Дівчата, привіт. Нещодавно стала мамою і поки сиджу вдома, вирішила спробувати знайти собі якусь роботу. Мені запропонували брачку і я вирішила спробувати. Підкажіть, будь ласка, як думаєте 350$ за місяць це норм? У мене стільки вийшло
Happiness13-Ukraine• вчера в 20:44
І що ви там робите? Роздягаєтесь на камеру чи як воно працює? Вік має значення?
Апрельская капля• вчера в 20:47
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Рекламирует свой нелегкий труд.))
Happiness13-Ukraine• вчера в 20:48
Ответ дляЛіза-4d86
Якби були б такі умови, я б не пішла ніколи в житті😱 тільки листування і смс
А графік вільний?
Happiness13-Ukraine• вчера в 20:50
Ответ дляЛіза-4d86
Я працюю ввечері, коли дитину спати вкладаю
Скільки годин в день? І як з оплатою, ви прям в валюті отримуєте?
Апрельская капля• вчера в 21:06
Ответ дляOnyx83
Свежорег Лиза настолько впечатлилась, что создала аккаунт, чтобы люди разделили радость )
Восемь часов с новорождённым на шее.))
rainbow2018• вчера в 21:21
Ліза, дякуємо, що знайшли час між декретом та брачкою зареєструватись тут!
kharkovchanka• вчера в 21:29
Ответ дляАпрельская капля
Восемь часов с новорождённым на шее.))
ну ещё и это: ’’Я працюю ввечері, коли дитину спати вкладаю’’