Зілля до весілля• сегодня в 09:43
Помітила що перебування на форумі
Підвищує тривожність та псує настрій . Так сталось , що стала сюди заходити , щоб переключитись від своїх життєвих подій . Але вже вкотре помічаю , що працює воно навпаки 😅
Постійні насмішки над темами , знецінювання почуттів , болю інших , спори, сварки . Точно не те місце де можна відпочити морально . Навіть коли людина пораду питає , її не дадуть , але точно загноблять 🤦♀️ складається враження , що тут добре тільки тим , кому в реальному житті немає куди отрутою плювати
Дівчина Гілмор• сегодня в 09:48
Тут половина тем трольних, або від вгадуваних персонажів, які, або всралися або втратили сенс життя в 29 років або некрасиві
Добротная• сегодня в 09:46
Та не, есть тут хорошие девочки
Просто гадость всегда больше в глаза бросается и эмоционально цепляет
Околовита• сегодня в 09:46
Раньше здесь было душевнее. А так, с волками жить, по-волчьи выть. В ответ на яд извергается другой яд и понеслось(
Вилами по воде• сегодня в 09:47
А кто Вам сказал, что мы тут отдыхаем?
Здесь люди работают над собой.
Вилами по воде• сегодня в 09:47
Ответ дляОколовита
Волки не ядовиты. То змеи, не путайте.
Околовита• сегодня в 09:48
Ответ дляВилами по воде
Волки не ядовиты. То змеи, не путайте.
Та тут такое кубло 🤪
Вилами по воде• сегодня в 09:49
Ответ дляОколовита
Та тут такое кубло 🤪
Волки стаями, а змеи кублом.
Хороший форум. Не для слабаков.
Научительница• сегодня в 09:49
писала вже не раз - тут є до десяти постійних користувачів, які на порадниці день і ніч, і вони тут просто біснуються. Бо цілими днями нічим не займатись і лише коментувати в кожній темі - це точно що дах може поїхати.
Околовита• сегодня в 09:49
Ответ дляВилами по воде
Волки стаями, а змеи кублом.
Хороший форум. Не для слабаков.
Змееволки
Не вмію заміряти• сегодня в 09:49
Точно такие ощущения. Как будто в грязи искупалась. Создаешь тему про помадки, сразу свора налетает. Все меньше люди пишут по теме, а больше сливают яд.
Мальчижка• сегодня в 09:49
Навіть в самих невинних темах типу : що приготувати. Напишуть купу гадостей
Магиня• сегодня в 09:50
Ответ дляСапай вазони
какая жизнь в Украине счастливая - такие и люди
Ні, не так: це ’какая жизнь в Україні’ всього лиш оголила справжнє нутро кожного. Тому не треба на дзеркало (війну) кидати, прикриваючи притаманну сучність
Зілля до весілля
• сегодня в 09:51
Ответ дляДобротная
Та не, есть тут хорошие девочки
Ні ,особисто я завжди звертаю увагу на добрі коментарі ) але чомусь їх мало
Зілля до весілля
• сегодня в 09:51
Ответ дляДівчина Гілмор
Нащо їх коментувати ? Я коли розумію , що тема троляча або мені не цікава , я там не залишаюсь .
Детские_Будут?• сегодня в 09:52
Да, так и есть. В этом и суть этого форума - чем больше склок, ругани, скандалов, тем больше активность на форуме, соответственно, его популярность, показы рекламы ну и т.д. Это в какой-то мере даже поощряется здесь.
Вилами по воде• сегодня в 09:52
Ответ дляЗілля до весілля
Ой, ночью тема была про ЛГБТ.
Я тоже не стала участвовать.
Кицюююня• сегодня в 09:53
Ответ дляЗілля до весілля
просто посміятись - це теж піднімає настрій)
Дівчина Гілмор• сегодня в 09:53
Ответ дляЗілля до весілля
Ну то ви, а то ми. Люди просять пораду, ми радимо
Добротная• сегодня в 09:53
Ответ дляЗілля до весілля
В моїх темах які я створюю нема зовсім поганих коментарів, може один на всю тему
Мабуть любите трольні теми
ПуГоФФка• сегодня в 09:53
Ответ дляДетские_Будут?
згодна з вами. тут місцеві аніматори на зарплаті цим і займаються. крім того, що тягнуть сюди негативні новини пачками.
Шотуткоїться?• сегодня в 09:53
Ответ дляМагиня
Мені також здається,що це навпаки працює,які люди таке й життя
ПуГоФФка• сегодня в 09:55
нещасні люди, життя їх пусте, тільки й живуть тим, щоб підняти собі самооцінку, обісравши когось.
плюс раша-боти. плюс місцеві аніматори на зарплаті, які роздувають склоки і негатив. вчора це прям добре видно було. і сьогодні вже на зміну заступили.
ПуГоФФка• сегодня в 09:56
Ответ дляНе вмію заміряти
наче в собаче лайно вступила. таке у мене відчуття кожен раз.
Санька-4b93• сегодня в 09:56
Ответ дляЖиттє Бентежне
Равно как и вы - пришли и обс₽али здесь всех скопом.
Для того и приходила.
Самые срачные темы те, в которых написано - тема не для срача, а просто поговорить. Ага, канешна.
Вилами по воде• сегодня в 09:57
По сути, автор, Вам в Бан пора.
Вы не в той рубрике создали тему. Начали с психологии, закончили обсуждением форума.
А такие темы без аноним пишут.
Так не красиво.
А такие темы без аноним пишут.
Так не красиво.
Зілля до весілля
• сегодня в 09:57
Ответ дляПуГоФФка
Ну от я давно помічала , що перебування на сайті не розвантажує , а навпаки . Сьогодні зайшла і в чергове переконалась , що немає тут що робити .хоча іноді хочеться і поспілкуватись на якусь тему . Але в основному якість «спілкування» бажає бажати кращого . Краще книжку почитати .
Вилами по воде• сегодня в 09:59
Ответ дляШотуткоїться?
Главное, опять вступить в него пришли.
Ой, не Вам это, пробачте.