ЯяяКакаджамбо• 15 января в 12:32

ПОчему так? "Мене не продали товар у вашій мережі бо я з собакою"

Ваши мнения.
"NOVUS те, що сьогодні сталося у вашому магазині, — неприйнятно.
Мене не продали товар у вашій мережі бо я з собакою, у той час як у Києві немає світла, немає опалення, на вулиці сильні морози, і люди живуть у реальності війни. У таких умовах сказати клієнту «виходьте» — це не про правила, це про повну відсутність людяності.
1️⃣ Я була змушена взяти собаку з собою.
Я живу на високому поверсі. Коли будинок у темряві, спускатися й підніматися кілька разів — фізично небезпечно.
Залишити тварину саму в холоді — неможливо.
2️⃣ Реакція персоналу — повна байдужість.
Ніхто не запропонував жодного варіанту.
Ніхто не спробував допомогти.
Лише холодне “не можна”.
У ситуації, коли люди виживають, а не ходять «на прогулянку».
3️⃣ У 2026 році такі правила принижують клієнта.
Багато мереж адаптували політику для людей із тваринами.
У вас — навпаки: жодного бажання навіть розглянути ситуацію."
Паратруперсупер• 15 января в 12:55
Буквально вчора одна пані в Новусі гуляла з собакою на повідку. Певно занесла її на руках, але потім вирішила, що зручніше, коли та бігає. На вході охоронець нічого не сказав, а може не помітив. Чесно кажучи вона мені не заважала, але так не має бути і я за те, щоб собак не пускали у магазини з їжею.
После 18• 15 января в 13:00
Ответ дляMs. Сама прямота
Сейчас можно всё
От от. Чомусь згадалося як колись мамочкам із дитячими візочками забороняти в магазини заходити.
После 18• 15 января в 13:00
Ответ дляЗадираю носа
А какая собака? Вы не могли ее привязать на 10 минут?
На -15, ви серйозно?
Свій варік• 15 января в 13:00
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Спасибо, что вы в адеквате.

В нашем сильпо однажды две шавки сцепились неожиданно, ребенка напугали. Вот нахуа оно мне надо ходить и шарахаться от этих уродов, двуногих и четвероногих. Я с шокером теперь, будет им нежданчик.
И кого шокером усмирять будете?
короткопамятна• 15 января в 13:01
На днях женщина с длинношерстной немецкой овчаркой выходила с посылкой с новой почты. Удивилась. Собака крупная и реально шерсть грязная - если б хоть раз отряхнулась, заценили б все. Честно говоря, имея тоже не мелкую собаку, мысли запереться с ней на почту или в супермаркет не возникало.
В стартпосте не понятно, о какой собаке речь. Одно дело, если там чих или такса под мышкой, другое - тетенька доберманчика привела.
После 18• 15 января в 13:02
Ответ дляЛатвийские_Номера
Автор, ви задрали зі своїми собаками вже. Мені цікаво «ніхто не запропонував жодного варіанту». А хто вам повинен був пропонувати і головне що?? Охорона мала запропонувати поняньчити чи що ви від людей хочете???
Ні, мали впустити із собакою. Людям треба зараз вижити і при тому зберігти власну гідність та психіку.
І сходити в магазин із собакою в цій ситуації найменш елементарне.
Задираю носа• 15 января в 13:02
Ответ дляПосле 18
На -15, ви серйозно?
Ну а до магазина собаку в одеяле несли? собак вы не видели , которых выгуливают?
Трільчиха• 15 января в 13:02
Ответ дляАноним_Русалка
Ну а как может быть иначе, если собаки вернее и преданнее чем люди?
А иногда чище, имеют кучу прививок и обработаны от паразитов. А еще они не роются в овощах и фруктах, перебирая их.
Доль Чекомбана• 15 января в 13:02
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Спасибо, что вы в адеквате.

Вот как с ними ходить по магазинам? Дьявол. И два демона.
После 18• 15 января в 13:03
Ответ дляЗадираю носа
Ви різницю не усіідомлюєте між собака гуляє та собака сидить на прив´язі при -15?
ЖаннаНеАгузарова• 15 января в 13:04
Ответ дляСвій варік
И кого шокером усмирять будете?
Тебя первую
Латвийские_Номера• 15 января в 13:04
Ответ дляПосле 18
🤣🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Гіднісь, психіка, сходити із собакою … все змішалося, люди, коні😁
Свій варік• 15 января в 13:04
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Тебя первую
А меня за что?) У меня собак нет, детей тоже.
После 18• 15 января в 13:08
Ответ дляДоль Чекомбана
Новус вам запропонує покласти їх в комірку під ключ
Свій варік• 15 января в 13:06
Ответ дляПосле 18
Ага!) А как украдут, так магазин ответственности не несет. А такие сокровища не грех и украсть)
короткопамятна• 15 января в 13:06
По поводу можно/нельзя и ниче не предложили - у нас аврора этот вопрос решила. Можно. Если собака на руках.
Доль Чекомбана• 15 января в 13:07
Ответ дляПосле 18
Я в новус не хожу по другим причинам. Дорого и парковка дерьмо .
Мексиканочка• 15 января в 13:10
Ответ дляMs. Сама прямота
Больные они.
Сильпо есть даже телеги для собак
В новусі є місця біля розсувних дверей, де можна прив´язати собаку. Не на вулиці, а всередині магазину.
І не ходити з нею серед продуктів
Мексиканочка• 15 января в 13:12
Ответ дляБиблиотекарь
У нас новусів нема, не знаю як там. В атб є тамбури і люди там залишають собак, в торговий зал з собаками не заходять.
В новусі теж є
Леди_в_ночи• 15 января в 13:16
Ответ дляСвій варік
И кого шокером усмирять будете?
Себя, кого ж ещё
Аноним_Русалка• 15 января в 13:16
Ответ дляПаратруперсупер
А с детьми орущими и с соплями зелеными висящими можно пускать в магазины с едой? Я вот против. Они мне мешают.
Задираю носа• 15 января в 13:17
Ответ дляПосле 18
В тамбуре или предбаннике оставить.
осень харашо• 15 января в 13:20
Ответ дляГотова до другої
Тоже об этом подумала. Привяжи собаку и иди скупляйся. Но нужно же срач развести
а ну пошла скупляться! бляяяя, забудьте это слово НАВСЕГДА!
Джинци на Флісі• 15 января в 13:20
Мне шпиц вцепился в джинсы в магазине и повис на них. Хозяйка просто сказала, что собачка не любит когда мимо нее быстро ходят.
Я ей тоже просто ответила, что у меня амстафф и если бы он себе такое позволил , она обосралась бы... наверное от радости.
осень харашо• 15 января в 13:24
Ответ дляДоль Чекомбана
какие милые лапушки , а вы их так обзываете ...
Латвийские_Номера• 15 января в 13:29
Ответ дляАноним_Русалка
Знаєте, зараз в порядних сім’ях діти виховані краще ніж ви. У мене все.
Счастье_же_вот_оно• 15 января в 13:50
Ответ дляДоль Чекомбана
Я принесла стільці для всіх, хто зайшов почитати коментарі.

Місця для курців: 🚬🚬🚬🍃🍃🍃
🪑🪑🪑🪑🪑🪑💺💺💺💺💺💺

Для некурців:
🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑

VIP:
💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺

Місця для людей з інвалідністю:
♿️♿️♿️♿️♿️♿️♿️♿️♿️♿️♿️♿️♿️♿️♿️♿️♿️♿️♿️♿️

Попкорн і напої:
🍿🍿🍿🍿🍿🍿🍿🍿🍿🍿🍿🍿
🧃🧃🧃🧃🧃🧃🧋🧋🧋🧋🧋🧋
🥤🥤🥤🥤🥤🥤🥤🥤🥤
🥨🥨🥨🥨🥨🥨🥨
🍟🍟🍟🍟🍟🍟🍟🍟

Безкоштовний бар:
🍺🍺🍷🍷🍸🍸🍹🍹🥂🥂🥃🥃🧉🧉

Туалети: 🚾 🚻🚻🚻
А для собак?
После 18• 15 января в 14:00
Ответ дляЗадираю носа
В тамбуре или предбаннике оставить.
Не бачила щоб в Новусі щось було обладнано для того щоб можна було залишити собаку в тамбурі. Зовні на вулиці - да.
Сама купляю квіти• 15 января в 14:06
В Австрии вы б с собакой тоже не зашли в продуктовый
Малая Налегке• 15 января в 14:18
Ответ дляСама купляю квіти
И в Германии. Возле каждого лидла есть места для привязывания собак.