Я-ваш шанс• 28 декабря 2025
Постоянно хочется соленого. Это дефицит чего-нибудь или просто привычка?
Шотуткоїться?• 28 декабря 2025
у дочки была анемия, ее тянуло на соленое и лёд, этому есть физиологические объяснения.
Mrs.Sexuality• 28 декабря 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
то вагітність.
Ага, пам´ятаю, як повіривши таким казочкам, вперше побачила дві смужки на тесті і купила банку огірків в очікуванні, що на них потягне. А потім прийшов токсикоз і я відскакувала від відкритого холодильника, бо ті огірки мені з-під кришки СМЕРДІЛИ. Настільки не виносила солоні огірки, що вже 9 років пройшло, а досі їх не їм і радію, що з´явилась функція видалення інгредієнтів з гамбургерів у макдональдсі і подібних
Неробименінерви• 28 декабря 2025
Коли мені хосеься солоного, тоїм або відрами руколу, або п´ю фолієву кислоту, попускає одразу