Ксерокопия ночи• 09 января в 10:16
що з дорогами Львів-Київ, Ужгород-Київ, Франківськ-Київ
Хто що знає, можливо ваші знайомі їхали
І ви знаєте що на тих дорогах
Чи можливо розчистять за 1 день?
Дякую
І ви знаєте що на тих дорогах
Чи можливо розчистять за 1 день?
Дякую
Анонимус Я• 09 января в 10:20
Дороги ахтунг. Сніг , хоч і дрібний, падає. Плюс вітер створює намети, бо дороги не рівні плюс ожеледиця , особливо на гірках. Тому все , що вчора почистили знову таке собі. Я б не радила їхати без зайвої. Аварій купа.
Киця-бриця• 09 января в 10:31
Тоже интересует это. Вроде трассу м06 расчистили, в львовской области снег уже не идет, но ветер, чтоб не замело опять
Федорино Горе• 09 января в 10:35
Федорино Горе• 09 января в 10:36
❗️Є ризик зупинки руху доріг Закарпаття через величезні снігопади, — Укртрансбезпека.
Федорино Горе• 09 января в 10:37
⚡ Машини застрягають просто посеред рівної дороги: така зараз ситуація у Львові через велику кількість снігу, — місцеві ЗМІ.
Борець за гаманець• 09 января в 10:58
Хоть бы все растаяло, не было гололеда и водители смогли добраться куда хотят
Куратор дебошей• 09 января в 11:11
Ответ дляБорець за гаманець
Розтане, вночі-17