Настасья Пицун• 09 января в 19:00
Чоловік не хоче їхати закордон
Я вже котрий рік підряд про це кажу,щей на їздить на моїх батьків ,що вони кажуть їхати закордон там є українські школи ,вони дорослі люди і повині не вмішуватись в наші справи ,а я ж вважаю,що вони все правильно радять
Його відмазки,щоб не їхати це:
Мені соромно ,як чоловіку виїздити закордон під час війни
Я не зможу жити в жаркому кліматі в мене буде рак шкіри (багато родимок на тілі)
В дитини там немає майбутнього
Там не вистачить грошей на проживання
Я не хочу,я вже жив закордоном
Звинувачує мене ,що я хочу жити закордоном за чужий рахунок (тобто його)
Я йому казала іти служити(ти ж так хотів) ,і гроші нам переказуй ми поїдемо вдвох без тебе,теж не хоче бо типу тих грошей не вистачить йому в Україні ,якщо він нам переказувати буде на життя закордоном
Мені особисто вже вистачило випадків вночі повертатися під вибухами із роботи,я хочу в країну ,де спокійно
Залишити його та дитину і поїхати самій?
А що робити коли людина настільки вперта
Його відмазки,щоб не їхати це:
В дитини там немає майбутнього
Там не вистачить грошей на проживання
Я не хочу,я вже жив закордоном
Настасья Пицун
• 09 января в 19:22
Ответ дляПравильно_Валерчик
О чем Ваша тема, взяли собрались и поехали. Он прав, Вам нужен он как спонсор.
Так я хотіла,щоб він із дитиною допомагав,це щось погане?
Україна наше все• 09 января в 19:22
Ответ дляНастасья Пицун
Там бойові така як його зп зараз
и похрен что могут убить?
я фигею
вы жена года
я фигею
вы жена года
ЧорноброваЯ• 09 января в 19:23
Ответ дляНастасья Пицун
До чого тут наївність?
Більшість українців виїхало так і не трусились за свої штани
А вам що заважає?
Зубожиння• 09 января в 19:23
Ответ дляУкраїна наше все
и похрен что могут убить?
я фигею
вы жена года
я фигею
вы жена года
Може людина розраховує на гробові.
Хочу наколоти губи• 09 января в 19:23
Ответ дляНастасья Пицун
Не повертаються ,навпаки всі ідуть із кінцями
Я вернулась с сыном. С Германии. Через полтора года. При том, что изначально жили в отдельной обустроеный квартире.
Выезжали с оккупированной территории. Когда уже вариантов не было остаться дома.
Как появился вариант вернуться в Украину и обустроить вы в Киеве - предпочли вернуться.
ЧорноброваЯ• 09 января в 19:23
Ответ дляНастасья Пицун
Наймана праця
Це що за спеціальність така?
Україна наше все• 09 января в 19:24
Ответ дляЗубожиння
Може людина розраховує на гробові.
даже не шутите так
в голове и так не укладывается
Настасья Пицун
• 09 января в 19:24
Ответ дляПриму в дар
так коли вони виїхали? тоді, коли на вокзалах волонтери чергували? зараз вже не дуже-то і раді, і з житлом проблеми, і з усім.
Із житлом немає жодних проблем коли є гроші його зняти,як і в Україні і в принципі всюди по світу
Зубожиння• 09 января в 19:24
Ответ дляУкраїна наше все
даже не шутите так
в голове и так не укладывается
Ви ж бачите яку брєдятіну пише.
Правильно_Валерчик• 09 января в 19:25
Ответ дляНастасья Пицун
Ещё раз, Ваши хотелки с его не совпадают.
Хотите вывести ребёнка в безопасное место, возьмите ответственность в свои руки.
Хотите жить за его счёт, придётся жить по его правилам.
Настасья Пицун
• 09 января в 19:24
Ответ дляПравильно_Валерчик
Вы сами себе противоречите. Вы пишите, что многие уехали без денег так в чем проблема, взяли ребёнка и поехали.
Так це тоді ,зараз вже потрібні гроші ,щоб самому зняти
ЧорноброваЯ• 09 января в 19:25
З понеділка на дієті• 09 января в 19:25
Ответ дляУкраїна наше все
что бы так говорить - надо сравнить оба варианта
по вашему почему так много людей возвращаются в войну?
1. Выехали без мужчины
2. Выбрали не ту страну
Исходя из этого:
3. Выехали из безопасного региона
2. Выбрали не ту страну
Исходя из этого:
3. Выехали из безопасного региона
Україна наше все• 09 января в 19:25
Ответ дляНастасья Пицун
и сколько надо на месяц семье что бы прожить?
Хочу наколоти губи• 09 января в 19:25
Ответ дляНастасья Пицун
Хто буде із дитиною там поки я справи буду вирішувати чи працювати там?
Так, з ваших слів - всі їдуть та не повертаються. А вас ще і батьки випихують. Значить - готові допомогати вам.
Правильно_Валерчик• 09 января в 19:26
Ответ дляНастасья Пицун
Тогда чем он не прав, что Вы его рассматриваете как спонсора.
Настасья Пицун
• 09 января в 19:26
Ответ дляЗубожиння
То чого ви труситесь?
Я не трушусь над чоловіком ,він відмовляється допомагати нам ,якщо ми закордон поїдемо
Настасья Пицун
• 09 января в 19:26
Ответ дляУкраїна наше все
а при чем тут - едьте найдете мужа
господи, вы были в той загранице
Скільки вам років?
Україна наше все• 09 января в 19:26
Ответ дляНастасья Пицун
его тоже можно понять
Зубожиння• 09 января в 19:27
Ответ дляНастасья Пицун
Так більшість українців виїхало без грошей і не тримались за штани
Приму в дар• 09 января в 19:27
Ответ дляНастасья Пицун
да-да, сильно ви розженетесь на 2000 євро.
як такі незрілі люди ще й дітей заводять.
Правильно_Валерчик• 09 января в 19:27
Ответ дляНастасья Пицун
Семьи на расстоянии не бывает.
ЧорноброваЯ• 09 января в 19:32
Ответ дляНастасья Пицун
Там бойові така як його зп зараз
Бойові не платять скрізь і щодня, тільки за дні знаходження на певних бойових позиціях, це нестабільна гарантована сума, а враховуючи ризики для життя.... Чи ви розраховуєте отримати компенсацію в разі його загибелі?
Настасья Пицун
• 09 января в 19:27
Ответ дляХочу наколоти губи
Ну ладно вы мужа не любите. Но, по ходу, вам и ребенок не нужен. Раз готовы его оставить.
Так - вперёд! Попробуйте той заграницы. Что бы не строить из себя жертву.
Чому я маю сидіти під ракетами коли інша людина вперлась?
Україна наше все• 09 января в 19:28
Ответ дляНастасья Пицун
и почему вы сидите?
интересно услышать ответ
Правильно_Валерчик• 09 января в 19:28
Ответ дляНастасья Пицун
Да кто Вас держит?
ЧорноброваЯ• 09 января в 19:28
Ответ дляНастасья Пицун
Їдьте разом зі своїми батьками і дитиною, ви з ними більше сім´я, ніж з чоловіком
Уходя дверю не хлопать• 09 января в 19:28
Ответ дляНастасья Пицун
Немає,не знаю
За 4 роки вже могли б назбирати і вивчити, були б вагомі аргументи для чоловіка.
Зубожиння• 09 января в 19:28
Ответ дляНастасья Пицун
Ви не маєте. Забирайте дитину і їдьте, як зробили інші жінки, які не хотіли сидіти під ракетами.