Джинци на Флісі• 08 января в 17:08
Гра між нами для дітей і дорослих
Хотіла купити гру, щоб краще зрозуміти себе і чоловіка, ще є 18+ і для дітей. Вони в інтернеті по 800 грн і ще доставка. Вчора знайшла на шафі по 150 грн електронний варіант, замовила собі всі 5 за ціною однієї. Якщо хтось шукав, дуже раджу
Джинци на Флісі
• 08 января в 17:10
Ответ дляКондуктор троллейбуса
А для чого електронний варіант?
Друкувати, чи що?
Ні. Ми вчора так грали, вибирали номер сторінки і карту. Не друкували
мимАпроходила• 08 января в 17:29
Клаааас, порада займатися піратством та порушувати авторські права