Прибираю щодня• 12 января в 11:54
Як вас сватали?)
Дівчата, стало дуже цікаво про наші традиції. Розкажіть, у кого як проходило сватання? З якої ви області та як це було саме у вас? З рушниками, хлібом та старостами чи просто по-сучасному за вечерею? 💍
Мені справді цікаво порівняти, бо в кожному місті свої приколи. Хтось ще бачив той легендарний гарбуз чи це вже тільки в книжках залишилось? Пишіть, де ви живете і як це було, дуже хочеться почитати ваші історії! ✨
Мишка-шалунишка• 12 января в 11:58
Нет у нас было так. Мы подали заявление.
Мама(моя будущая свекровь) с моим женихом приехали к моим родителям со мной. ( Мы жили в разных городах) .
Как раз родители между собой познакомились офлайн) до этого по телефону)
Шашлыки пожарили, по городу погуляли, муж спросил разрешения моих родителей))) все))
Задолбулька• 12 января в 11:57
Ну такое, наверное, только в селе осталось. Муж сделал предложение, потом пришел с родителями на чай с тортиком. Тогда я его родителей первый раз и увидела.
Чемна панночка• 12 января в 11:57
Сватання по-сучасному? Оксюморон українською ніби так само буде?
Потринділиця• 12 января в 11:57
Серед ночі в хату увірвались, в рядно замотали і на сідло закинули. Отямилась вже в церкві.
Прибираю щодня
• 12 января в 12:00
Мене просто зараз реально вражає те, що бачу в ТікТоці😍Там зараз стільки відео, як наречений приходить з усією родиною, квітами, величезними кошиками... І наречена така вся в традиціях, старостам рушники в’яже, так гарно виглядає😍
Мені здавалося, що це вже в минулому, а воно бачу повертається)
Ума Палата• 12 января в 12:02
Ответ дляПрибираю щодня
На западной любят всю эту дичь
Дама с заначкой• 12 января в 12:03
мне муж сделал предложение, мы сказали родителям, его родители приехали к моей маме на обед (они живут в другом городе). Я уже не помню что они привозили, но мне кажется, что-то было, вроде хустка.... Ну т.е. формально они приехали свататься, но по факту просто поесть))
Безлім на все• 12 января в 12:06
Ответ дляПрибираю щодня
Я заміж виходила в 35)
Оці сватання виглядали б дуже дивно
Працівниця року• 12 января в 12:06
Ответ дляПрибираю щодня
Контент снимают, в реальной жизни не так
Латвийские_Номера• 12 января в 12:16
Меня не разу не сватали, хотя дважды замужем.
Второй муж спросил во время прогулки, как я смотрю на то, чтобы подать заявление в ЗАГС.
Я была не против.
Через пару недель поехали и подали.
Потом уже его родители приехали знакомится с моими
Я была не против.
Через пару недель поехали и подали.
Диверсификация• 12 января в 12:15
Я була вагітна , помер мій батько, було не до свадьби, думали, чи потрібне нам те одруження, потім вирішили, що так зручніше буде документи на дитину оформлювати.
Які сватання,якщо багато пар живуть вже разом на момент одруження. Запитайте ще про першу брачну ніч:)
Прибираю щодня
• 12 января в 12:19
Ответ дляДиверсификация
Співчуваю вам, ситуації дійсно бувають різні, і в такий важкий час точно не до обрядів. Звісно, коли люди вже живуть разом або чекають на малюка, то воно сприймається інакше, просто як формальність з документами
Диверсификация• 12 января в 12:23
Ответ дляПрибираю щодня
Дякую, все нормально. У нас такие ставлення було до свадьбы, що сватання було б недоречним. На свадьбах подруг імітували щось типу сватання,але я ніколи не приймала участь в цих іграх, як на мене -це якось нещиро виглядало.
А от в дитинстві на свадьбах я обожнювала ці традиції, спостерігала з відкритим ротом.
Мишка-шалунишка• 12 января в 12:26
Ответ дляДиверсификация
У вас була? В мене скільки ранок, бо не було зусиль(
Диверсификация• 12 января в 12:27
Ответ дляМишка-шалунишка
Що була?
Глаголиця• 12 января в 12:50
Ответ дляПрибираю щодня
Це вам сватання на Поліссі вискакують. Так, тут таке є. В мене сестру двоюрідну в селі так сватали. Було до сотні гостей. Наречена усю рідню нареченого подарунками обдаровувала. Але в них і весілля було на 400 чоловік.
Глаголиця• 12 января в 12:53
Ответ дляПрацівниця року
Там де це знімають, то так і в житті відбувається. Правда, ще американських традицій добавляють. Раніше ніяких колечок на сватання не дарували.
Королева Сарказма• 12 января в 13:31
Ответ дляДиверсификация
Главное отдалась раньше времени,
Чемна панночка• 12 января в 13:37
Ответ дляПрибираю щодня
Чому формальність з документами?
Ми робили велике гаоне весілля, більш-менш традиційне (не ’традиції 200річної давнини’, а оце звичайне з великою білою сукнею, биттям келихів і тамадою). Але у нас вже була дитина, то яке ж сватання чи знайомство з батьками? Вирішили, спланували, гульнули
бифидобактерияЖоржик• 12 января в 15:06
Первый раз выходила замуж, то без всего расписались. Второй муж ездил знакомиться с моими родственниками-родителей уже похоронили оба, то просто пообщались. Прям свататься было бы странно в этой ситуации. Я уже не говорю, что ни он ни я не хотели публичности