ВЫВсеВрете• 02 января в 14:03

Чьи дети учатся в двух школах, произошли какие-то изменения?

Изначально хотели уйти на семейное. Директор уговорила на «украинский компонент», мол им так выгоднее финансово и дочка все писала, что задавали. В декабре скинули контрольные по всем абсолютно предметам, даже по физре. Т е реальную физру в заграничной школе нельзя зачесть вместо он-лайна. У всех так?
В гости звали?• 02 января в 14:03
Забили на укр школу. Только европейская
автор ВЫВсеВрете • 02 января в 14:04
Ответ дляВ гости звали?
Забили на укр школу. Только европейская
Ну моя в 10 классе, мало ли что
В гости звали?• 02 января в 14:06
Ответ дляВЫВсеВрете
Ну моя в 10 классе, мало ли что
Она планирует назад? Мои - нет.
Ксерокопия ночи• 02 января в 14:08
У нас не так. Переносять всі оцінки, які співпадають, з місцевої школи.
У подруги було так, як ви пишете. Вона скинула вчительці закон, де написано, що лише не співпадаючі предмети треба здавати. Наступного дня вчителька написала в групу, що все не треба писати, оцінко з місцевої школи надіслати)
автор ВЫВсеВрете • 02 января в 14:08
Ответ дляВ гости звали?
Она планирует назад? Мои - нет.
Не знает еще, в гимназии пока
Я_з_Франека• 02 января в 14:24
А ваша школа точно має право навчати за скороченою програмою?
https://mon.gov.ua/osvita-2/zagalna-serednya-osvit...
Ви подавали заявку через сайт мон? https://ukrainian.studies.mon.gov.ua/

Оця скорочена програма зовсім не проста штука, як сімейне навчання, наприклад. Можливо, ваша школа чи керівничка самі не знали що до чого, і насправді ви вчитеся на сімейній формі навчання (все поки що говорить про це).

Ну і минулого року, наприклад, у людей були проблеми, бо європейська школа виставляє оцінки в липні, а українська школа видає свідоцтва в червні. Вам краще закінчити сімейниками і не паритися.
автор ВЫВсеВрете • 02 января в 14:28
Ответ дляЯ_з_Франека

Честно, не знаю. Но думаю да, у нас онлайн в Харькове , много детей уехали, один класс сократили полностью , поэтому и уговорили нас на такую форму , мол за семейном им не платят и они не числятся для количества, а так всем проще. И до войны наша школа довольно престижной считалась, поэтому не думаю что они что-то не знали
Я_з_Франека• 02 января в 14:33
Ответ дляВЫВсеВрете
Навпаки, їм тримати сімейників вигідніше, аніж на скороченій програмі.
Фрекен бок• 05 января в 01:08
То есть у вас были онлайн уроки или только задания?