Денис Казанский
1 год ·
Відео, обов´язкове для перегляду всім для розуміння, що буває там, куди приходить армія росії.
У Покровську російські солдати жорстоко розправилися із сім´єю «ждунів», які залишилися в місті чекати на російську армію.
На відео свідчення мешканки міста Вікторії Швайко старшому дізнавачу російської військової поліції Полянському Алєксєю Валерійовичу.
Жінка розповідає, що в ніч з 22 на 23 грудня 2025 року до її будинку, де знаходилися вона, її чоловік і свекруха, увірвалися троє п´яних російських військових з 30-ї окремої мотострілецької бригади 2-ї гвардійської загальновійськової армії з позивними - ’Усмішка’, «Шухєр» та «Строй».
Спочатку вони довго знущалися з її чоловіка і били його, потім прострелили йому ногу і вбили. Саму жінку по черзі зґвалтували. Свекруху також хотіли вбити, але вона змогла втекти, поки росіяни натовпом ґвалтували господарку будинку.
Вікторія Швайко наголошує, що її чоловік не був прихильником України, чекав на Росію і планував піти служити в російську армію водієм. Його вбили просто заради розваги. Ті, на кого він чекав і дочекався..
1 год ·
зона_комфорта• 26 декабря 2025
Ответ дляфруктовая
Удалено администрацией...
Тебе явно того самого в жизни не хватает, вот и удовлетворяешся такими темами
зона_комфорта• 26 декабря 2025
Ответ дляNatalia505
Та нє, тут мені з піною в роті доводили, що якщо зустрічати радісно росіян, махаючи прапорцями то тобі нічого не загрожує. Нафіга ви це дивитесь, воно вам треба?
Удалено администрацией...
princess of wonderland• 26 декабря 2025
Фу блин, угомонитесь уже это сюда нести! Это не сайт новостей криминальной хроники!
зона_комфорта• 26 декабря 2025
Ответ дляфруктовая
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 26 декабря 2025
Ответ дляprincess of wonderland
Тема откровенно выглядит как пропаганда насилия и убийства. Имеет ли дно это Марианская впадина?
Mrs.Pretty• 26 декабря 2025
Такое впечатление, что эту тему создал какой-то больной зек дрочер.
И это в противовес топовой темы про тцк
Mrs.Pretty• 26 декабря 2025
Ответ дляowl62
’Асвободители и на раше такое творят, почитайте раша-сайті
Объективности ради, чем криминальные сводки в Украине, лучше?
Ответ дляСимфония номер 5
Зверніть увагу, як автор смакує це все, які відверто похабні у неї дописи.
Зараз заблокує мене.
Адміністрація, зверніть увагу на юзера, про якого вам писали вчора у відповідній темі.
Зараз заблокує мене.
Вона не смакує
Іі просто це надміру сильно бісить/злить/злить що не вірять/злить що їбана влада шо одної країни, що другої - ніхуя не збирається зробити/а разом з ними і влади інших країн. І отакий у неї вид подання інформаціі.
Я не знаю що на це казать. В 22му була там одна. Денисова чи Дениченко. Не помню. Теж розказувала про згвалтованих немовлят віку грудного вигодовування, яких ложкою щось там того.
А потім обісралися, бо не підтвердилося.
Того мені сказати нема шо. Я хз. У мене в окупаціі знайомі є, нетронуті ніяким чином ні в рот ні в попу, ні в третє, живі, працевлаштовані. А тут читаю прям перелік інцедентів. Мені схоже на те, що є просто зграї маргіналів. Ходять і робоять злочини, бо можуть. А не повальна практика. Обдолбуться і давай. Безкарність породжує злочин. А покарати нема кому.
princess of wonderland• 26 декабря 2025
Ответ длязона_комфорта
Та оно или бухое, или под кайфом