Триндичіха Байрактар• 28 декабря 2025

Прессекретарка Трампа заявила про вагітність

Керолайн Левітт залишиться на посаді прессекретаря. Оголошуючи про вагітність в Instagram, вона не забула подякувати Дональду Трампу.
Прессекретарка Білого дому Керолайн Левітт оголосила в Instagram про свою другу вагітність.Вона стане першою в історії США людиною на цій посаді, яка виконуватиме обов’язки під час вагітності, повідомляє сайт FoxNews.

Левітт зазначила, що разом із чоловіком, забудовником Ніколасом Річчіо, вони очікують на народження доньки у травні 2026 року. Подружжя вже виховує сина, який народився у 2024 році.

"Найбільший різдвяний подарунок, про який ми могли мріяти, - дівчинка, яка з’явиться у травні 2026 року", - написала Левітт у соцмережі, додавши, що родина з нетерпінням чекає на поповнення.

Вона також подякувала президенту США Дональду Трампу та керівниці апарату Білого дому Сьюзі Вайлз за "просімейну атмосферу" в адміністрації.

Зазначимо, що у січні минулого року Керолайн Левітт стала наймолодшою прессекретаркою Білого дому в історії - у віці 27 років. До цього вона обіймала посаду речниці передвиборчої кампанії Дональда Трампа у 2024 році, значну частину якої провела вагітною.

Раніше повідомлялося, що американська акторка Кет Грем оголосила про першу вагітність.
автор Триндичіха Байрактар • 28 декабря 2025
От Трампа рожает?
Ольга-3882• 28 декабря 2025
держите нас в курсе!!!
Черный Ловелас• 28 декабря 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
От Трампа рожает?
Трампенка.
Ответ дляЧерный Ловелас
Трампенка.
Мужик! Смог осеменить Кэролайн
Kapitoshka7• 28 декабря 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
От Трампа рожает?
Половой Гигант