Телефон Рубика• Изменено 09 января в 21:58

Девушка просила купить еды Киев

Сегодня возле магазина девушка просила купит еды , говорит что приехала где то , документов нету, не работает , очень худая лет 25. Я то купила ей еды но не пойму что с ней почему так живет в молодом возрасте
, телефона у нее тоже нет где живет не понятно
Пускаю бісики• 10 января в 00:14
Ответ дляТелефон Рубика
Ну бабкам то понятно , я просто думаю может у нее кто отобрал документы? Как бы что мешает ей пойти на работу? Она там явно уже не ела неделями
А хто без документів візьме на роботу?
Колись була ситуація в метро жінка з дитиною, дівчинка років 10 на вигляд...це ще за часів тільки як тел.з´являлись..історія. Цій повірила, що на вокзалі викрали сумку з документами та коштами. Дівчинка дуже стіснялась і ховалась за мамою, опускають очі і мама нервувала. В поліцію казала звернулись, заяву подали, але більше вони нічим допомогти не можуть. Дозволили в метро зайти безкоштовно. Просили гроші. Без документів і квитка не купиш, якщо в іншому місті живе.. Ну може по обл.то можна і без документа.
Ну от різне буває.. і що робити..зараз також ну от втратили ви тел.і гроші витягли і що ви будете робити, не проситимете?
А інша ситуація, це вже за часів повномасштабної війни, жінка якась злякана, мов вигнали з дому.. просила кошти хоч якісь, у мене налом було 25 грн., даю, а вона, та цього мало, що ви мені дали.. і далі своє..я в шоці, не треба я візьму назад, просіть далі...
Ще є чувак біля магазину часто сидить з табличкою ,,хочу їсти,,. Якось 1 раз теж вже після повномасштабної в холодну пору року купили чай, і булку з сосискою, ход дог типу. Інші люди продукти йому давали. Так він час від часу тепер сидить з цією табл. Ну ок буває попросив, допомогли..так це що тепер замість роботи .., а що , поїсти дадуть, хтось грошей підкине. Тут вже документи є, але ж треба працювати а мабуть нах.нада..і так дадуть, мужик не дідусь, а мужик, просто неохайно одягнутий, заросший. А інші працюючи люди, теж ті які на звичайних роботах на з.п мають його годувати.’ Добитчик’ посидів під магазином і з торбами до дому.
Пенсіонерів за мізерну пенсію не бачу, а здорові мужики в бомжів себе перетворили і сидять просять.
Я по вигляду якось чи совісті , не знаю, по відчуттю, воно видно коли справді скрути у людини.