Мой завтрак• 03 января в 16:52
Посварились за духовку із чоловіком
Він робить ремонт хоче духовку вниз під плиту поставити,я ж вважаю ,що це не зручно та має такий собі вигляд ,до того ж вже старомодно так робити
Каже,що все буде робити по плану який дизайнер намалювала і нічого змінювати не планує
Розбещена цяточка• 03 января в 16:54
Ну то хай в ній і готує потім сам. Повзає навколішки, щоб вимити і задивляється вниз щоб побачити як готується
Мой завтрак
• 03 января в 16:55
Ответ дляАнти-анонім
Ставьте 2 духовки, одну под плиту, вторую как хотите вы
На дві точно немає грошей
Розбещена цяточка• 03 января в 16:55
А взагалі . То його кухня ? Він готує? Якщо ні -то має бути зручно вам
Мой завтрак
• 03 января в 16:56
Ответ дляРозбещена цяточка
Я йому те саме казала
Ну буде тоді в нього духовка ,як він хоче і сам хай розбирається зі своїми дизайнерськими рішенням
Мой завтрак
• 03 января в 16:57
Ответ дляРозбещена цяточка
Він нічого не готую,але можливо буде
Мой завтрак
• 03 января в 16:58
Ответ дляЛЮБА
У меня на уровни груди стоит духовка , внизу посудомойка , внизу духовка реально не удобно
Посудомийка під плитою?
Летчица• 03 января в 17:02
Ну так на духовкой же нужна и вытяжка. Как вы будете делать две вытяжки
Пи Пи Пилюля• 03 января в 17:03
Мой муж когда делал ремонт за свой счет я вообще не лезла, ничего не выбирала, сделал и спасибо) я на все готовое переехала и довольная была
из_под_тишка• 03 января в 17:03
А вы участвовали в согласовании проекта дизайнера? Почему на начальном этапе не высказали свое мнение?
Тут надолго• 03 января в 17:05
Мені зручно під плитою духовка. Гарно видно що там печеться, зручно виймати. Взагалі не бачу проблем з таким розміщенням. Ремонт новий, теж дизайн проект замовляли
Зажуженная Жужжа• 03 января в 17:08
У меня духовка не включается по полгода. Зато небольшая электропечь с конвекцией, работает ежедневно почти.
Я б большую вообще не планировала теперь.
Летчица• 03 января в 17:07
Ответ дляТут надолго
Скажите во встроенных духовках есть вывод пара ?
Тут надолго• 03 января в 17:08
Ответ дляЛетчица
В нас немає, не знаю чи буває таке
Мой завтрак
• 03 января в 17:09
Ответ дляиз_под_тишка
Казала відразу ,що духовка має бути на рівні очей
Мой завтрак
• 03 января в 17:09
Ответ дляПи Пи Пилюля
І вам подобається?
Щебетушка• 03 января в 17:10
Мой завтрак
• 03 января в 17:10
Ответ дляЛетчица
А в духовці немає вентиляції ?
Мой завтрак
• 03 января в 17:11
Ответ дляТут надолго
А мені не подобається духовка під плитою ,по старому виглядає та не цікаво
Біток чи ефір?• 03 января в 17:11
Ответ дляМой завтрак
На дві точно немає грошей
Купите себе настольную, они классные есть сейчас и недорогие.
из_под_тишка• 03 января в 17:12
Ответ дляМой завтрак
Ну так а в проекте почему не учтено?
Мой завтрак
• 03 января в 17:12
Ответ дляЩебетушка
Автор, ваш чоловік так планує? Під поверхнею газовою/ електро встановити духовку? Фото як приклад
Так