Бабка-байкерша• 17 января в 12:10

Хейтять за те, що я худа

170 см, 50 кг
На роботі колеги постійно « а може тебе нагодувати», «живий жаль дивитися», « «худа, як лящ» і тд
Образливо
Не худа ні разу• 17 января в 12:34
Ответ дляБабка-байкерша
В банку
Кошмар.
Ашолюдискажуть• 17 января в 12:37
Ответ дляБабка-байкерша
Так і мужик колега сказав, я як жінку тебе не хочу тразнути, а хочу погодувати. Це нормально взагалі?
Дивне спілкування між колегами
наКоблучках• 17 января в 12:38
Ответ дляБорисфенка
А зараз ізгой - вона.
З хамами треба по хамськи:
’Ти худа, як лящ’
’А ти товста, як корова’
’Та як ти смієш, я старше тебе, і у мене гормони’
’А я молода і у мене також гормони’.

Один раз так скаже - і всі старі пампухи від неї відчепляться.
Можно же без хамства ответить, а интеллигентно, «А вы и в молодости были толстой или к старости растолстели?». И глазами хлоп-хлоп.
наКоблучках• 17 января в 12:38
Ответ дляБабка-байкерша
Скажите, как хорошо, что мой парень другого мнения.
Борисфенка• 17 января в 12:39
Ответ длянаКоблучках
Можна, але не треба. Хами ввічливість розглядають як слабкість
наКоблучках• 17 января в 12:43
Ответ дляБорисфенка
Даже тупой хам поймет, что его вежливо окунули и отстанет. Я работала в таких быдлоколлективах, что можно было сдвинуться культурному человеку, и мат-перемат и хамство как норма жизни. И ничего, через несколько месяцев и материться при мне перестали, и грубить. И никогда я не опускалась с ними на один уровень.
Борисфенка• 17 января в 12:43
Ответ длянаКоблучках
Я також була ввічлива все життя. А з роками розумію, що даремно терпіла, за один день можна одним реченням зняти проблему на очах у всього колективу. Швидко і ефективно.
Голубец• 17 января в 12:45
Ответ дляБорисфенка
І я така була. Але виховання не дозволяло мені казати всім товстим бабам, що вони антисекс. Самі розберуться.
я не про это. понятно, что культура должна присутствовать всегда. это по умолчанию.
просто я не поняла, что бесит автора и ккая цель поста.
то ли то, что ей именно озвучивают непрошенные мысли.
то ли хочет, чтоб всех жирух зафукали и сказали, что она красавица.
но при таком весе действительно можно выглядеть антисексуалтно
наКоблучках• 17 января в 12:46
Ответ дляБорисфенка
Нет, тем вы показываете, что вы с ними одинаковая, а значит можно и далее общаться по-свойски. Это их мир и хамить и грубить они умеют гораздо лучше, их не победить их оружием. Но можно дать понять четко, что с вами так нельзя.
Все будет, но потом• 17 января в 12:46
Ответ дляБабка-байкерша
Нормально. Они вообще многие -о чем вижу, о том пою.
Борисфенка• 17 января в 12:46
Ответ дляГолубец
Її бісить, що стара товста падаль сміє роззявляти свою пащеку.
Зажиріли - сидять мовчки по кутках, а не дзявкайте про жирну красу.
Борисфенка• 17 января в 12:47
Ответ длянаКоблучках
Хами розуміють тільки дзеркальне хамство.
Виховувати хамів - невдячна енергозатратна місія.
Борисфенка• 17 января в 12:53
Ответ дляГолубец
Претензії щодо антисексуальності доречні у борделі , а не в банку, вона не на панель працювати прийшла
наКоблучках• 17 января в 12:49
Ответ дляГолубец
Если бы автор подошла к ним и спросила, а сексуально ли она выглядит? То все норм, высказали свое мнение. Но она вроде их не спрашивала.)) А так - просто буллят за внешний вид, это гадко.
И еще есть вариант, что автор все это придумала. 😁
Элька-Карамелька• 17 января в 12:55
Ответ дляБабка-байкерша
Придурок. Отвечайте ему, что я тебе б в любом весе не дала. Конченные коллеги с такими комментариями. Что у вас за организация маргинальная
Элька-Карамелька• 17 января в 12:57
Ответ дляЗ бісиками
автор, я тоже была всю жизнь худая, такая природа, но люди тупые и невоспитанные поэтому да будут вам навязывать свою ’красоту’...а вам самой нравится? я напр. пока не пошла в зал себе тоже не нравилась, сейчас мои одноклассницы, которые меня обзывали- толстые кошелки, а я в 43 прекрасно выгляжу)))
Меня тоже хейтили. За вес и отсутствие груди. Комплексов было выше крыши.
Элька-Карамелька• 17 января в 12:59
Ответ длянаКоблучках
Это тоже хамство))
ТрамвайGirl• 17 января в 13:00
Меня тоже пытаются все откормить, 169/46
Уже не реагирую, пофиг
Не будь КакСвета• 17 января в 13:07
Ответ дляБабка-байкерша
То погоджуйтесь, нехай годує
Не будь КакСвета• 17 января в 13:10
Ответ дляГолубец
мой рост 169. и я долго была в весе 50. я была бессисечным дрыщом. и я тоже считаю, что это антисекс.
если вы имеете подобную моей конституцию- то таки да.
но ведь бывпют и нтрмально выглядящие при таких соотношениях.
не знаю, какая вы
Навіщо виглядати сексуально? головне, як людина почувається. Я 168 см і 50 кг, почуваюсь чудово) мети виглядати сексуально не маю
Пушкининиана• 17 января в 13:12
Ответ дляБабка-байкерша
В банку
А просто послать со старта слабо?
Щира українка• 17 января в 13:21
Ответ дляБорисфенка
Як саме? Нахамити у відповідь керівнику? Розкажіть, будь ласка!
Борисфенка• 17 января в 13:24
Ответ дляЩира українка
’Ти худа, як тріска’ - ’’Ви товсті, як довбня’.
Керівник не має права обговорювати зовнішність.
Але керівники зазвичай не цікавляться таким. Це рядові співробітники свої комплекси тішать ’Я гарна і товста, а ти худа і самотня’. От їх посилати можна і треба.
Реанимация• 17 января в 13:29
На роботі не панібратствую. Не дозволяю спілкуватися про мою зовнішність, вмію ставити кордони, люди дуже швидко розуміють, що так зі мною не можна
Інколи можу бути грубою, але випали про мою зовнішність це пасивна агресія, пішли в жопу
Голубец• 17 января в 13:31
Ответ дляНе будь КакСвета
бляха, а вы вообще пост автора читали?
ее зацепило и удивило, что мужик ее не желает.
Брюнетка в Мармеладе• 17 января в 13:32
Давайте свои фото
Реанимация• 17 января в 13:32
Ответ дляБабка-байкерша
А ви типу йому б дали? Майте в собі повагу не спілкуватися з бидлом
к.Буланова• 17 января в 13:36
Я раніше була 49 при 163, і то я була худа, уявляю, що 50 при 170 дійсно виглядає виснажено…. Прислухайтесь до колег, хоча б 55 при вашому зрості. Я пам’ятаю, що теж думала, що мені заздрять 😂 ні, це не так, просто як ти худа, то твоє сприйняття міняється, тобі здається, що ти ок і всі просто не розуміють тебе.
Борисфенка• 17 января в 13:45
Ответ дляк.Буланова
Я була 48 кг при зрості 172.
Скажіть, чим ваше/колег дзявкання може допомогти?
Чомусь худим вистачає такту не повідомляти товстих колег щоранку ’Ох ти і розжерлася’ , нібито ж також благі наміри, нє?
графиняВишенка• 17 января в 16:44
Якщо собака гавкає на вас за забором ви ж не відповідаєте їй і не виправдовуєтесь? Просто ідете далі. Так і з людьми треба- не звертати уваги і йти далі.