сЛАдКОежКА• Изменено вчера в 09:20
Зачем российская пропаганда использует ИИ, чтобы дискредитировать ТЦК?
Согласно Вениславскому, Россияне снимают постановчные видео, что в якобы показать украинскому обществу, что у нас ТЦК похищают людей на улицах, об этом говорит и Киевский городской ТЦК в своем Фейсбуке.
Криниця щастя• вчера в 09:26
Чего только не придумаешь, чтобы оправдать себя
Но найдутся те, кто поверят в бред про ии
И.О. человека• вчера в 09:26
Ответ дляПланшетница
Тоді я ’бот’, який знімав схоже відео. 9 на одного
І у мене є такі відео. Показувала іноземцям, щоб знали, що робиться в Україні і як все насправді.
Г@Л@В@ломка• вчера в 09:28
Ответ дляИ.О. человека
Щоб хотіли щонайменше допомагати українцям і від своїх політиків того ж вимагали? Оце патріотка
И.О. человека• вчера в 09:30
Ответ дляГ@Л@В@ломка
А що замовчувати вилов чоловіків, як диких тварин, коли їх за ноги і за руки заносять в бус? Це європейські цінності? Не буду цього робити.
Г@Л@В@ломка• вчера в 09:32
Ответ дляИ.О. человека
Чим єврорейці можуть допомогти? З цим треба боротись усередині країни. А те, що робите ви, - це 100% підтримка рашапропаганди за кордоном. Хоч би українською не писали, якщо підтримуєте ворога
Обижулька• вчера в 09:35
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Вони українцям не допомагають.Вони допомогають зеленій шоблі та їхнім прикоритникам збагачуватись.
Обижулька• вчера в 09:36
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Правда не є раша пропагандою.
Г@Л@В@ломка• вчера в 09:38
Ответ дляОбижулька
Ага, 4 роки Україна вистояла лише на власних ресурсах і з власною зброєю.
Таки є підозра, що рашаботи опанували гугл транслейт...
Все питаю зарання• вчера в 09:38
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Щоб вашого сина чи чоловіка тцк віддубасило та закинуло то ви би співали по іншому
Пэрисхилтонша• вчера в 09:41
я могу свидетельствовать всем и везде.
моего сына бусифицировали в прошлом январе,13 числа почти у дома.
в мае уже пропавший безвести.
Обижулька• вчера в 09:42
Ответ дляГ@Л@В@ломка
А українцям що від того,що вистояла? Похорони нон стоп,обстріли кожен день, руйнування інфраструктури,відсутність світла та тепла майже цілодобово?Це не вистояла,це знищена.
Г@Л@В@ломка• вчера в 09:43
Ответ дляВсе питаю зарання
Спробуйте відповісти на просте питання: з якою метою це показують європейцям? Як виглядатимуть їх дії, якщо коментатор (і подібні) все ж їх на щось надихне?
И.О. человека• вчера в 09:43
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Все рашапропаганда
мимАпроходила• вчера в 09:44
Ответ дляПланшетница
Вы не бот, вы ИИ)
Пэрисхилтонша• вчера в 09:44
Ответ дляГ@Л@В@ломка
иди лесом !
не слышала как юлька и депутаты по-русски разговаривают?
я принципиально не буду прогибаться под таких упоротых,лезущих в мою жизнь и даже указывающих как мне разговаривать.
Г@Л@В@ломка• вчера в 09:45
Ответ дляОбижулька
Тобто ви за капітуляцію і будете рашистів цілувати як визволителів?
Пасти Ла• вчера в 09:45
Эти ублюдки сами себя дискредитировали. ТЦК - это террористы, которые уничтожают мужское население страны!
мимАпроходила• вчера в 09:45
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Шутка-минутка)
Обижулька• вчера в 09:45
Ответ дляГ@Л@В@ломка
А чого ж про голодомор треба розказувати європейцям?Це ж не їх справа.Треба було боротися всередині країни.Як занили,коли про їхні злочини розказують європейцям
Обижулька• вчера в 09:46
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Що таке капітуляція?
Г@Л@В@ломка• вчера в 09:48
Ответ дляОбижулька
Ще раз: як повинні реагувати європейці? На відео зі словами: ’люди не хочуть війни, це зелена шобла їх змушує силою’?
Г@Л@В@ломка• вчера в 09:50
Ответ дляОбижулька
Що таке капітуляція?
Київский, Одеський і Львівський федеральні округи. Ваша мрія