Допоможіть знайти• Изменено 11 января в 22:49
Хронічний запор. Допоможіть!!
Вже більше 10р запори. Довго допомагав дуфалак, потім почався метеоризм від нього. Перейшла на форлакс. 2роки пила. А ось з жовтня просто нічого не допомагає. Ні дуфалак, ні отрубі, ні форлакс, гліцерин свічки через раз. Тільки 1табл піколаксц. Але від нього так проносить, що потім тиждень можу не ходити(( робила ось колоно- спайкова хвороба і доліхосігма(опущення кишківника). І часто кал шариками. Як з таким боротись? Овочі фрукти їм багато. Води мінімум 1,5-2л пʼю. Стретчінгом займаюсь
Соня Петрова• 16 марта в 03:23
Автор решили проблему с запорами? если еще нужна помощь? пишите в приват помогу,консультации врача гастроентролога бесплатно