Леди_на_драндулете• 16 января в 09:30

Чи можна залишатися красивою до 55+ і далі?

Красивою і впевненою в собі, якщо краса як цінність дуже важлива і впливає на впевненість.
Тут не скільки в порівнянні себе з іншими, а в порівнянні себе з собою ранішньої версією
Чи потрібно на це набагато більше часу, грошей?

Що б ви вкладали у красу 55*?
Постава, стрункість, доглянута шкіра, немає набряків?
долой_лама• 16 января в 13:06
Ответ дляБезникаяЯ
Кстати Мадонна нормально выглядит для 60 лет . Сравните хоть с собой )))
67 їй
Шалена невинність• 16 января в 13:07
Ответ дляДама_из_рекламы
Так. А микротоки уже тоже мешают?
да! мікротоки - зло))
а мезотерапія - зашибісь))

ну, за мірками тутешніх експерток)
долой_лама• 16 января в 13:16
Ответ дляРозвідка Маші
Набряки не від віку, це точно. Бачила молоду жінку 35 років і набряки на обличчі (спосіб життя, алкоголь). І знаю 50 річних жінок у яких немає набряків. Те що ви так категорично відхиляєте косметологів , це незрозуміло, користь буде однозначно , якщо гарний лікар і все робити грамотно і в міру , але це задоволення коштую грошей, хочаб б тисяч 10 гривен в місяць.
Витрачаю 6 тис.грн на місяць у косметолога, це два походи, але на 20 не виглядаю і не одутла, виглядаю на свій вік, просто задоволена своєю зовнішністю.
долой_лама• 16 января в 13:19
Ответ дляКружите меня,кружите
Можете ссылку дать что за тема
Згадала - вона сережки показувала на собі
Хата на мати• 16 января в 13:23
Был случай, когда с сыном сидели в кофейне, а рядом сидела компания женщин лет 60+, и среди них была женщина, что-то вот в ней было притягательное, выглядела хорошо, ухожено, хотя никакого ботокса и ничего такого, но я почему-то не могла оторвать от неё глаз, помню у неё на голове был такой тканевый обруч, придя домой заказала подобный. Мне на тот момент было лет 37, но вот она меня вдохновила.
долой_лама• 16 января в 13:27
Ответ дляХата на мати
Ми з чоловіком на канікулах передивилися серіал 1923, я від головної героїні (Хелен Мірен) не могла погляду відвести, неймовірна краса ( постава, хода, все) просто зачаровує.
Бамбарбия! Кергуду.• 16 января в 13:32
Автор ,после 40 я бы уже все таки больше беспокоилась о здоровье и о душевной гармонии,ну и спорт+косметолог
Шалена невинність• 16 января в 13:36
Ответ дляРозвідка Маші
та для чого ви автора переконуєте, вона вже переконалась у протилежному, і дослідження наукові всі перечитала)))
Хата на мати• 16 января в 13:36
Ответ длядолой_лама
Так, згода. А я від Меріл Стріп просто у захваті. Можливо є такий тип, коли старість не псує зовнішність, або це якась внутрішня харизма.
долой_лама• 16 января в 14:05
Ответ дляХата на мати
О, так, Меріл Стріп - красуня!!!
Не заздріть тьоті• 16 января в 14:29
Це ви зараз серйозно? Яка краса в 55? Нє,ну можна бути красивою бабусею, але тут вже правильно писали - дурнушка в 20 в рази гарніше ’ краси ’ в 55. ПС - я ближче до 55 ,ніж до 20
мистерЛяпсус• 16 января в 14:31
Для мене зараз, в 50,тільки 1 важливий критерій краси - здоров´я! Все. А для цього ще потрібні фізичні навантаження, звісно, в залі (а хто напише, що і вдома можна, повірю, але є такі ’дома’, де не можна). Попередні коменти не читала, зараз почитаю трохи.
Фляшунька• 16 января в 14:32
Ответ дляЦикавенная
звідки висіло би - якщо людина у стабільній вазі протягом життя - без великих скачків ваги аж прямо висіти нічого не буде. А у неї і апріорі не висіло би - у неї підтяжка хірургічна зроблена. Просто зараз переборщили їй з філерами, або полімолочка - вона дає неконтрольований приріст....
🤣 типу, якщо вага все життя однакова, то людина не старіє
Сила притяжіння. Знаєте є така?
І навіть при стабільній ваші, овал обличчя пливе.
Звідки ви можете знати, що там в тієї юльки зроблено чи ні? Ви ж не її особистий асистент
Фляшунька• 16 января в 14:33
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Від заздрості не лусніть )🤡
🤦🤦🤦
Я молодша вдвічі, якщо що.
Ох заздрю, ппц просто
Може, підкажете, чому? Бо заздрю, але не знаю, чому
Фляшунька• 16 января в 14:36
Ответ дляБезникаяЯ
Гораздо красивее женщин в ее возрасте и самое главное это не единственное ее достижение
Давайте так
Років 20-30 тому вона теж була красивіше жінок свого віку?
Жена брата Админа• 16 января в 14:38
Ответ дляФляшунька
Сила притяжіння. Знаєте є така?
У Юлии Владимировны на лице все написано. Или нарезано)
Цикавенная• 16 января в 14:43
Ответ дляФляшунька
Сила притяжіння. Знаєте є така?
сила називається тяжіння - знаєте є таке поняття ’грамотність’ ?
І ви різницю між овал пливе і висить як шарпей бачите?
При чому тут асистент - я лікар і косметолог, і так досвідчений лікар може визначити які процедури зроблено
ФрекенБок• 16 января в 14:48
Ответ дляЛінива, не каюсь
Можно, но без спорта никуда + хороший косметолог
Не поможет ни спорт, ни косметолог, если внутри у человека го…но. Это очень видно по лицу. Всегда. Плюс возраст выдадут глаза
Фляшунька• 16 января в 14:49
Ответ дляЦикавенная
Бачу, трудитесь в поті лиця. Ще й тут встигаєте відписуватись. Певно, маєте повний запис клієнтів на кілька місяців вперед. Але якби мали, то не було б часу на форум. Значить, лікар ви не дуже. Хоча, в принципі, в нас багато косметологів, які навіть освіти медичної не мають, але називають себе гордо - лікар.
ФрекенБок• 16 января в 14:51
Ответ дляНе заздріть тьоті
Я знаю женщин, которые фору 2.0-летним дадут в свои 55-57 во всех смыслах))) во-первых, они появляются и все начинает крутится будто вокруг них, там есть харизма полностью принятая уже. Во-вторых, если взять мужчину 40+, то физиологически логично спать с 2.0-летней, но бывает очень по-разному, уж поверьте)))
Цикавенная• 16 января в 14:53
Ответ дляФляшунька
Бачу погано у вас з аналітичним мисленням, погано з грамотністю, погано з загальним рівнем освіченості. Напевно тому виливається з вас те, чим ви, нешановна, наповнені.
А мій час, моя зайнятість, мій заробіток нехай вас не бентежить... у вас є свій час і своє заняття - от ним і займайтеся.
автор Леди_на_драндулете • 16 января в 14:54
Ответ дляНе заздріть тьоті
И что же вы себя в бабушки записали?
З бісиками• 16 января в 14:55
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Що може входити у походи до косметолога?
Бачу по уколам то часто виглядають потім гірше
Тоже большинство людей вижу, что выглядят очень стрёмно с этими обколотыми лицами и губами. Поэтому косметолога выбирала тщательно, процедуры только безопасные, и самый минимум необходимых.
З бісиками• 16 января в 14:56
Ответ дляБолеИменее
Не знаю ответ будет ли полным на вопрос. Но мне кажется, женщина с возрастом, увы, красивее не становится. Мужчины- да. Ну и в целом это генетика. А сохранить что-то можно. Это точно будет плюсом к здоровью и внешнему виду. Спортзал, уход за собой, про стрессы не пишу - их убрать сейчас невозможно.
Ну и хороший сон по возможности.
Смешно, особенно мужики у которых пузо после 30 вываливается
автор Леди_на_драндулете • 16 января в 14:57
Ответ дляЦикавенная
Думаю, що найкраще для жінки це вже підтяжку зробити, багато хірургів не хочуть братись після смас чи косметологічних процедур, багато склєйок, фіброзу, результат вже не той
Бачила роблять підтяжки і в 35 у кого дисплазія і багато лишньої шкіри
автор Леди_на_драндулете • 16 января в 14:58
Ответ дляЗ бісиками
Какие процедуры, поделитесь)
СережкинаЯ• 16 января в 15:01
Ну вот мне в этом году 55. Если лет 20-30 назад мне все говорили какая я красивая (не смейтесь))), то сейчас просто говорят что отлично выгляжу для своего возраста, спорт есть, уход есть, слежу за собой(. Печалька , понимаю, что самый пЭрсик это лет 25-35, потом идёт медленное угасание, в начале не заметное, а потом с климаксом это называется ’остатки былой красоты’
Мульйонерша• 16 января в 15:00
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Це брехня, яку розповсюджують на рівні ’одна баба сказала’. Всі беруться, і всі роблять.
Плакулька• 16 января в 15:04
Ответ дляЖена брата Админа
Чему завидовать? Шерон Стоун я бы позавидовала в удовольствием)
Кстати… а вы видели её пластику?
Конечно её реально не узнать теперь, совершенно другое лицо. Глаза стали другой формы. Ну такое…
Головний кошак• 16 января в 15:07
Ответ дляArctic777
Она скорпион
Стрілець