Кашка-маняшка• 11 января в 17:38

Куди ще можна виїхати з України для тимчасового захисту?

Я стомилася.
Сама з двома дітьми на зйомі, пашу як коняка , проблеми всюди.
Літає постійно, живу біля тец , 4 доба без світла і тепла .
Я більше не можу так жити .
В мене вже опустилися руки , не знаю ,як жити далі.
Дівчата, поділіться, куди можна ще виїхати з дітьми під тимчасовий захист ?
Розумію,що зараз вже важко .
І боюсь сама
Донька знає англійську с1 ( 14 років )
Молодша 10 років .
Khmelnichanka• 11 января в 19:52
Ответ дляБорисфенка
Це ви такі!!!
Всі країни Євросоюзу надають тимчасовий захист. Всі країни Євросоюзу надають житло і харчування на період, поки не отримають документи, це від 2 тижнів до 3 місяців.
Інша справа, що в багатьох країнах легше зняти квартиру, чим добитися того безкоштовного гуртожитку з харчами. Що і роблять українці.
Ні. Не всі країни надають житло і харчування навіть на перший період.
Борисфенка• 11 января в 19:54
Ответ дляKhmelnichanka
По закону мають всі.
Стрекозей• 11 января в 19:56
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Просто кинулись все на этот с1 и на ребенка
Ну так интересно же)).Дите такое талантливое
Вумна вутка• 11 января в 19:58
Німеччина, земля Шлéзвіг-Гольшта́йн
Khmelnichanka• 11 января в 19:59
Ответ дляБорисфенка
По закону мають всі.
Ну, ось в тій же Бельгіі зараз можна оформити всі документи лише тоді, якщо маєш прописку, тобто - сам знайдеш собі хоча б тимчасове житло. І є ще інші краііни, які спочатку все надавали, а зараз - ні. Ви можете конкретно назвати закон, який зобов»язує країни ЄС надавати не лише ТЗ, а й житло?
ol_kin• 11 января в 20:03
Ответ дляУравнобешенная
Германия больше не даёт временную
Дає, не брешіть. Не даю тим хто вже мав захист в інших країнах
Пешеходик• 11 января в 20:03
Ответ дляKhmelnichanka
Осталось буквально стран пять, где дают жилье бесплатно, но она все равно настаивает, что все дают, но это скрыто

Надо ж такое придумать)
Борисфенка• 11 января в 20:03
Ответ дляKhmelnichanka
Тимчасовий захист - це і є статус, житло, харчування.
Регулюється директивою Євросоюзу від 4 березня 2022 року.
Але кожна країна робить це на власний розсуд. Німеччина приймає багато і платить, Австрія тихушничає, приймає, але де саме, попробуй знайти. Польща захлинулася від 5 мільйонів біженців і різко скоротила виплати.
Ситуація нагадує зміну приймаючих земель в Німеччині - зараз одна закрита, інша приймає, через місяць навпаки.
Так і вся Європа - спробуй вгадай, де як зараз.
Українська Мрія• 11 января в 20:03
Ответ дляБорисфенка
По закону мають всі.
Нема такого закону
Борисфенка• 11 января в 20:04
Ответ дляУкраїнська Мрія
Нема такого закону
Є
Коленная ложечка• 11 января в 20:04
Ответ дляБорисфенка
Ви старт-пост читали? До Ірландії як мінімум долетіти треба, власним коштом з купою дітей.
По Європі - 100 євро на автобус.
Ну долететь то не проблема. Братислава- Дублин- 20 евро билет в одну сторону
Українська Мрія• 11 января в 20:05
Ответ дляБорисфенка
Є
Можна закон в студію?
Особливо про надання житла і харчування у всіх країнах ЄС 🤣
Карамбулкул• 11 января в 20:08
Ответ дляУравнобешенная
Только израиль украинцев не впускает. Даже с деньгами
А миндич? Цукерман? а мама Римма?
Пешеходик• 11 января в 20:08
Ответ дляБорисфенка
Є
Нет такого нигде
Там написано об обязанности предоставить доступ к жилью, но нет обязанности предоставлять жилье бесплатно. Каждая страна решает этот вопрос самостоятельно
Коленная ложечка• 11 января в 20:08
Ответ дляБорисфенка
Звісно, хай обирає.
Мені здається, потрапити в Ірландію значно дорожче і складніше.
Это вам так кажется. Билет из Германии, аэропорт возле Дюссельдорфа в Дублин ок 15 стоил в начале декабря. Сейчас думаю также. Ну пусть 20-25
Борисфенка• 11 января в 20:09
Ответ дляУкраїнська Мрія
Можна закон в студію?
Директива ЄС про тимчасовий захист українців (Директива 2001/55/ЄС) — це правовий інструмент, активований у березні 2022 року для надання негайного захисту та прав (проживання, робота, освіта, медицина) українцям, які втекли від війни; її дія, що спочатку планувалась на рік, була продовжена до 4 березня 2027 року, але зараз країни ЄС обговорюють «стратегію виходу», щоб допомогти українцям перейти на інші національні статуси проживання, як-от дозволи на роботу чи навчання.
Основні положення
Мета: Забезпечити швидкий захист без тривалих процедур біженства, надаючи права на проживання, роботу, освіту, медичне обслуговування та соціальну допомогу.
Хто підпадає під дію: Громадяни України та члени їхніх сімей, які перемістилися після 24 лютого 2022 року.
Продовження: Директива була продовжена до 4 березня 2027 року рішенням Ради ЄС у липні 2025 року.
«Стратегія виходу»: Єврокомісія рекомендує країнам-членам готувати українців до переходу на національні статуси (дозволи на роботу, навчання), інтегруючи їх у ринок праці та освіту, а також пропонуючи програми добровільного повернення.
Поточні обговорення
Країни ЄС розробляють план переходу від тимчасового захисту до довгострокових національних дозволів на проживання, наприклад, на основі роботи (EU Blue Card) чи навчання.
Обговорюються «Unity Hubs» для консультацій та створення єдиної платформи для обміну даними між країнами та Україною.
Борисфенка• 11 января в 20:10
Ответ дляПешеходик
Нет такого нигде
Ну нарешті. Тому бідніші країни надають мізерну, а північні -:по максимуму.
Пешеходик• 11 января в 20:12
Ответ дляБорисфенка
Потому сейчас в большинстве стран вообще НЕ предоставляют жилье бесплатно и имеют на это право как раз по этой же Директиве, в которой НЕ указано ничего о бесплатном жилье
Борисфенка• 11 января в 20:12
Ответ дляКоленная ложечка
З бронюванням за півроку?
Якщо дійсно так, то хай летить. Я думаю, що вийде значно дорожче.
Шаманю второпях• 11 января в 20:13
Ответ дляБорисфенка
Це ви такі!!!
Какая брехня
Борисфенка• 11 января в 20:13
Ответ дляПешеходик
Користуються ситуацією, в Євросоюзі на цю тему великий роздрай.
Зато Німеччина приймає всіх до сих пір. Нащо їм це, не дуже зрозуміло поки що, але добре, що так.
Пешеходик• 11 января в 20:15
Ответ дляБорисфенка
Это так, везде идут споры об этом
Но не нужно писать, что во всех странах дают жилье бесплатно, потому что это неправда
Борисфенка• 11 января в 20:16
Ответ дляПешеходик
Это так, везде идут споры об этом
Я писала, що на період до отримання статусу - у всіх країнах. Але койка в притулку в Румунії чи квартира в Ірландії чи Німеччині - це різні речі.
В уяві советчиць це має бути палац. Такого не дають.
Коленная ложечка• 11 января в 20:21
Ответ дляБорисфенка
З бронюванням за півроку?
Завтра самолёт не летит , а так бы и завтра улетели. Смотрите сами.
Зачем вы доказываете, если не знаете
Невгамовна сила• 11 января в 20:21
Ответ дляДобрая свекровь
А за кордоном манна небесна падати буде ?
Ну, крім хлібосольної Німеччини.
Там хоча б ракети не будуть на голову падати
marydgayne• 11 января в 20:21
Ответ дляБорисфенка
тимчасовий захист - это возможность законно находиться в Европе длительный час и иметь право на работу, образование и медицинскую помощь. Но нигде не прописано ,что к нему прилагается бесплатное жилье с питанием.
Невгамовна сила• 11 января в 20:23
Ответ дляКоленная ложечка
Германия, Ирландия, Дания, Нидерланды. Смотрите условия по приёму.
Мы в Ирландии. Если надумаете сюда, ищите из Украины жильё на фб. И едьте уже в него. Это трудно, но это реально. Многие так делали и продолжают делать.
Если без жилье, то поселят в лагерь на 30 дней и будете продолжать искать жилье по месту. Кстати Красный Крест еще помогает. Можете им писать тоже из Украины.
Нідерланди вже не варто розглядати. Величезна криза з житлом. Якби повернути час, я би все таки в Німеччину поіхала замість Нідерландів
marydgayne• 11 января в 20:24
Ответ дляБорисфенка
так все таки страны сами решают или ВСЕ предоставляют бесплатное жилье с питанием на три месяца, что вы нам тут пытаетесь доказать??
Борисфенка• 11 января в 20:24
Ответ дляmarydgayne
Для свіжоприбувших - прилагається. На місяць-два-три. Бельгія і Нідерланди зараз хочуть прописку як обов´язкову умови, але все одно поселяють кудись. Норвегія приймає не з усіх областей, але все одно на старті поселяють звідусіль і розглядають справу індивідуально.
На вулиці не мають права залишити ніде.
Коленная ложечка• 11 января в 20:25
Ответ дляНевгамовна сила
А знакомые хвалят. Недавно соц жилье получили, но у них 3 детей