Фісташкова кава• 02 января в 12:32
Сьогодні наша група цілий день зі світлом
І я прям не знаю, що з цим робити на радощах. Сьогодні я вдома, що б такого корисного зробити....
Не боюся осуду• 02 января в 12:33
Не забудьте 3 раза постучать по дереву и поплевать. Ато там где целый день со светом там и 17 часов без него(
Фісташкова кава
• 02 января в 12:34
Ответ дляНетЕщеНаверное
Тихонько радуйтесь, а то мало ли, еще не вечер
Та ясно, що все може бути. Просто я так звикла все швидко робити в короткі ’світлові’ проміжки, що зараз сиджу розгублена.
Біток чи ефір?• 02 января в 12:34
Ответ дляНе боюся осуду
17 это еще цветочки) мы и 30 сидели
Фісташкова кава
• 02 января в 12:35
Ответ дляНе боюся осуду
Це ми вже проходили:))
Біток чи ефір?• 02 января в 12:35
Ответ дляФісташкова кава
Скажите как быстро выдрессировали нас?!) тайм менеджмент, ёпт)))
Фісташкова кава
• 02 января в 12:35
Ответ дляБіток чи ефір?
Точно :))
Mrs.Sexuality• 02 января в 12:36
Нам теж сьогодні відключення відмінили.
Але це справедливо, бо обленерго виклало статистику за весь період осінь-зима 2025, і в нашої підгрупи найбільше годин відключень. Тож ми заслужили)
Несу добро людям• 02 января в 12:37
Перестирать все до чего дотянитесь, приготовить что-то что требует долгого тушения или запекания. Или накрутить пельменей в морозилку.
Мию вікна у мороз• 02 января в 12:38
Ех, а в нас є відключення .Черкаси. Але не так критично як було раніше. На Новий рік взагалі весь день і вночі блін з 11 до 2 не було.
Mrs.Sexuality• 02 января в 12:38
Ответ дляНесу добро людям
Крутити пельмені в морозилку ризиковано, бо не факт, що завжди така лафа з світлом буде.
Несу добро людям• 02 января в 12:39
Ответ дляMrs.Sexuality
Та да, щось не подумала що то з якогось минулого життя порада. Тоді тільки наготувати свіжого і наїстися одразу
Mrs.Sexuality• 02 января в 12:43
Ответ дляНесу добро людям
Я нещодавно експериментувала - сушила вареники)
Наліпила сотню, частину зварила, частину виклала на кухонний рушник і періодично перевертала, щоб підсушувались. Потім накрила рушником і залишила. На наступний день зварила, все норм було.
Але то вареники з картоплею були, пельмені з сирим фаршем не ризикнула б так на добу залишити.
Я шалунья• 02 января в 12:45
Ответ дляMrs.Sexuality
Морозилка пару суток точно держит
Mrs.Sexuality• 02 января в 12:49
Ответ дляЯ шалунья
Морозилка пару суток точно держит
Так, але тісто все одно потім липне.
Звісно, кому як, але особисто я не ризикую при відключеннях по 14-17 годин на добу запихати в морозилку вироби з сирого тіста.
Фісташкова кава
• 02 января в 12:55
Ответ дляДобра, коли сита!
Киев 6.1? Ее всегда меньше отключают.
Та я б не сказала.
НетЕщеНаверное• 02 января в 13:11
Ответ дляБіток чи ефір?
Мотивация
Ворожу на каві• 02 января в 13:20
В понедельник посмотрите, как оно будет, конда на работу все выйдут
Кинг-Конгша• 02 января в 13:28
Ответ дляФісташкова кава
Зарядить сначала все что можно, сходить нормально в душ и смотреть телек.
Додекаэдр• 02 января в 13:57
Ответ дляСкорая помощь
А в нас лише 4г нема, приємно) Пектиму хлібчик
А в нас 3 -4 години на добу є. І то 170 напруга. Коли відновлять графіки, ніхто не знає.
Скорая помощь• 02 января в 14:12
Ответ дляДодекаэдр
Це де? У нас минулого тижня ще по 12 годин не було, ось сьогодні вперше так багато світла. Сподіваюсь і у вас налагодиться.
Додекаэдр• 02 января в 14:14
Ответ дляСкорая помощь
Одеса. Поки нічого навіть не обіцяють, графіків немає.
Яйцеголовая• 02 января в 14:47
Ответ дляБіток чи ефір?
17 это еще цветочки) мы и 30 сидели
мы сидели ровно 100...и это не шутка 🫤