ВЫВсеВрете• 02 января в 14:03
Чьи дети учатся в двух школах, произошли какие-то изменения?
Изначально хотели уйти на семейное. Директор уговорила на «украинский компонент», мол им так выгоднее финансово и дочка все писала, что задавали. В декабре скинули контрольные по всем абсолютно предметам, даже по физре. Т е реальную физру в заграничной школе нельзя зачесть вместо он-лайна. У всех так?
ВЫВсеВрете
• 02 января в 14:04
Ответ дляВ гости звали?
Забили на укр школу. Только европейская
Ну моя в 10 классе, мало ли что
В гости звали?• 02 января в 14:06
Ответ дляВЫВсеВрете
Ну моя в 10 классе, мало ли что
Она планирует назад? Мои - нет.
Ксерокопия ночи• 02 января в 14:08
У нас не так. Переносять всі оцінки, які співпадають, з місцевої школи.
У подруги було так, як ви пишете. Вона скинула вчительці закон, де написано, що лише не співпадаючі предмети треба здавати. Наступного дня вчителька написала в групу, що все не треба писати, оцінко з місцевої школи надіслати)
ВЫВсеВрете
• 02 января в 14:08
Ответ дляВ гости звали?
Она планирует назад? Мои - нет.
Не знает еще, в гимназии пока
Я_з_Франека• 02 января в 14:24
А ваша школа точно має право навчати за скороченою програмою?
Ви подавали заявку через сайт мон?
Оця скорочена програма зовсім не проста штука, як сімейне навчання, наприклад. Можливо, ваша школа чи керівничка самі не знали що до чого, і насправді ви вчитеся на сімейній формі навчання (все поки що говорить про це).
Ну і минулого року, наприклад, у людей були проблеми, бо європейська школа виставляє оцінки в липні, а українська школа видає свідоцтва в червні. Вам краще закінчити сімейниками і не паритися.
Ви подавали заявку через сайт мон?
ВЫВсеВрете
• 02 января в 14:28
Ответ дляЯ_з_Франека
Ви подавали заявку через сайт мон?
Честно, не знаю. Но думаю да, у нас онлайн в Харькове , много детей уехали, один класс сократили полностью , поэтому и уговорили нас на такую форму , мол за семейном им не платят и они не числятся для количества, а так всем проще. И до войны наша школа довольно престижной считалась, поэтому не думаю что они что-то не знали
Я_з_Франека• 02 января в 14:33
Ответ дляВЫВсеВрете
Навпаки, їм тримати сімейників вигідніше, аніж на скороченій програмі.