Ванна Тазиковна• 05 января в 19:10
Відчуття що моя сім´я втратила можливість
в Німеччині. Ми виїхали з дитиною на початку. Потім через 2 роки повернулися. Через те що чоловік в Україні і не змогли знайти варіант виїхати. Ну от ми в Україні і мені тепер на контрасті здається, що я приїхала в жах. Все страшне убите, зарплати малі. І так я тепер жалію . Але якби ми залишилися то на сім´ї можна було б поставити крапку. Ніхто не буде чекати другу половину, поки закінчиться війна.
От так . Втратили можливість
Девальвация• 05 января в 19:15
Ответ дляАтятя_тётя
А у вас они там были?
Влучно.
Автор думає, що її теми тут не пам´ятають
Щебетушка• 05 января в 19:16
Ответ дляВанна Тазиковна
Тут що не напиши зразу троль.
Вам тролі ввижаються
Нет, не мне мерещятся, а вы говняно работаете.
Какая вам Германия, если вы на родном языке нихрена нормально сделать не можете?
Горня капучіно• 05 января в 19:16
Ответ дляПлатье Длинное бальное
На счёт семьи на расстоянии я согласна с вами, автор, но знаю семью, где с начала войны муж с женой и детьми ни разу не виделись, и все ок в отношениях.
Ага конечно, ок
Вы свечку держите все эти годы?
Щебетушка• 05 января в 19:16
Ответ дляПлатье Длинное бальное
В каких именно они отношениях?)
Щебетушка• 05 января в 19:17
Ответ дляВанна Тазиковна
Якби з чоловіком там бути, то так, можна разом заробляти, оплачувати квартиру і все інше. І ще купу бабла можна відкласти. Машину там купити і тд. Іздити подорожувати. І свобода, і життя без ракет
Ну это прям выстрел в тролиную голову...
Ванна Тазиковна
• 05 января в 19:17
Ответ дляЩебетушка
А ви спеціаліст по українській мові? То чому мені на кацапській даєте зауваження?
Платье Длинное бальное• 05 января в 19:17
Ответ дляГорня капучіно
Ага конечно, ок
Вы свечку держите все эти годы?
Нет, свечку не держу, но мы общаемся. У них все хорошо. Я тоже очень удивлена, но значит так бывает.
Амбасадор щастя• 05 января в 19:17
Ответ дляВанна Тазиковна
З української мови
Щебетушка• 05 января в 19:17
Ответ дляВанна Тазиковна
Я хоть в какой-то специалист)
Платье Длинное бальное• 05 января в 19:18
Ответ дляЩебетушка
В каких именно они отношениях?)
Супруги они. В семейных отношениях. Муж, жена и дети.
Да, я блондинка!• 05 января в 19:18
Ответ дляВанна Тазиковна
А без мужа не можете там зарабатывать?
Ванна Тазиковна
• 05 января в 19:18
Ответ дляДа, я блондинка!
А без мужа не можете там зарабатывать?
То в нуль виходить
Сіточка• 05 января в 19:18
Ответ дляПлатье Длинное бальное
У кума тоже со стороны все хорошо, и никто кроме нас с экс не знает сколько у него было романов за это время, а так все хорошо😂
Щебетушка• 05 января в 19:19
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Ахаха.
Вы бы хоть определение семьи почитали...
Амбасадор щастя• 05 января в 19:19
Ответ дляВанна Тазиковна
То в нуль виходить
А ви спробували ? Бо може і не в нуль а в мінус ?
Не гоню• 05 января в 19:20
Ответ дляВанна Тазиковна
То в нуль виходить
Ну спочатку в нуль, а потім може б і в плюс. Але нашо воно вам. Краще нити і теми строчити там, а потім тут.
Від себе не втечеш.
Посудомойка• 05 января в 19:20
Ответ дляВанна Тазиковна
В1
Ну ви ж в курсі, що з В1 вам світить тільки примітивна робота?
Даже для Аусбілдунгу треба В2.
Хоча якщо вас в Україні тільки чоловік тримає.......
Даже для Аусбілдунгу треба В2.
Да, я блондинка!• 05 января в 19:20
Ответ дляВанна Тазиковна
То в нуль виходить
Ну понятно дело, но на мужика рассчитывать в наше время... Пусть в ноль но сами ,
У меня муж не работает на пенсии по инвалидности, работаю только я , тоже в ноль...
Платье Длинное бальное• 05 января в 19:20
Ответ дляЩебетушка
Ахаха.
Вы о том, что они не живут вместе ?
Ну значит как-то смогли так сохранить семью, не видясь 4 года.
Ванна Тазиковна
• 05 января в 19:22
Ответ дляArctic777
Какая у вас специальность?
Агробіотехеології. По спеціальності ніколи не працювала
Говорю відверто• 05 января в 19:22
Ответ дляВанна Тазиковна
Таке враження шо ви живете у світі розових поні, ви там нафіг нікому не треба
маска Ілона• 05 января в 19:23
Ответ дляВанна Тазиковна
В1
Якщо экзамен на В1, то реально це рівень А2!
Ванна Тазиковна
• 05 января в 19:24
Ответ дляГоворю відверто
Чому? Серед оточення там, ті що сім´ями виїхали дуже добре себе почувають в фінансовому плані