З бісиками• 1 час назад
Как часто взвешиваете кота, чтобы контролировать вес?
Помеха справа• 1 час назад
У меня кроли, но вес знаю,так как сами иногда садятся на напольные весы)
Акуна_Матата• 1 час назад
У меня котёнок еще 7 месяцев поэтому конечно интересно, этот маленький 4 килограмовый конь когда носится, все вокруг летит.
Сіточка• 1 час назад
Кіт,торба,кантор. Роками зважувала котів в селі,коли приїздила на новорічні канікули до бабусі і дідуся. Вайбік .. Кіт вуличний,але пускали в хату їсти і грітися. Дід лишив на ніч,бо новорічні морози,мав закрити на кухні. Але кіт якось опинився в хаті і вночі пожравзі столу качку з яблуками,коли всі заснули. Ми з кузинами важили кота,а потім бабуся виявила,що кіт вивернув все на столі. Ранок,,ультразвук бабусі,діти радіють,нам весело
Червона калина• 1 час назад
Ох. В мене доводиться контролювати собаку, бо в неї одна лапа кульгає і не можна навантаження зайве.
Прийшли до лікаря, зважилися - 13кг. Відправили худнути.
Я забрала всі смаколики, врізала порції.
За пару тижнів приходимо на контрольний візит, я впевнено розповідаю як ми сидимо на дієте, лікар зважує - твою мать, 13 600!
Тішуся неперетішуся• 1 час назад
Дарю секрет: становитесь на свои наполігде весы, видите цифру.. Потом берете кота… :)
Бегущаяпо• 1 час назад
А мне ветеринар сказал, что у кошки лишний вес: 4200 она 🤷 не выглядит толстой - длинная, если вытянется, компактная. Но вот как-то так :( Сказал, надо худеть
Бегущаяпо• 1 час назад
Ответ дляТішуся неперетішуся
Круто. Я бы не додумалась ))
Помаранчова душа• 1 час назад
Ответ дляЧервона калина
Така сама фігня, схуднули на +500, але в маштабах чіха, то капець 😅
Кота зважую тільки коли відчуваю, що його стало значно більше....
Помеха справа• 1 час назад
Ответ дляСіточка
Зачем торба?) Поставьте напольные и положите вкусняшку, сам сядет😃
Стріляний птах• 1 час назад
Ответ дляАкуна_Матата
У вас что котёнок тигра?
Стріляний птах• 1 час назад
Ответ дляАнонім Секретар
Была куча котов. В жизни их не взвешивала. Зачем?
Не глистили?
Ms. Dolly• 1 час назад
Ответ дляПомеха справа
Я зважуюся з котом на руках
Анонім Секретар• 18 минут назад
Ответ дляСтріляний птах
Не глистили?
Нет. А надо? Только ’от котов’ таблетки давала кошкам.
Natalia505• 14 минут назад
Ответ дляSo_so
Чтобы контролировать вес никогда, из интереса - иногда.
Кота недавно взвешивал ветеринар 10.200.
Ого. Мій 6 кг, думала товстяк. Виглядає не худим.