Бутерброд и я• 1 час назад
Мой идеальный НГ
Дети на две недели уехали. Свекровь передала два лотка вкуснячего холодца, крабовый нарежу и много-много мандарин.
Муж у родителей) а я просто буду валяться до всырачки )))
Я матуся, мені можно• 1 час назад
Ответ дляКофр для ноги
Муж тоже на 2 недели у мамы?
тож написано ’дети уехали’ )))
Шукаю трусики• 1 час назад
І в мене: дорослі діти приїдуть родинами, привезуть із собою все готове їстівне і подарунки.
День-два в мене, потім вони додому., а я вдома з почуттям виконаного боргу, щоб пару тижнів нікого не бачити)
волосатое стекло• 1 час назад
Ответ дляШукаю трусики
Так цікаво оце все) відстрілялись типу)
Невгамовна шахиня• 1 час назад
Ответ дляволосатое стекло
Так это у мужа идеальный нг😅
У всех норм)
барабанщица• 1 час назад
а ми поїхали в Карпати. Боже,яка краса. Я вперше в житті живу в шикарному 2 пов. шале з видом на гори. увечері їмо шашлик. зранку кава на веранді. я досі не вірю,що це зі мною)))сніг, сніжинки увечері падають,все в ілюмінації. Глінтвейн. камін)) на новий рік забронювали ресторан
Котя_люлю• 1 час назад
я выходная с 31 по 5, тоже буду валяться, отсыпаться, и есть вкусности под фильмы)
Несу пургу• 1 час назад
Ответ дляНевгамовна шахиня
Цель - испортить автору ’всырачку’?
Нет , всыратися вместе
Червона ікорка• 1 час назад
Ответ дляКотя_люлю
И у меня подобные планы. С 31 по 7е выходная)
Марічка• 1 час назад
А чому чоловік у батьків? Він вам так надоїв, що ви радієте?
Ехх, як би я хотіла, щоб мій чоловік був зі мною на НР((((
Зашла на 5минут• 1 час назад
Ответ длябарабанщица
Хорошо вам провести время! Пусть и меня найдет такое счастье)
ЖующаЯКонфету• 1 час назад
Ответ дляШукаю трусики
Це тому, що всі поряд. У мене чоловік далеко, служить, донька за кордоном-сумно.
барабанщица• 1 час назад
Ответ дляЗашла на 5минут
так))) я довго була сама, все тягнула,робота,діти... Нарешті маю чоловіка,який
може це мені запропонувати.Слава Богу,що я не погоджувалась на кого-небудь.я ходжу щаслива,а він двиться на мене і кайфує))) в ролі супер мена
Шукаю трусики• 1 час назад
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ні, я із задоволенням зустрічаюсь на кілька годин чи на каву, чи в гості один до одного, чи просто погуляти.
Але два дня провести на ста метрах 5-6 особам + собаці та кішці вкрай проблемно, мені на другий день вже втекти хочеться)
ЖующаЯКонфету• 1 час назад
Ответ дляМарічка
Ті самі думки і ще донька
Знову Я• 1 час назад
А я хочу провести его в тюрьме местной. У меня забрали на месяц права и если поймают за рулем без прав, то 60 дней тюрьмы. Осталось всего 2 недели, а я хочу поехать за рулем и чтоб меня поймали и посадили. Как я устала от всех. Просто хочу чтоб меня никто не трогал. 2 месяца покоя.
И наверное моего отсутствия никто и не заметит
ЖующаЯКонфету• 1 час назад
Ответ дляШукаю трусики
Добре, що Ви маєте можливість зустрічатися на кілька годин, ходити в гості.
Все питаю зарання• 1 час назад
спасибо тем магазинам, кто делает новогоднее меню ...
мы с подругой будем вдвоем ...
2 жены военных..
заказали себе пару салатиков, тарталетки да суши..
мы с подругой будем вдвоем ...
2 жены военных..
Капитошечка• 1 час назад
Для мене звичайний день як всі попередні і наступні
Якось навіть запитувала, коли він
все по ГОСТу!• 1 час назад
Ответ длябарабанщица
Боже ну пиздоболить не мешки ворочать
маска Ілона• 1 час назад
Ответ длябарабанщица
Гарного вам відпочинку!