Бойова• Изменено вчера в 19:59

Кто живёт без секса, как справляетесь?

Стала нервная и грустная, часто плохое настроение. Как научиться жить без этого без последствий?
Единорог_помог• вчера в 20:42
Ответ дляБойова
СЕКС - так лучше 😂?
О, поздравляю, лёд тронулся!
Не виправдовуюсь• вчера в 20:42
Ответ дляСама вумна тутички
Так там не завжди хороший секс по факту, просто залежність якась нездорова. Є одна знайома заміжня, то їй треба було тричі на день, пофіг чи діти вдома були чи ні. Чоловіка затрахала в прямому сенсі. Потім по рукам пішла. В них свій бізнес, почала там ахаться з усіма підряд. То ви вважаєте це норма? Ще одна подруга така була, то мужики всі від неї тікали, бо не витримували темпераменту
Странно.
Максимально странно что окружающие знают про ее секс
Не виправдовуюсь• вчера в 20:43
Ответ дляРадуга-дуга
подруга така була, перестала спілкуватись. бо там кукуха вже...вона навіть з батьком та братом свого чоловіка трахнулась, і застааляла чоловіка свінгувати, до мене теж чиплялась.
И вам все рассказывала
Сама вумна тутички• вчера в 20:45
Ответ дляНе виправдовуюсь
Странно.
Так там вже вся фірма знає, що чоловік рогоносець. Вона й не приховує. Я ж кажу, це вже нездорове захоплення
Радуга-дуга• вчера в 20:47
Ответ дляНе виправдовуюсь
И вам все рассказывала
да
тянитолкайка• вчера в 20:52
Лет 5 уже нет секса
Сперва сама себя легко доводила при желании, со временем неохота, даже оргазм не тот стал
Нормально обхожусь, мужа не хочу, иногда думаю о нем потом обламываюсь, то уставшие, то пересели и не то, мне 46 лет
Форс мажор• вчера в 21:10
Ответ дляБойова
Я очень привиредливая , у меня немного мужчин было. Был любовник, но год уже примерно, как у него проблемы начались с этим. Просто дружим сейчас. Я не хочу искать кого-то нового , а хочу научиться без этого жить.
Да обычно. Вам что , заняться нечем? Интересов нет и дел?
Давно без алко• вчера в 22:01
Мастурбація і сублімація ( в моєму випадку читання, малювання картин за номерами)
Sgreen• вчера в 22:17
Перевірте гормональний фон. Секс не панацея від хвороб, чи крайність без якої не прожити. В усіх інших випадках - є секс-іграшки
Майструю крила• 2 часа назад
Ответ дляСама вумна тутички
Таких жінок одна з хз скількох. Так само як є різноманітні збоченці серед чоловіків Але для чого обговлрювати явні психіатричні випадки якщо мова яано не про це...