Аноним Советчик• 04 января в 13:17
Тяжко..
Коли були гроші, намагалася підкоригувати харчування дитини в плані солодощів. Тобто замість цукерок завжди були сухофрукти, пастила Bob.
Зараз із фінансами скрутно. Близькі подарували дитині солодощі на кшталт вафель, цукерок, кукурудзяних паличок.
Дитина не їсть. Вимагає те, до чого звикла. Пояснила, що нам із труднощами вистачає на звичайну їжу. Дозволити поки не можемо. Тепер ображається. Не розмовляє.
Триндичіха Байрактар• 04 января в 13:18
Ох как вам тяжко
придется солодощи жрать упахая их втуда
воны сюды ви их втуди
придется солодощи жрать упахая их втуда
воны сюды ви их втуди
Аноним Советчик
• 04 января в 13:20
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Ох как вам тяжко
придется солодощи жрать упахая их втуда
воны сюды ви их втуди
придется солодощи жрать упахая их втуда
воны сюды ви их втуди
Не доведеться. Дитина їх подарувала друзям з вулиці.
Незламна Україна• 04 января в 13:21
У меня дочка ела в детстве и конфеты и шоколадки. Ела все ,что хотела. Так не можна?
Герцогиня• 04 января в 13:22
Ответ дляСмайлик
Долго сочиняли?
Судя по тексту, то нет, между загрузкой стиральной машины и мытьём унитаза пришло вдохновение.
Робот Вертер• 04 января в 13:30
Ответ дляНезламна Україна
Ну, деяким можна з двух років чіпси і сухарики...
Аноним_• 04 января в 13:32
Тяжко впереди, потом начнет кони мочить за гаджеты, машины, квартиры
Спішу - перекидаюсь• 04 января в 13:38
Ответ дляНезламна Україна
Головне за темою
Українська зірочка• 04 января в 13:39
Ответ дляСмайлик
Долго сочиняли?
А чому ви не вірите в дитинку, яка ридає над цукерками та кукурудзяними пластівцями, адже сумує за сухофруктами?🥹
Сіґеле-міґеле• 04 января в 13:46
сделайте яблочную сушку, изюм и финики приемлемы по цене если на рынке покупать
Смайлик• 04 января в 13:47
Ответ дляУкраїнська зірочка
А еще верю, что мама за 18 грн не купит равлик боб )
Метелики на душі• 04 января в 13:47
Ответ дляУкраїнська зірочка
Моя теж цукерки не любить. Іноді ромашку може з´їсти чи кокочоко. Але вона ще сухофрукти й боба пробувати не хоче навіть.
Тримаю свічку• 04 января в 13:54
Дуже тяжко. Купіть дешевшу постілу в АТБ. А краще без неї взагалі
Заздрість то погано• 04 января в 14:13
Не хоче - нехай не їсть, не бачу проблем, проживе й без шкідливих солодощів. Закінчить школу, піде на навчання, отримає стипендію і купить собі пастилу Боб, до якої так звик
Тундиринда• 04 января в 14:52
А что вашему ребенку 5 кг пастилы ,сухофруктов надо,что вы прямо не сможете купить,такую ерунду тут читаешь
Надежда наш компас• 04 января в 15:05
Намочіть хліб, зверху посипте цукром і скажіть- що це супер десерт наразі
Як дитина не хоче їсти солодкого що є, то нехай супчик та котлетки їсть і яблука чи інші фрукти)
Гербарія сушу• 04 января в 18:38
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Ох как вам тяжко
придется солодощи жрать упахая их втуда
воны сюды ви их втуди
придется солодощи жрать упахая их втуда
воны сюды ви их втуди
А це якою мовою?
Гербарія сушу• 04 января в 18:39
Ответ дляГрушки-яблочки
Молчит и не ест пальмовое масло. Мечта, а не ребенок
А в чому шкода пальмового масла?🤔