очки_ннадо• 02 января в 20:20

Читаю тему про знання повномасштабного і

Виникла така думка. От люди знаючи повиїзжали. Цікаво куди може виїхати проста людина, яка живе від зарплати до зарплати?
Перенесемось в грудень 2021 року, вам людина з доступом до вузьких кругів, каже інформацію, що треба виїзжати бо почнеться війна. Ви не айтішник ( яких перевозили, надавали внж на основі контракту, допомагали з арендою і т д). Ви звичайна людина. В ті країни що без віз, то теж гроші треба, десь працювати, Лесь жити, знання мови нуль. От як тоді можна було виїхати звичайній людині з сім´єю? В грудні 21 року наприклад. Біженських виплат немає, нічого немає
автор очки_ннадо • 02 января в 20:54
Ответ дляКастрюлька
А как вы думаете люди из Донецка и Луганска куда уехали и как жили до полмасштаьного ?
Вони в основному переїжджали по Україні. А виїзд за кордон і переїзд по Україні, це різні речі
Бринзолетта• 02 января в 20:55
Ответ дляКастрюлька
Я в Ирпень, к сожалению уехала :(
Кастрюлька• 02 января в 20:57
Ответ дляочки_ннадо
Багато виїхали за кордон
Але багато переїхали в Харків київ, київську область
Думаєте їм було легко?
Злюка-закусюка• 02 января в 21:00
Ответ дляочки_ннадо
Відправили б його на невизначений термін? Багато хто каже що про війну знали ще за півроку до початку. Точної дати початку ні у кого не було
Так, відправила б. Він зараз всеодно не поруч на невизначений термін
Детские_Будут?• 02 января в 21:01
Вы автор забыли, что это был период ковида и онлайн работа была очень распространена. Ковид исчез ровно к шести утра 24 февраля. Народ разный ехал кто то брал билет к родственникам за границу, кому то работодатель давал указание выехать, а кто то на последние 500-1000 долларов собранную родственниками уезжал в никуда. Многие богатые тоже не выезжали, кому бизнес не достался от бабушки с Никарагуа.
Горлаю зрання• 02 января в 21:02
Ответ дляочки_ннадо
Суть в іншому. От вам сказали точно, що війна буде. Цю інформацію ви отримали наприклад в грудні 21 року. Ви в це повірили. Слідуючий етап - переїзд . Куди? Допомоги немає. Все за свій рахунок. Європа - максимум 90 днів. Без контракта на роботу житло ніхто не здасть. У вас двоє дітей.
Працюєте на звичайній роботі, зі звичайною українською зарплатою.
Щоб ви робили?
Лучше в ноябре, чтоб 100 процентов не вернуться сюда с мужем в декабре 21 с заработков, и недели не хватило чтоб уехать назад, переделывали доки
А ещё лучше чтоб весной 21, вот тогда мы точно плотно сидели и вообще не собирались в Украину
Мона Лиза• 02 января в 21:02
Ответ дляочки_ннадо
Щоб ви робили?
Та нічого б не робили. Чого ви це теребонькаєте? 4 роки пройшло. Вибір робився в моменті. Заднім числом фантазувати, для чого? Ментальне дрочиво, більш нічого
Котомафия• 02 января в 21:02
Згодна з вами, автор! Поїхати от так просто могли або молодь, або хто геть одинокий і без власності. Я собі не уявляю, кинути житло, роботу, навчання і на всі чотири..
Голубец• 02 января в 21:03
Ответ дляКотомафия
А хто ж уявляв... Прийшлося
Горлаю зрання• 02 января в 21:03
Ответ дляАфродитаПетровна
В грудні багато тем тут було, як бронюють житло в Західних областях, на випадок війни
Насправді, готувався багато хто
Оно все равно должно было начаться, лусше бы раньше, хотя бы на месяц хотя бы.. Насколько то но раньше
Котомафия• 02 января в 21:04
Ответ дляГолубец
А хто ж уявляв... Прийшлося
Після початку, то вже зрозуміло, мова йде да, в грудні, січні..
Горлаю зрання• 02 января в 21:05
Сейчас помню как в первых числах декабря я не хотела уезжать из Кракова, просто настолько тошнотное чувство было, до истерики, не зря
Горлаю зрання• 02 января в 21:08
Ответ дляМона Лиза
Та да, тема чисто позадрачивать - а если бы
автор очки_ннадо • 02 января в 21:08
Ответ дляКастрюлька
Багато виїхали за кордон
Думаєте їм було легко?
Все таки у своїй країні легше переїхати. Бо знаєш мову, закони і т д. Закордоном без підготовки ти нульовий
Детские_Будут?• 02 января в 21:08
Были и те, кто полетел на отдых в тот же Египет с семьей и все, после беженцы
автор очки_ннадо • 02 января в 21:10
Ответ дляКотомафия
Тим паче що тоді ще допомоги зовсім не було закордоном до вторгнення
автор очки_ннадо • 02 января в 21:12
Ответ дляГорлаю зрання
Порассуждать. Щоб реальні люди звичайні зробили б . Такі як я. Без будинків закордоном і громадянств іншої країни
Кастрюлька• 02 января в 21:16
Ответ дляочки_ннадо
Так більшість українців переїхали саме по Україні
Бабка-ежика• 02 января в 21:41
Ответ дляочки_ннадо
Щоб ви робили?
Я вам написала, что этой информацией для принятия решения о переезде могли воспользоваться те, у кого нет двоих детей. Кто и тут жил на аренде допустим. Или тот, кто удалено работает и ему без разницы где жить.
Херсон це Україна• 02 января в 22:04
На момент вторгнення нічого б не робили, а повернути 2 роки назад, виїхали б всією сім’єю, ніхто не думав, що до такого дійде як зараз.... Вилов та знищення людей...
Мона Лиза• 02 января в 22:05
Ответ дляочки_ннадо
История не знает сослагательного наклонения. И машину времени так и не изобрели.
Вам надо не о прошлом думать, что если бы.... А ’что я могу сделать сейчас’ и/или завтра. Нет смысла жить прошлым и бесконечно мусолить мысли на тему ’если бы...’ Вы энергию сливаете на это ваше ’если бы...’ совершенно бездарно
Фляшунька• 02 января в 23:43
Ответ дляочки_ннадо
Щоб ви робили?
Приїжджаєте до польші пр безвізу, ну або по візі з запрошенням від агенції , в варшаві робота є завжди і багато. 3500 квартира. На роботі з чоловіком маєте до 10 тис в місяць і за них живете. Подаєте з першого дня роботи на карту побиту і продовжуєте працювати. Получаєш картку побиту і подає на дитячі гроші, навчання в школі ліцей і технікум для українських дітей було завжди безкоштовно. Діти знаходяться на візі по навчанню
Все