчій. Це він нерви монтає за пару к додатково. Але і ті є не завжди, буває раз в місяць, було і раз у п’ять років. Тобто це не ті гроші, за які я винна йому сеанси психотерапії коли п’яний, послуги няньки і тому подібне
автор Кинг-Конгша • 1 час назад
Ответ дляСтильна штучка
Написала нижче
автор Кинг-Конгша • 1 час назад
Ответ дляАноним_1857
Саме так!!! Тому в блок (нарешті наважилася) і допобачення
автор Кинг-Конгша • 1 час назад
Ответ дляПосле шести ни-ни
Я пішла від нього в 2017. Із 2024 маю нові стосунки. І ось під кінець 2025 після чергового г…на закинула в блок давно колишнього
автор Кинг-Конгша • 1 час назад
Всі його претензії були в тому, що після безлічі п’яних повідомлень, я не відповіла на жодне з них, я не відповіла на 32 пропущених з мобільного, пару штук у вайбері. А ще коли він вперше (!!!) за десять років подзвонив сину і то п’яний в хлам, він сказав, що я забороняю їм спілкуватися, що просто на голову не налазить. Малий і так не зотів йому відповідати, я вже сказала взяти трубку і отаке почули. А син виріс без нього, йому що є той батько, що немає…