Вишневий цвіт• 04 января в 20:47

Як реагувати? Сусід 38 років і я.

Живемо в одному під´їзді, він живе сам, знаю що йому 38 років, живе сам, розлучений. Мені 27, коли зустрічає мене цікавиться як справи, як моя собака (вона хворіла), але не робить ніяких кроків на зустріч. Я не проти зустрітись з ним, як його направити на цей крок?
Мerida• 04 января в 21:26
Ответ дляЩебетуха
Вирішувати Вам. При тому зверніть увагу на дрібні деталі.
Большое спасибо! По деталям - не на моей стороне все
Дверной_Проем• 04 января в 21:27
Ответ дляБлагоуханочка
Якби ви сказали запит, я б могла її розшифрувати. А так самі маєте зрозуміти зміст
А можете и мне посмотреть? Как поступить с мужем?
Ондатрова шуба• 04 января в 21:27
Ответ дляМУСЯкомарова
11 років різниця у віці, навіщо він Вам?
Може більше ніхто уваги не звертає ,в мене чоловік на 12 років старший ,в однолітків я взагалі не була популярною ,але звісно розумію ,що комфортніше було б їз хлопцем котрий молодший за мене або такий самий як я
Щебетуха• 04 января в 21:27
Ответ дляБлагоуханочка
Метафоричні карти можна читати по-різному
Я читаю як оракульну систему, і вони відмінно працюють
Ну вони більше для психологічного стану. Я знаю психологиню , яка створює ці сюжети.
Arctic777• 04 января в 21:29
Ответ дляБлагоуханочка
Пишіть запит, я витягну карту
Написала
Ондатрова шуба• 04 января в 21:29
Ответ дляВам телефонограмма
А 20 летнее чудо не может так ждать? Ты никогда об этом не узнаешь, пока не попробуешь. И можно бесконечно жалеть о то, что не сделано.
А можна безкінечно жаліти про те,що зроблено не так,як очікувалось тому все ж краще не робити тоді
Щебетуха• 04 января в 21:31
Ответ дляМerida
Це Ви так думаєте. Через період знову запитайте те саме у метафоричних карт і порівняйте Ваші відповіді .
Мені пощастило зустріти спеціалістів, що навчили працювати для себе з цими картами. Це сильний механізм, коли поряд тестує жіночий досвідчений психолог
ЗновЗдоров• 04 января в 21:32
Ответ дляочки_ннадо
я не пью
а у вас маргинальное окружение, сплошные алкаши, вам это так близко
А я пью по 50 грамм, вчера как раз старую мадеру в роскошном месте под фламенко пила, и окружение у меня сплошные PhD. Можете завидовать еще больше, вот такая я ведьма :)
ДинамоКит• 04 января в 21:32
Обычная соседская вежливость ни о чем. Если бы нравились - сам пригласил бы куда-нибудь.
Атятя_тётя• 04 января в 21:33
Ответ дляБагиня
Раскрашивайте его в ответ. Там и повод завяжется.
в синий цвет раскрашивать?
Мerida• 04 января в 21:33
Ответ дляЩебетуха
Спасибо. Интересный подход. Мне понравилось
Благоуханочка• 04 января в 21:33
Ответ дляArctic777
Будет мне квартира от крестного. Благодарю
Думаю, что так, про вас дуже турбуються!
Та прям багіня• 04 января в 21:34
Ответ дляЗновЗдоров
Дайте ему понять, что он интересен. Довольно прямо дайте. Мужчина,а как вас зовут? Владимир? Прекрасное имя. Владимир, а не хотите ли вы угостить чаем или чемто вкуснее интересную девушку по имени Катя? Кто такая Катя? Это я.
И там как пойдет. Большинству мужчин будет так неожиданно приятно от женского внимания, что он от счастья сразу обалдеет. Дайте ему минутку подышать, не убегайте сразу.
Удачи!
Это ж надо быть такой некрасивой, чтоб танком переть
очки_ннадо• 04 января в 21:35
Ответ дляЗновЗдоров
господи, меня вообще не привлекает алкоголь, нет тяги
чему завидовать

очередной мужик бросил и пошла сниматься? удачи
Arctic777• 04 января в 21:35
Ответ дляБлагоуханочка
Ого, это радует, он пожилой, хочу чтобы его квартира в правильные руки перешла, но он холодный в чувствах
ЗновЗдоров• 04 января в 21:36
Ответ дляТа прям багіня
Продолжайте стоять в сторонке, это очень выгодная женская позиция. Для меня ;)
Благоуханочка• 04 января в 21:37
Ответ дляArctic777
Карта вийшла позитивна.
Може вона ще про те, вам вам потрібно про нього теж потурбуватися
Arctic777• 04 января в 21:38
Ответ дляБлагоуханочка
Карта вийшла позитивна.
Дякую
ЗновЗдоров• 04 января в 21:39
Ответ дляочки_ннадо
чему завидовать

Продолжайте оправдываться дальше. Пока решительные женщины позволяют себе быть счастливыми рядом с интересными им мужчинами, причем регулярно. Нам можно.
Пирожкиня• 04 января в 21:39
Попросите Виндоус переустановить. Пригласите на чай, на шубу. На шашлык. Или скажите ой так шашлыка захотелось а не пригласить вам меня на шашлык?
Или Вася, у меня кофе машина пошабашала, можно я к вам на кофе забегу? С меня тортик.
Благоуханочка• 04 января в 21:40
Ответ дляДверной_Проем
Це щось про завантаженість, про важкість. Тут або дати більше навантаження у чомусь, або навпаки - розділити ношу
очки_ннадо• 04 января в 21:41
Ответ дляЗновЗдоров
да хоть каждый день решительно меняте мужика
вам можно
Благоуханочка• 04 января в 21:41
Ответ дляЩебетуха
Мені подарували дві колоди - метафоричні карти і метафоричний оракул і я просто в захваті від них!
Та прям багіня• 04 января в 21:41
Ответ дляЗновЗдоров
Я уже пристроена, так что я вам не конкурентка
Щебетуха• 04 января в 21:44
Ответ дляМerida
В мене знайома гарно робить розклади таро. Коли складне, щєпєтільне питання, вона завжди наголошує, що через два три дні треба знову звернутися до таро з тим же запитом, бо змінюються обставини, і аж тоді буде видно щось зрозуміле.
Вишиванка• 04 января в 21:45
прийти к нему с бутылкой самогона и маму на шухер поставить чтоб не убежал...моя жена так со мной знакомилась, мне было 27, ей 20
Щебетуха• 04 января в 21:46
Ответ дляБлагоуханочка
Я бачу інакше, цікаво, що бачить дописувачка. Це ж Її запит
Бесконечность-не предел• 04 января в 21:48
В мене теж багато сусідів цікавляться як справи. Але це не означає, що вони хотять зі мною зустрічатися
Щебетуха• 04 января в 21:50
Ответ дляБлагоуханочка
Вони мені допомогли адаптуватися при релокації. Хожу в жіночий клуб, організаторка -жіночий психолог працює через метафоричні карти.

Років 7 назад я працювала з шкільних психологом через метафоричними.карти, тоді я Їх терапевтичні дію не відчула
Благоуханочка• 04 января в 21:48
Ответ дляЩебетуха
А що бачите ви?