Пожарник• 07 января в 23:44

Я відверто не розумію , як в чоловіка може бути машина, а жінка ходить пішки

тут ще стільки дам цим гордиться і коли в них щось питають про їх машину вони відповідають про машину мужа)))
Про те що в жінки повинна бути якісніша, більша і відповідно дорожча машина, я взагалі мовчу.
Запасная спина• 08 января в 01:33
Ответ дляПожарник
Ні, форд не класна машина, особливо в порівняні з лексусом
А вы зараз на лексусі їздите?
автор Пожарник • 08 января в 01:34
Ответ дляДуже дуже вумна
Автор , какая у Вас Машина ?
Давайте о хорошем )))
Та хз чи о хорошем, мене потім заклюють
Q5
Дуже дуже вумна• 08 января в 01:35
Ответ дляПростецкая
Вы сделали мой вечер😂😂😂😂😂
И у Вас какая машина ?)
Мне срочно нужно красоту послушать ))))
Дуже дуже вумна• 08 января в 01:35
Ответ дляПожарник
Та хз чи о хорошем, мене потім заклюють
Q5
О !
А меня клемануло - хочу q7
Дуже дуже вумна• 08 января в 01:35
Ответ дляПожарник
Та хз чи о хорошем, мене потім заклюють
Q5
7 страница , не все сюда доползут 😁
Простецкая• 08 января в 01:36
Ответ дляДуже дуже вумна
И у Вас какая машина ?)
Мне срочно нужно красоту послушать ))))
Мицубиси аутлендер
автор Пожарник • 08 января в 01:37
Ответ дляДуже дуже вумна
О !
А меня клемануло - хочу q7
А у вас яка? Бо я зовсім не розглядала ауді, так склалось))))
Вирішальним у виборі стало те що багажник можна відкрити махом ноги під машиною
Ржу з себе
Дуже дуже вумна• 08 января в 01:36
Ответ дляПожарник
Ржу з себе
Лексус 😂
Дуже дуже вумна• 08 января в 01:37
Ответ дляПожарник
Ржу з себе
А что рассматривали ?
Дуже дуже вумна• 08 января в 01:37
Ответ дляПожарник
Ржу з себе
А у меня багажник открывается пинком в мужа 😂
автор Пожарник • 08 января в 01:38
Ответ дляДуже дуже вумна
А что рассматривали ?
Японські, я дуже люблю японські машини.
Зотілось той же rx, але він лише цього року знову в людському кузові вийшов, а попередні мені дуже не нра що воно як доштуковане
Chaterbox• 08 января в 01:38
Ответ дляЗапасная спина
Ми декілька неділь назад продали кугу 6 років на ній від´їздили,усе супер,зараз взяли мазду cx 5 homura,але форд дійсно класна машина,майже без недоліків
Я свою теж літом буду міняти, зараз дивлюсь варіанти.
Дуже дуже вумна• 08 января в 01:40
Ответ дляПожарник
Японські, я дуже люблю японські машини.
Да ну
Рх в последней модели кастрировали . Двигатель 2,4 ((
А мне его дизайн как недоклонированный персонаж из фильма со шварценегером
Я тут с краю постою• 08 января в 01:41
Ответ дляПожарник
Люблю хороший общественний транспорт
Боже, це хіт!
Гарно постояти на хороших зупинках в класній компанії незнайомих людей
Як на Міконосі побувати)))
Я вообще в Варшаве живу, тут отличный общественный транспорт, сюда приехала на машине, через полгода отогнала назад, а в Киеве стоять в бесконечных пробках и ездить по раздолбанным дорогам, спасибо))
автор Пожарник • 08 января в 01:41
Ответ дляДуже дуже вумна
Да ну
Ото мені прям ріже око
Дуже дуже вумна• 08 января в 01:42
Ответ дляПожарник
Ото мені прям ріже око
Это моя любовь на века. 😍😍😍

Если б еще газ поставить - хрен бы слезла с него
Я тут с краю постою• 08 января в 01:43
Ответ дляПожарник
Люблю хороший общественний транспорт
Боже, це хіт!
Як на Міконосі побувати)))
Типа вы в пробках время не тратите, не тратите время на обслуживание вашего авто, парковки эти бесконечные, да нафик мне это нужно, я более мобильна на общественном, а на дальние расстояния меня муж возит. И я сижу себе на удобном сиденье и музыку выбираю и ни о чем не думаю
автор Пожарник • 08 января в 01:43
Ответ дляДуже дуже вумна
Это моя любовь на века. 😍😍😍

Ну от вас не дратує та чорна вставка?
Дуже дуже вумна• 08 января в 01:44
Ответ дляПожарник
Ну от вас не дратує та чорна вставка?
Меня все радует 🥰🥰🥰
Кроме расхода 😁
автор Пожарник • 08 января в 01:45
Ответ дляЯ тут с краю постою
А ви літаєте на ГТ між пробками? Вас автобус під підʼїзд підвозить?
Якбиия в машині теж не на табуретці їзджу
автор Пожарник • 08 января в 01:46
Ответ дляДуже дуже вумна
Меня все радует 🥰🥰🥰
Кроме расхода 😁
А, а от ра розхід мені завжи пофіг, взагалі тим не парюсь ну подумаєш не 10 а 12 чи ск у вас там?
Дуже дуже вумна• 08 января в 01:47
Ответ дляПожарник
17 сожрет эта скотина и не по морщится 😁
А то и больше может 😁
Такое впечатление , что в нашей семье красивая прежде всего она )))
автор Пожарник • 08 января в 01:48
Ответ дляДуже дуже вумна
А то и больше может 😁
Ого! Ну дофіга факт. Реально би газ
Дуже дуже вумна• 08 января в 01:48
Ответ дляПожарник
Ого! Ну дофіга факт. Реально би газ
Отож
Chaterbox• 08 января в 01:52
Ответ дляДуже дуже вумна
У меня даже собака предпочитает лексус 😁
Но если Вам так норм - хозяин барин 😁
Окрім повороту дзеркал при парковці на задній передачі, переваг особисто для себе не помітила. Багато того, що в нього напхано, мені не потрібно.
Дуже дуже вумна• 08 января в 01:53
Ответ дляChaterbox
Там все классно . Особо и не напичкана она вообще-то .
Дама_из_рекламы• 08 января в 01:55
Ответ дляПожарник
Я про тих зто вміє, або хоче
Я хожу пішки. Радіус моїх походеньок 4-5 км . Це ті 10000+ кроків, які я маю находити для здоров’я кожен день. Коли вилізла з машини і почала ходити, то скинула 15 кг ваги. Коли треба беру чоловіка X-Trail або хожу пішки чи їзжу на самокаті. Тролейбуси чи маршрутки ігнорую з метою убереження здоров´я від всяких ковідів , які я хвацько підхвачую саме в муніципальному транспорті . Зараз чоловік в ЗСУ , тому машина фактично в моєму користуванні. Понти покидати тіпа я проїхала 3 квартали і королева? Пффф. Я вже виросла з того.
Chaterbox• 08 января в 01:56
Ответ дляДуже дуже вумна
Я ж кажу, кожному своє, мені не зайшло, чи може я до форда звикла
автор Пожарник • 08 января в 01:56
Ответ дляChaterbox
Ну ви жартуєте, відверто rx і куга це як небо і земля в першу чергу по класу машини, матеріалам салону ( це як мінімум) я мовчу про гідравліку, маневреність машини. На економ класі в порівнянні з преміум ти реально як на відрі їдеш
Дуже дуже вумна• 08 января в 01:56
Ответ дляChaterbox
А что на Ваш взгляд напичкано в Лексусе ?