ЯяяКакаджамбо• 15 января в 12:32
ПОчему так? "Мене не продали товар у вашій мережі бо я з собакою"
Ваши мнения.
"NOVUS те, що сьогодні сталося у вашому магазині, — неприйнятно.
Мене не продали товар у вашій мережі бо я з собакою, у той час як у Києві немає світла, немає опалення, на вулиці сильні морози, і люди живуть у реальності війни. У таких умовах сказати клієнту «виходьте» — це не про правила, це про повну відсутність людяності.
1️⃣ Я була змушена взяти собаку з собою.
Я живу на високому поверсі. Коли будинок у темряві, спускатися й підніматися кілька разів — фізично небезпечно.
Залишити тварину саму в холоді — неможливо.
2️⃣ Реакція персоналу — повна байдужість.
Ніхто не запропонував жодного варіанту.
Ніхто не спробував допомогти.
Лише холодне “не можна”.
У ситуації, коли люди виживають, а не ходять «на прогулянку».
3️⃣ У 2026 році такі правила принижують клієнта.
Багато мереж адаптували політику для людей із тваринами.
У вас — навпаки: жодного бажання навіть розглянути ситуацію."
Ніхто не запропонував жодного варіанту.
Ніхто не спробував допомогти.
Лише холодне “не можна”.
хутряна володарка• 15 января в 14:35
Ответ дляПосле 18
От от. Чомусь згадалося як колись мамочкам із дитячими візочками забороняти в магазини заходити.
О, в мене таке було в 2011 році. В Караван охоронець не пускав з візочком, дитині місяця 2-3 було, казав, щоб я залишила візок і взяла дитину на руки. В них наказ, бо я можу щось вкрасти і у візочок сховати. Я йому відповіла, що поперше навіщо їм тоді камери в торговому залі, а по друге - нехай ходить за мною по всьму магазину і дивиться, щоб я ничого не вкрала, якщо хоче. Пропустив.
ЯяяКакаджамбо
• 15 января в 14:41
Ответ дляЛатвийские_Номера
А взагалі я теж думаю, як писали вище, автор спи&дила тему із тредс і спостерігає з попкорном сидить собі. Навіть в заголовку є маса граматичних помилок, а в описі ні. Точно не вона писала.
укажите на ’ маса граматичних помилок’
ЯяяКакаджамбо
• 15 января в 14:44
Ответ дляхутряна володарка
меня тоже в 2005 что ли не пустили в дрим тауне что ли. я была молодой девочкой, и поняла что женщина с младенцем - это второй сорт, на уровне бомжа или наркомана.
НеКонец-Света• 15 января в 16:02
Свою собаку оставляйте на улице. Полностью поддерживаю запрет.
Латвийские_Номера• 15 января в 16:36
Ответ дляЯяяКакаджамбо
укажите на ’ маса граматичних помилок’
Почнемо з того, що назва теми кацапською, опис української і далі вже коментарі знову кацапською, що прямо вказує, що ори теми ви вкрали на просторах інтернету. А щодо помилок, зверніться до репетитора, або створіть нову тему і скопіюйте текс, хтось таки пояснить вам. Я лише вказую на факт, який говорить, що текст не ваш, а розбором помилок займіться самостійно, це вам завдання таке на сьогодні.
ЯяяКакаджамбо
• 15 января в 19:24
Ответ дляЛатвийские_Номера
то есть грамматических ошибок вы не нашли
Латвийские_Номера• 15 января в 19:35
Ответ дляЯяяКакаджамбо
«то есть» як ви кажете, вам чорним по білому написала, що у вас є помилки, але розбирати їх будете самі. Головний факт, що ви тему вкрали, вас, я так бачу, не турбує?)))
Аноним_Русалка• 15 января в 19:47
Ответ дляЛатвийские_Номера
Знаєте, зараз в порядних сім’ях діти виховані краще ніж ви. У мене все.
Вам-то откуда знать, как воспитаны дети в порядочных семьях?
Латвийские_Номера• 15 января в 19:48
Ответ дляАноним_Русалка
Я ж не ви))))) В людях і хороше бачу, коли воно є, звісно)
Аноним_Русалка• 15 января в 20:23
Ответ дляЛатвийские_Номера
Это не ответ, а уход от ответа. Яжневи, о господи...
Уж молчали бы, со своим авторитетным мнением...Видно за живое я вас задела, видимо это ваши дети по маркетам бегают и орут, наматывая зеленые сопли на пальцы.
Латвийские_Номера• 15 января в 21:15
Ответ дляАноним_Русалка
Оце з вас полізло😂😂😂
Аноним_Русалка• 15 января в 22:46
Ответ дляЛатвийские_Номера
Оце з вас полізло😂😂😂
Удалено администрацией...
Латвийские_Номера• 16 января в 07:34
Ответ дляАноним_Русалка
Удалено администрацией...
Аноним_Русалка• 16 января в 11:12
Ответ дляЛатвийские_Номера
Удалено администрацией...