Да Щас же• 12 января в 00:37

Питання до україномовних

Відчуваєте повагу до російськомовних українців? А якщо це ваші близькі друзі чи родичі? Чи колеги, з якими у вас завжди були чудові стосунки? Я чомусь ні. Хоча сама ще рік тому була російськомовною. Просто не розумію цих відмазок в стилі будови щелепи і іншої маячні. На мій погляд люди просто не хочуть говорити українською, тому видумують різні причини, щоб виправдати своє небажання.
Тема без підтексту. Питання тільки для завжди україномовних і тих, хто перейшов на українську в різний час.
Вподобайден• 12 января в 20:50
Ответ дляЖінка з перцем
Може і знають. Але англійська для мене іноземна, як і німецька. Навіщо мені вигадувати велосипед, якщо я знаю одну з мов за допомогою якої можу розповісти абсолютно все зі всіма відтінками, барвами, пожартувати, зрозуміти сказане іншим на 100%?
Будь-яка мова це просто інструмент спілкування. Не більше.
+100
Прагматик флегма• 12 января в 20:51
Ответ дляЖінка з перцем
Порозумітись абсолютно з усіма однією мовою,це з ким?
Якщо врахувати що на увазі ви маєте узькощелепну?
СкиниУскачи!• 12 января в 20:52
Я знаю украинский, но он для меня неродной.
С украиноговорящими друзьями говорю на украинском. С теми, с кем много лет говорила на русском - так и продолжаю.
При чем тут челюсть и т.д? Просто так вышло, что я родилась и жила в русскоязычной части Украины и русский мой первый язык. Зачем мне себя ломать и переходить полностью на украинский? Родным он не станет
Плету корзинки• 12 января в 20:53
Ответ дляЦвіпканя
Это неправда.
Заявление от родителей должно было быть с указанием серьезной причины. В нашем классе был 1 такой человек. В других классах на паралели - ни одного.
Ми живемо в цікавий час, де будь-яку інформацію можна без проблем знайти. Ось, будь ласка, для заяви було цілком достатньо бажання батьків, ніяка інша причина не вимагалася. Ну і школу з українською мовою навчання батьки ніби за законом мали право вибрати, але, наприклад, в моєму місті на 500 тис. мешканців таких не було, жодної.
Жінка з перцем• 12 января в 20:56
Ответ дляПрагматик флегма
Мова про співбесідника, якщо він знає добре російську чи носій, то я перейду російською, а не буду англійською/німецькою. Для мене це нормально.
СкиниУскачи!• 12 января в 20:56
Ответ дляДа Щас же
Мої сни не мають якоїсь визначеної мови, а думки так, російською. Бо все життя думала й говорила російською. Але ж я не громадянка росії, то чому маю спілкуватись їх мовою? Я себе не змушувала, воно саме собою прийшло, тому не відчуваю дискомфорту.
Нами манипулируют и вы так ведетесь и ломайте себя. Ради чего?
sur_sur• 12 января в 20:57
Ответ дляМетелик
Удалено администрацией...
Да, аот вышла на улицу и удивилась, кто же это столько народу передавил.
woman Warrior• 12 января в 21:01
Ответ дляsur_sur
Эх, жаль , что вы от ракет, летящих вам на голову, не так рьяно отбиваетесь, как от украинского языка.
Вот интересно, а вы как отбиваетесь от ракет? Веночком и вышиванкой?Ц
И как, помогает?
Вподобайден• 12 января в 21:04
Ответ дляПлету корзинки
Я живу в городе миллионнике где всегда говорили на русском, но от украинского не отказывались !
И нет просто так отказаться было невозможно, но не помню что бы кто то особенно сопротивлялся, все было ок пока не повылазили такие как вы, прагматик флегма, лампочка, sur sur
Читать противно не говоря уже о том что жить рядом с вами..
sur_sur• 12 января в 21:03
Ответ дляwoman Warrior
И как, помогает?
Удалено администрацией...
Не цілуюсь з бодуна• 12 января в 21:04
та ну. ви самі до минулого року були російськомовні а тут якось так вже переобулись резко
що ж на вас так вплинуло саме минулого року?

моя повага не залежить від мови
Психологічка• 12 января в 21:04
Ответ дляЖінка з перцем
Якщо мова -це тільки інструмент для спілкування ,то чому пу хоче надати язику офіційного статусу в Україні ?
woman Warrior• 12 января в 21:08
Ответ длялаМпочка
Тільки після того, як кацапороті перестануть зневажати україномовних. А я нагадаю, що у всіх великих містах східної та центральної України і Київ теж, україномовних вважали селюками
Удалено администрацией...
Прагматик флегма• 12 января в 21:05
Ответ дляЖінка з перцем
Оскільки з самого початку ми вели мову про спілкування за межами нашої країни,а точніше за кордоном.
Ви ж самі писали,що в Німеччині ті,що виїхали вчать німецьку.
Ви обмежені у спілкуванні в інших країнах,виїзджаючи на російській,бо це точно не широке коло спілкування.
Раз не виходить англійською,то вже краще лісапєд.
Вподобайден• 12 января в 21:06
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна

моя повага не залежить від мови
Приятно, что ви и жінка з перцем адекватно мыслите :)
Акукарача• 12 января в 21:08
Коли спілкуюсь з людиною мені важливіше що вона дивиться та читає,а ніж якою мовою вона говорить.
woman Warrior• 12 января в 21:09
Ответ дляsur_sur
Удалено администрацией...
Плету корзинки• 12 января в 21:10
Ответ дляВподобайден
Это не мы “повылазили”. Это вы наконец заметили реальность.
На этом диалог закончен — уровень понятен.
Вподобайден• 12 января в 21:11
Ответ дляwoman Warrior
Удалено администрацией...
Тут дело не в мове, но да из за таких как она складывается впечатление о всех украиноязычных, но Слава Богу это не так, все разные.
Доставучая• 12 января в 21:12
Ответ дляПсихологічка
Так это вопрос к пукину.
Вподобайден• 12 января в 21:14
Ответ дляПлету корзинки
Да я и не собираюсь с вами дискутировать :)
А свой уровень на меня не перекладывайте ’повылазили’ мах не ругательное слово :)
Прагматик флегма• 12 января в 21:20
Ответ дляВподобайден
Не читайте,вийдіть з теми.
Може нам з вами ще гірше.
Жінка з перцем• 12 января в 21:24
Ответ дляПрагматик флегма
Так, вчать. Так як в Німеччині переважна більшість розмовляє німецькою. Я не обмежена. З німецькомовними я переходжу німецькою, але для чого мені переходити німецькою чи англійською з носіями російської, якщо найкраще ми порозуміємося нею? Щоб що?
Ms. Android• 12 января в 21:28
Ответ дляКрасота неземная
Я балакаю суржиком). Чоловік з Луганщини, він і діти на російській в родині. В школі українською, а чоловік на роботі англійською. Так і живемо.
У нас так само) Вдома сурж (чоловік та діти), на вулиці російською, з друзями російською, на роботах українською або російською коли зручно іншим, діти у школі навіть не знаю якою)) жартома вдома наш сурж в родині звемо хохлацьким язиком.
woman Warrior• 12 января в 21:25
Ответ дляВподобайден
именно об этом я и пишу.
Любое хорошее начинение может быть доведено до абсурда силами идиотов исполнителей.
woman Warrior• 12 января в 21:29
Смотри-ка, как не нравится.
Трудятся, жалуются, , чтоб только не видели ответов.
Понимаю))
Прагматик флегма• 12 января в 21:30
Ответ дляЖінка з перцем
Та хто ж вам дохтор,що у вас спілкування з носіями кацабської?
Спілкуйтесь собі,вам хтось забороняє?

Дивна у вас робота за кордоном з такими носіями,а може й не робота взагалі і може не за кордоном,раз у вас стільки носіїв поруч.
Я по роботі за кордоном спілкуюсь виключно англійською і винаходити для цього велосипед не потрібно,скажу вам по секрету.
Цвіпканя• 12 января в 21:34
Ответ дляПлету корзинки
У нас гугл сейчас подгоняют под то что выгодно власти.
Смысл читайте - а то что ’на практике ’- это комментарий. Т.е. что кому выгодно, то и пишут.
Я училась в это время, посмотрите, что писала - это честно. Могли не учить язык только дети военных, на практике, все остальные учили. А не то, что там тенденциозно написано.
В русских школах со 2 класса был язык и чтение на украинском , потом язык и украинская литература.
Все, кто заканчивал школу укр мову знали.

В украинских школах аналогично со 2 класса учили русский и русскую литературу.
А то, что в укр школы не все хотели идти,.... я сама видела и слышала, как Завуч украиномовную маму уговаривала отдать ребенка в украинскую школу - рядом, мама уперлась и не согласилась.
Вільний митець• 12 января в 21:36
Ответ дляБойцовская
Автор имеет ввиду уважение исключительно по языкового принципу. И да, только военным сейчас дозволено говорить по-русски, но только пока война.
а потом что делать будете, когда они будут бывшими военными? Но русскоговорящими?
Шкідлива молекула• 12 января в 21:39
Ответ дляЖінка з перцем
Мова не про кількість носіїв якоїсь мови за межами України. Мова про кількість носіїв російської в Україні у порівняні з іншими, які проживають в Україні, то їх дійсно багато.
як тільки ви дасте собі чесну відповідь, а як так сталося, що у країнах постсовка стільки людей знають російську, почнеться ваш шлях до розуміння, що Україна ніколи не виживе двомовною.