Ms. Любмая жена• 28 декабря 2025

Як ви думаєте, ви важка людина?

Я дуже сильна по життю. Успішна, добра, пробивна, незалежна .. бла бла бла…
Я, занадто емоційна, швидка, не маю авторитетів, бистро перегораю і бла бла бла
У мене велика родина, але я вкрай важко знаходжу спільну мову з сестрами і братом
І звісно я думаю що я права, але ж все-таки розумію, що часто я важка людина.
А як ви думаєте про себе?
Тема поговорити
Дчкую
Дайте вподобайок• 28 декабря 2025
Нет, со мной всегда можно договориться, я не конфликтная (только если голодная), никого не осуждаю, ни от кого ничего не требую. Просто не ебите мне мозг и не пренебрегайте моей добротой.
автор Ms. Любмая жена • 28 декабря 2025
Ответ дляЗастряла
От наприклад завтра на роботі має бути святковий обід, але все це склали на мене, якщо я не організую нічого не буде. Мене це бісить, тому що домовилися,що він буде. Я сказала,що він буде і стою смажу м´ясо .я дурепа
Я теж хороший організатор, але чужими руками 😎
Миззери• 28 декабря 2025
Ответ дляБандитка Сью
Я легка. І мені би не завадило якісь «грузіки» в кишені покидати. Тому що я з тих «золотистих ретріверів», які в компанії всіх веселять, за будь-який кіпіш, всіх примирити, всім підняти настрій, докластися до святкової атмосфери. Для всіх у мене завжди все ок. І я вже наскільки зрослася з цим образом, що по-іншому не виходить. А сам на сам… роками борюся з депресією.
А это часто защитная реакция организма , да
Многие думают депрессия это слезы и молчание , да по разному
автор Ms. Любмая жена • 28 декабря 2025
Ответ дляБараболька
я така,як ви описала-читала і дивувалася. Але в родині я досить компромісна та не вибаглива. Завжди вважала що зі мною легко, бо завжди можно домовитися, але не продавити. Там де тиск-там скала.
Для мене важкі люди це ті-з якими неможливо домовитись, які не додержуються правил, включають дурня, не виконують обіцянки. Від таких не знаєшь на що чекати.
Доречі автор, а хто ви за гороскопом, цікаво-бо дійсно коли читала-як про себе
Я найменша в сімʼї. Ми багатодітна сімʼя.
І як тільки у мене прорізався голос, то всі почали дивуватися і переставати зі мною спілкуватися.
До цього я пів життя була терпілою…
sur_sur• 28 декабря 2025
Ответ дляЗастряла
Я завжди скрізь,,перша,, починаючи з дитинства, староста класу, командир загону в лагері і т.д. Мені це не потрібно,але чомусь так склалося. Навіть на роботі всі дивляться на мене, весь колектив ,,як я скажу,,. Я роблю вигляд,що мені це подобається, тому що керівникам потрібні такі люди,які ведуть за собою всіх. Так росте кар´єра, я отримую путівки і т.д.
А в якому ви ’лагері’?
Сапай вазони• 28 декабря 2025
Легка і на вагах і по характеру.Я спокійна,цілеспрямована,відповідальна і легка на підйом.Тільки відпустка,я вже в останній робочий день з чемоданом через годину після роботи.
Бараболька• 28 декабря 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
До цього я пів життя була терпілою…
хм, і я була терпілою з заниженою самооцінкою..до 35 років. Зараз навпаки, терпіти не буду нічого-лише виграв-виграв. Але через це не вважаю себе важкою людиною. Поїздили на мені-і досить.
автор Ms. Любмая жена • 28 декабря 2025
Ответ дляБараболька
От от і я про це. Мене ніби мучить що зараз я така сильна і самодостатня зі своєю думкою стала незручною для всіх. Але чогось відчуваю провину ((
Я така бойова• 28 декабря 2025
Легкая, Близнецы по горскопу
Топтунша• 28 декабря 2025
Нет. Не тяжелая.
Но ездить на мне, например, нельзя.
Копуша• 28 декабря 2025
я взагалі супер. але в душі мені важко, я мнітєльная і навіть якоюсь мірою депресивна.
співробітники завжди думають, що я весела і позитивна, а чоловік каже - дааа, це вони не жили з тобою). хоча сам - те іще вайло))
Марафетчица• 28 декабря 2025
Да. Я очень тяжёлый человек. Но очень красивая. Поэтому все мои мужья меня терпели пока я их не бросала)))
Мона Лиза• 28 декабря 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
Дякую що пожалілися.
Моє останнє слово завжди при мені. Мені байдуже на думку інших. Якось так. Але роблю вигляд зовсім іншої людини
Байдуже на думки всіх, без виключення?
Мона Лиза• 28 декабря 2025
Я не вважаю себе тяжкою.
Не вважаю себе легкою.
Я різна але прямолінійна, відверта і чесна до крику. Людям це не подобається. Вони грають і чекають, що в цьому театрі я прийматиму участь. Це не для мене.
Княгиня пітьми• 28 декабря 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
У мене мінус дві сестри і брат. Але я думаю я права 😄
Я взагалі не думаю, мінус так мінус. 😂 обіймаю вас!!!
Шопингмонстр• 28 декабря 2025
співчуваю і розумію
я настільки важка, що сама від себе втомлююся, і РДУ в 50+ років вже не виправдання.
ОхиИВздохи• 28 декабря 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
Ну що ж,це має вас дуже підтримати. Те, що ви таки права.
Тільки от думаю,ви таки не права. Абсолютно.
Бачу_майбутнє• 28 декабря 2025
Я Овен, я класна, я вогонь, але я важка.