ПешитеБесАшипок• 26 декабря 2025
Куди діти гривню?
Є кошти на моєму рахунку фоп. З цими шагами чи як його боюсь що в одну мить ті кошти пропадуть . Розумні люди підкажіть як краще з ними бути. Дзвонила в банк. Питала як ці кошти перевести в валюту. Сказали можна відкрити валютний рахунок, але є але. Я не зможу їх обналічити. Є варіант перевести їх на особисту карту, зняти та купити валюту . Підкажіть як краще бути
Мэри Попкинс• 26 декабря 2025
Давайте мені, я щось з ними придумаю.
Звільню вас від страждань і турбот.
Безпринципова• 26 декабря 2025
А валюта не пропадет таким же способом? Или доляры под протекцией США по вашему?
Мяо мой мяо• 26 декабря 2025
Перевести на особисту картку, зняти. Не більше 100 тис за раз. Купити валюту
ПешитеБесАшипок
• 26 декабря 2025
Ответ дляМяо мой мяо
Дякую. Зрозуміло
ПешитеБесАшипок
• 26 декабря 2025
Ответ дляПринцепесочка
Перевести на карту, з карти купити валюту, зняти в касі банка
Напевно так і зроблю. Дякую
ПешитеБесАшипок
• 26 декабря 2025
Ответ дляЧумачечая Весна
А як ви раніше користувались своїми коштами?
Не знімала. Тільки витрати при оплаті рахунків
Чумачечая Весна• 26 декабря 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ну але ж маючи фоп треба мати хоч якесь уявлення як це відбувається))
ПешитеБесАшипок
• 26 декабря 2025
Ответ дляЧумачечая Весна
Що це ? В мене не було потреби ці кошти знімати з рахунку . Я зараз не питаю як вести ФОП. Я запитую як краще зробити з гривнею
ПешитеБесАшипок
• 26 декабря 2025
Зараз почнеться в стилі советчици вумні поради тому тему закриваю. Усім адекватним дякую за пораду
Барбітта• 26 декабря 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
З таким тупим запитом важко навіть Вумні поради давати
Їжак в панчохах• 26 декабря 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ви можете перевести на свою карту фіз особи і зняти через банкомат. Є обмеження по сумі на день. Якщо сума досить велика, а треба терміново -за % від обнала у спец фірм
ПешитеБесАшипок
• 26 декабря 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
Дуже дякую. Так і зроблю. Буду поступово виводити