З бісиками• 1 час назад

Как часто взвешиваете кота, чтобы контролировать вес?

Помеха справа• 1 час назад
У меня кроли, но вес знаю,так как сами иногда садятся на напольные весы)
Тішуся неперетішуся• 1 час назад
Каждый день, на руки беру😅
Фляшунька• 1 час назад
рідко, режим харчування стабільний, туалет теж. Тому важимо з цікавості)
В рот не ложи• 1 час назад
Ніколи) ветеринар важить, коли щеплення робимо.
90x60x90• 1 час назад
ніколи
Акуна_Матата• 1 час назад
У меня котёнок еще 7 месяцев поэтому конечно интересно, этот маленький 4 килограмовый конь когда носится, все вокруг летит.
СамавиховуюКота• 1 час назад
Иногда, по приколу
Сіточка• 1 час назад
Кіт,торба,кантор. Роками зважувала котів в селі,коли приїздила на новорічні канікули до бабусі і дідуся. Вайбік .. Кіт вуличний,але пускали в хату їсти і грітися. Дід лишив на ніч,бо новорічні морози,мав закрити на кухні. Але кіт якось опинився в хаті і вночі пожравзі столу качку з яблуками,коли всі заснули. Ми з кузинами важили кота,а потім бабуся виявила,що кіт вивернув все на столі. Ранок,,ультразвук бабусі,діти радіють,нам весело
Знаю бакси• 1 час назад
Как и в церковь беру - с такой же частотой
Червона калина• 1 час назад
Ох. В мене доводиться контролювати собаку, бо в неї одна лапа кульгає і не можна навантаження зайве.
Прийшли до лікаря, зважилися - 13кг. Відправили худнути.

Я забрала всі смаколики, врізала порції.
За пару тижнів приходимо на контрольний візит, я впевнено розповідаю як ми сидимо на дієте, лікар зважує - твою мать, 13 600!
Тішуся неперетішуся• 1 час назад
Дарю секрет: становитесь на свои наполігде весы, видите цифру.. Потом берете кота… :)
Бегущаяпо• 1 час назад
А мне ветеринар сказал, что у кошки лишний вес: 4200 она 🤷 не выглядит толстой - длинная, если вытянется, компактная. Но вот как-то так :( Сказал, надо худеть
Бегущаяпо• 1 час назад
Ответ дляТішуся неперетішуся
Круто. Я бы не додумалась ))
Анонім Секретар• 1 час назад
Была куча котов. В жизни их не взвешивала. Зачем?
Помаранчова душа• 1 час назад
Ответ дляЧервона калина

Така сама фігня, схуднули на +500, але в маштабах чіха, то капець 😅
Кота зважую тільки коли відчуваю, що його стало значно більше....
А вот недавно• 1 час назад
Каждый раз перед глистогонкой.
Помеха справа• 1 час назад
Ответ дляСіточка
Зачем торба?) Поставьте напольные и положите вкусняшку, сам сядет😃
Стріляний птах• 1 час назад
Ответ дляАкуна_Матата
У вас что котёнок тигра?
Стріляний птах• 1 час назад
Ответ дляАнонім Секретар
Не глистили?
Ms. Dolly• 1 час назад
Ответ дляПомеха справа
Я зважуюся з котом на руках
Сама не знаю• 35 минут назад
Раз в год примерно) Последний раз был почти 7 кг)
So_so• 30 минут назад
Чтобы контролировать вес никогда, из интереса - иногда.
Кота недавно взвешивал ветеринар 10.200.
Анонім Секретар• 18 минут назад
Ответ дляСтріляний птах
Не глистили?
Нет. А надо? Только ’от котов’ таблетки давала кошкам.
Natalia505• 15 минут назад
Тільки на прийомі в лікаря. В середньому разів 4 в рік.
Natalia505• 14 минут назад
Ответ дляSo_so
Ого. Мій 6 кг, думала товстяк. Виглядає не худим.
So_so• 12 минут назад
Ответ дляNatalia505
У меня кошка 6 с чем-то, она маленькая, коротенькая булочка, а кот крупный, не толстый.