Ліплю вареники• 10 января в 20:40

чи вірите ви в те, що людину можна вивезти із села, а село із людини - ні?

Після 5 років в Києві і роботи в декількох компаніях я так і залишилась тупою селючкою з айкью 45.
варто заговорити з людьми - відкривається мій рот і все стає зрозумілим : і вимова, і акцент, і мислення, і неосвіченість.
Про чоловіків високого рівня і мріяти не варто, мені світить максимум роботяга без амбіцій.
От із мене не вдалось вивезти село, хоча спеціаліст я і непоганий; чи є у вас приклади, де вдалось?
So_so• 10 января в 20:41
Не вижу связи между селом и тем, что Вы описали.
ЛюблюДевчонок• 10 января в 20:41
да
автор Ліплю вареники • 10 января в 20:42
Ответ дляSo_so
У мене прості неосвічені батьки, з відповідним низьким рівнем, як у мене
ТихоЯ• 10 января в 20:42
Тарас Шевченко подойдет?
ВундерКИНГ• 10 января в 20:43
Ответ дляSo_so
Есть. Это характерный говор, мышление, поведение. Очень редко люди это могут изменить. Обычно все считывается.
Подвійна веселка• 10 января в 20:44
Мій тато з села, бабця і дід. Тато закінчив два університети, професор, кандидат наук. З легкістю в 23 роки поступив в медінститут позичивши в сусіда хімію за 10 клас і чорнильну ручку. Мій дід був завучем і вчителем фізики, служив на підводній лодці. Бабця була лікарем, з села бабця з дідом так і не виїздили. Але у вашому випадку це не можливо, бо у вас « село» це спосіб мислення, а не місце проживання
So_so• 10 января в 20:44
Ответ дляЛіплю вареники
Они Вам запрещают читать или что?
Леди_на_драндулете• 10 января в 20:44
Ответ дляВундерКИНГ
Бідні селюки конча заспи
Подвійна веселка• 10 января в 20:44
Ответ дляЛіплю вареники
А при чому тут села?
Бабуся мороз• 10 января в 20:44
Ответ дляЛіплю вареники
То есть, родители виноваты, что взрослая баба не читала книжки и не занималась развитием речи?
Впрочем, Вы серийный тролль, всячески педалирующий тему осталости сельского населения.
автор Ліплю вареники • 10 января в 20:45
Ответ дляПодвійна веселка
Саме так
ВундерКИНГ• 10 января в 20:46
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Бідні селюки конча заспи
Ну к чему это? Речь про сельских людей, а не купивших землю в элитных местах, чтобы построить коттедж.
Невгамовна сила• 10 января в 20:46
Достатньо забити в пошук зірки, талановиті люди, які народились в селі.
Леди_на_драндулете• 10 января в 20:46
Ответ дляВундерКИНГ
То вони не селяни вже ? Живучи в селах ?
ВундерКИНГ• 10 января в 20:47
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Нет, они не селяне. Автор имеет в виду совершенно другое. Не ерничайте.
Відповів всім• 10 января в 20:47
Ответ дляВундерКИНГ
Сільські люди не можуть купити землю в елітному районі?
Леди_на_драндулете• 10 января в 20:47
Порадниця як завжди - в столиці живуть одні нобелівські лауреати , в обласних центрах - професура та академіки , в селах - не писемний темний люд
Невгамовна сила• 10 января в 20:47
Ответ дляВундерКИНГ
Це не так. Нічого не читається. У вас величезна купа стереотипів.
Леди_на_драндулете• 10 января в 20:48
Ответ дляВундерКИНГ
Що другоє ? Жителі села видно чи ні ?
Відповів всім• 10 января в 20:48
Ответ дляНевгамовна сила
Достатньо трьох президентів України
ВундерКИНГ• 10 января в 20:49
Ответ дляВідповів всім
Могут. Но если они не смогли искоренить в себе сельские характерные ’мотивы’, их принадлежность будет считываться. Автор поднимает вопрос не финансов и возможностей.
irina2005• 10 января в 20:49
Ответ дляБабуся мороз
оце точно!!!
ВундерКИНГ• 10 января в 20:50
Ответ дляНевгамовна сила
Это не стереотипы. Всегда видно откуда человек, несмотря на образование.
Невгамовна сила• 10 января в 20:50
Ответ дляВідповів всім
Достатньо трьох президентів України
Так
Тріль підпільний• 10 января в 20:50
Буває звичайно.
Невгамовна сила• 10 января в 20:50
Ответ дляВундерКИНГ
Наші президенти мали вас на увазі.
Леди_на_драндулете• 10 января в 20:51
Ответ дляВундерКИНГ
Так , киянин з ПТУ завжди кращий ніж людина з університетською освітою з села
Эскиз бесконечности• 10 января в 20:51
Ответ дляЛіплю вареники
Саме так
Вы в 40 лет переехали в Киев? А где жили до этого?
ВундерКИНГ• 10 января в 20:51
Ответ дляНевгамовна сила
Наші президенти мали вас на увазі.
Да причем тут это )) неважно что достиг человек. Речь о другом.
So_so• 10 января в 20:51
Ответ дляЛіплю вареники
Та я уже вспомнила кто Вы, не старайтесь