Не пириживай• 02 января в 22:06

По следам топовой темы. История моей сестры

Была хорошая семья, 2 детей подростков. Муж обеспечивал, имел очень хороший доход, несколько бизнесов. Сестра занималась домом и детьми, хоть у нее и очень хорошее юридическое образование. И как в ситуации с автори, стала что то подозревать. То трусов новых накупил сам, то духи, встречи теперь деловые аж до полуночи и тд. Тоже надавила, оказалось есть фея, узнала кто, внешне копия сестры, только на 7 лет моложе. Приезжая из Кривого рога, увидела столичный бизнессмен, и захотелось нормально пристроиться. Семья и дети ее не отпугнули.
Сестра человек холодного ума. Развелась, сказала ты обеспеченный, хороший отец, я безработная, дом у тебя большой, у меня нет ничего, пускай дети с тобой живут. В итоге, дети живут с ним, новая фея через полгода переехала к нему. Полгода он тыкался мыкался, не ожидал такого, к сестре мирится раз 5 приходил, она сказала нет, я это уже прожила.
Сестра за границей, открыла студию, занимается искусством, это всегда было ее мечтой. Говорит, мне так лучше.
Папаша бизнессмен живет с новой феей и детьми в Киеве. Фея постит счастливые фотки, но куча постов о том, что она то к психологу ходила, то антидепрессант подобрать не может. Счастлив ли кто то из участников данной истории? Вопрос риторический
Лукава Кішка• 02 января в 23:16
Ответ дляlilul990
А чого ви так негативно ставитесь до того шо їх можна лишити чоловіку і кудись звалити в закат? Чоловік такий же родітєль цих дітей як і ви. У дітей 50 відсотків генів - від батька. Тіки на основі того шо ви з ними більше часу провели?
тільки на основі того, що я своїх дітей люблю, і хочу бути поруч з ними, а не звалювати в закат. Мені зараз діти ніяк не заважають будувати своє життя так, як я хочу.
А так у них також дуже гарний батько, на жаль, поки служить.
ЗавЛабСнаб• 02 января в 23:18
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Вона не хвилюється, що її діти живуть в зоні ризику а її дупа зараз в безпечній країні.Як кусень в горло лізе чи засинає спокійно?
Многие подростки хотят тусить здесь. Еще одна подруга, мама сейчас заграницей, дочь была с ней , сейчас папой здесь.
Папа тоже обеспеченный, но работа здесь, разрешение на выезд есть.
Мама до войны бегала за папой хвостом, а сейчас заграницей живет, все на нее здесь оформлено, как то успокоилась, не переживает, что мужа уведут
На пів ставки• 02 января в 23:19
відомий факт - чим більше ми інвестуємо у кгось (щось) часу, грошей, уваги … тим більше привʼязуємося і цінимо.
Саме тому історично мама ближче до дітей особливо у нашій країні - вона з самого народження поруч, а тато у ролі добувача грошей - звикає бачити дітей кілька годин на добу і йому норм
І ситуаціях коли тато іде в декрет а мама на роботі - часто саме тато більш привязаний до дитини
Він знає краще що вона любить на сніданок, у які ігри дюбить гратися, під яку пісеньку засинає, як краще іі заспокоіти тощо
Саме у цій ситуаціі мама сиділа у декреті - не знаю скільки дітям років але вочевидььще досить малі (бо мама не працювала) або ж мама вибрала шлях - дім і діти. Тобто првязаність максимальна
Намагаюсь уявити як через епік фейл тата, мама каже дітям гуд бай, діти плачуть куди ти мамо ми сумуємо … а мама поїхала і іншу країну (навіть не у іншу квартиру десь поруч) будувати нове життя
Це не про щастя мами
Це про нещасливих дітей
І можете ліпити далі синіх тьоток, але я не повірю що можна так взяти і витерти з життя дітей
lilul990• 02 января в 23:21
Ответ дляЛукава Кішка
От вас ні з того ні з сього кидає чулувік, ваш привичний світ рушиться, ви багато років мали один усталений побут і які не які відносини у родині. Може навіть думали шо ви одна єдина зірка на небі для нього. Квіти, подарунки, гроші.

І тут він заявляє шо ваша історія закінчилась через криворізьку голд дігершу. Ну явно у вас буде якийсь раздрай в душі. Багато хто починає маніпулювати дітьми - дам, не дам. І всю сумятіцу виливати на дітей. Сидить розказує їм який батько поганий. Настроює дітей, вмішує їх у скандали. Не дає батьку. Ну це ліпше чим кинути все і поїхати за душевним спокоєм?
Хвігура мічти• 02 января в 23:20
Ответ дляФляшка на трьох
Почему я не верю этой истории?
как и первой.
сейчас пойдет еще третья серия с вариациями
нужно подождать
Хвігура мічти• 02 января в 23:22
Ответ дляФляшка на трьох
Ну, она так хорошо занималась, что спокойно передала ухоженный дом и воспитанных детей следующей жене. И умчалась за границу, в студию творить)
под опись)
Лукава Кішка• 02 января в 23:23
Ответ дляlilul990

таке теж буває, але я доросла емоційно стабільна жінка) зраду чоловіка здатна буду пережити, бо розумію, що таке може ставись в будь-якій родині.
Але ж діти мене не зраджували. То причому тут ’ваша історія закінчилась’ до опіки над дітьми?
Хвігура мічти• 02 января в 23:23
Ответ дляФляшка на трьох
Ум холодный. И очень хорошее юридическое образование)
а сердце горячее)
ЗавЛабСнаб• 02 января в 23:24
Ответ дляЛукава Кішка
ни в чем)
Вы бы тоже могли оставить своих детей с хорошим отцом и видеть их только по видео-связи?
Я бы не смогла, мне надо их видеть чаще. Не потому что я их тащу, как некоторые в этой теме, а потому что я их люблю, и хочется принимать активное участие в их жизни.
А очень многие могут, кто всегда ставил детей на первое место, а потом раз и захотели ставить себя на первое место.
lilul990• 02 января в 23:26
Ответ дляЛукава Кішка
Мені відомий один єдиний випадок коли розлучення жінка пережила з достоїнством

У 10 випадках відомих мені розлучень краще би жінка сіла в поїзд і звалила в закат

Бо стільки бруду було вилито, стільки дітей травмовано психічно розборками і гадостями як від дружини, так і від чоловіка ...

Дуже мало осознаних людей, які не вмішують в це дітей
Лукава Кішка• 02 января в 23:26
Ответ дляlilul990

в моем окружении все разводились нормально, детей не делили, воспитывают вместе, насколько это возможно.
На пів ставки• 02 января в 23:26
Ответ дляЗавЛабСнаб
При чому тут перше місце до любові до дітей?
Ви уявляєте собі стан дітей яких кинула мама яка була з ними до цього весь час?
Тобто мало того що стрес від того що рідні люди розлучилися так ще і мама поїхала геть
Чи можна так вчинити з тим кого любиш?
lilul990• 02 января в 23:28
Ответ дляЛукава Кішка
Ви цього не знаєте і ніколи не узнаєте

Даже я не знала про ці сімї які пишу і шо в них там після розлучення. Я узнала через дітей, які приходили за психологічною допомогою
Лукава Кішка• 02 января в 23:28
Ответ дляЗавЛабСнаб
вряд ли те дети когда-то были аж на таком первом месте. Просто до этого момента все всех устраивало.
lilul990• 02 января в 23:29
Ответ дляНа пів ставки
Чи можна так вчинити з тим кого любиш?
Можна.
На пів ставки• 02 января в 23:31
Ответ дляlilul990
Можна.
Ну то значить така була «любов»…
Виглядає скоріш як - помщуся чоловікові за рахунок дітей
lilul990• 02 января в 23:30
Ответ дляНа пів ставки
Ну то значить така була «любов»…
Інколи любов - не показувати шо ти розбитий і роздавлений морально ситуацією
Лукава Кішка• 02 января в 23:30
Ответ дляlilul990
Ви цього не знаєте і ніколи не узнаєте

Что я не знаю? Насколько болезненно было подругам проживать развод? Конечно я в их голову не залезу и их эмоции не проживу. Но я вижу как они общаются сейчас, как могут в вопросах детей положиться на бывших, и что папы активно участвуют в жизни детей. Те, кто живут в одном городе.
lilul990• 02 января в 23:31
Ответ дляЛукава Кішка
Ви ніколи не знаєте нюансів конкретної ситуації. І шо було сказано в пориві злості дитині чи при дитині. Камон
На пів ставки• 02 января в 23:32
Ответ дляlilul990
Мати певні почуття це нормально - по перше
Можна не показувати - піти до психолога і розібратися зі своїм моральним станом
В даному випадку це роздавити морально дітей покинувши їх
lilul990• 02 января в 23:34
Ответ дляНа пів ставки
Я вас запевняю - деякі діти мріють шоб батьки нарешті розїхалися і відпочили одне від одного, від скандалів і розборок. І якомога довше не бачили друг друга
Лукава Кішка• 02 января в 23:34
Ответ дляlilul990
А що дітям в пориві злості можна сказати в шлюбі?)) причому тут це? Про що ви взагалі сперечаєтесь? Бо я вже заплуталась у ваших висновках)
lilul990• 02 января в 23:34
Ответ дляЛукава Кішка
Не в шлюбі а при розлученні
Лукава Кішка• 02 января в 23:36
Ответ дляlilul990
Не в шлюбі а при розлученні
так я вам і кажу, коли люди не розлучаються вони завжди виважені і правильні? Тільки при розлученні можуть наговорити злих слів дітям?
Так і не зрозуміла до чого ви це пишете, але хоч би ви самі розуміли)
На пів ставки• 02 января в 23:38
Ответ дляlilul990
Ну тут же абсолютно інша історія
Звісно інколи краще розійтися і не травмувати дітей по суті не існуючою нездоровою сімʼєю
Тут я 100% погоджуюсь
Навіть розлучитися і залишити дітей з фінансово стабільним батьком абсолютно ок
При цьому активно брати участь у житті дитини, бачити іі, спілкуватися, приділяти увагу
Але звалити у іншу країну - тобто фактично покинути іх- це занадто
На пів ставки• 02 января в 23:40
Коротше ситуація дивна і наврядчи реалістична
На цьому просувати тему автора вважаю досить ))
lilul990• 02 января в 23:43
Ответ дляНа пів ставки
Ну тут же абсолютно інша історія
Тут я 100% погоджуюсь
Для вас занадто, для когось не занадто. Чого вішати на всіх ярлики
13чудоСВЕТА• 02 января в 23:48
Ответ дляЗавЛабСнаб
Не имеет значения, на кого что оформлено. Все купленное в браке делится пополам
Грамотний хвіст• 02 января в 23:50
Бросила детей будто котят, жили жили с мамой и тут бай нова тетка а мама свалила в студию. Дети явно не выглДТ счастливыми в этой истори
Грамотний хвіст• 02 января в 23:53
Ответ дляlilul990
Тим не менше факт. Багато жінок мріє здихатись від дітей хоча би на пів року

Прл не лікується, це розлад особистості
багато? ви таке плетите бо дитя під серцем не носили, є браковані самки які дійсно мріють, але таке бите ДНК трапляється не часто, жінка може говорити багато що їй все набридло,і таке інше, але материнське серце не обманеш,