младокошкина• Изменено 17 января в 12:51
Норкова шуба - чи потрібна?
Останні роки не носила шуби- бо зими теплі.
Зараз хочу купити норку, довгу за коліно, щоб було тепло.
Бо ці пуховики сумні.
Більшість часу за кермом.
Іноді ходжу прогулятися.
Такі , щоб прямо у мене урочисті події були - рідко.
В ресторан ось на вихідних запросила подруга на день народження. Після на хрестини поїду до подруги.
Чи потрібна та шуба?
Чи якось ті шуби віджили?
Бо ці пуховики сумні.
Більшість часу за кермом.
Іноді ходжу прогулятися.
Чи потрібна та шуба?
Чи якось ті шуби віджили?
Распутница• 17 января в 13:31
Ответ дляСосиска_Втесте
Нет, потому как я мясо ем. Можно носить кожу и шерсть того животного, которого ты ешь, тогда не идет убийство чисто ради кожи/меха. Это принцип природы.
А если я мясо норки ем, то норм ?
В обоих случаях - убитое животное. И только это имеет значение. А не то, будет ли использовано его мясо.
КартаБезКомиссий• 17 января в 13:32
Ответ дляРаспутница
А если я мясо норки ем, то норм ?
Вам і фуа-гра ок ?
младокошкина
• 17 января в 13:32
Ответ дляКому там слова не давали
Немає підігріву сидіння, кондиціонера ? Може, краще , авто змініть ?
Дякую)
У мене Q5 2022 року, окрім кондиціонера, ще є автозапуск і повний фарш асистентів)
Якщо ви не в курсі , то в Києві до машини ще треба дійти.
Ви під дверима не припаркуєтесь)
КартаБезКомиссий• 17 января в 13:33
Ответ длямладокошкина
Дякую)
Ви під дверима не припаркуєтесь)
Ой , знов в Києві якось ексклюзивно що всім іншим і не відомо
А будинки з гаражем киянки бачили ?
младокошкина
• 17 января в 13:33
Ответ дляКартаБезКомиссий
Удалено администрацией...
Господи!
До чого тут ваші апарати влітку!
Скажіть, будь ласка, який звʼязок з темою?
До чого тут ваші апарати влітку!
Кнопкотиць• 17 января в 13:35
Ответ дляКартаБезКомиссий
Удалено администрацией...
Я ж написала сразу, что у меня их две, вы плохо читаете то, от чего у вас появляется заздристь! Дама успокойтесь, может и вы когда нибудь сможете купить себе шубу и осуществить свою розовую мечту, я вам этого желаю
КартаБезКомиссий• 17 января в 13:35
Ответ длямладокошкина
Господи!
До чого тут ваші апарати влітку!
До того що всі виключно ніщі і заздрять власницям шуб
КартаБезКомиссий• 17 января в 13:35
Ответ дляКнопкотиць
Распутница• 17 января в 13:36
Ответ дляПирожкиня
Це річ на вихід, типу довгоєбального плаття. Чи є у вас куди ту норку вигуляти, щоб міль її не трахнула передчасно?
Почему на выход
Зимняя верхняя одежда на каждый день
младокошкина
• 17 января в 13:36
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Кринж.
Просто цікаво - вам випендритися хочеться, чи ви щиро вважаєте що альтернативи натуральному хутру сьогодні за теплом не існує?
Пуховики після першого прання робляться сумні. Не прати я не можу. Це їх 10 шт має бути.
Якщо нарядно одягтися десь на вихід, то хіба пуховик пасуввтимк до красивого одягу ?
Распутница• 17 января в 13:38
Ответ длямладокошкина
Мені і для краси і для тепла.
Норка холодна?
У меня моя тёплая. Не холоднее пуховика.
Никогда в ней не мёрзла
Небалувана Галя• 17 января в 13:39
Ответ длямладокошкина
Господи!
До чого тут ваші апарати влітку!
Удалено администрацией...
КартаБезКомиссий• 17 января в 13:39
Ответ длямладокошкина
Ой , а в Києві немає хімчисток ?
КартаБезКомиссий• 17 января в 13:40
Ответ дляНебалувана Галя
Удалено администрацией...
младокошкина
• 17 января в 13:41
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ну як ні ?
Буває що гараж одразу в входом в будинок
Але я звісно то все від заздрощів до соболів :)))
У мене не має гаражу одразу із входом в будинок.
І навіть якщо був би , мені час від часу приходиться шукати паркінг в центрі, на Оболоні, на лівому.
младокошкина
• 17 января в 13:45
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ой , а в Києві немає хімчисток ?
Три хімчистки за зиму = вартості пуховика))
І здебільшого пуховик пасує до спортивного стилю.
Щоб пуховик красиво пасував із класикою, чи святковою сукнею - не зустрічала такого
Але може ви надасте мені фото?
Покажіть, як вам пасує пуховик в парадному стилі.
Звісно лице можна заблюритт.
Може дійсно красиво і візьму на озброєння ваш лук😜
Але може ви надасте мені фото?
Звісно лице можна заблюритт.
МадамОхмури• 17 января в 13:45
-13, норка у меня голубая, бегала сегодня в ней, тепло, удобно.
Небалувана Галя• 17 января в 13:46
Ответ дляКартаБезКомиссий
Удалено администрацией...
младокошкина
• 17 января в 13:46
Ответ дляПирожкиня
Та ось цієї зими нарахувала аж дві події😁
Дитину на тренування супроводжувати якось шкода в норці.🙈
Працюю віддалено здебільшого.
Але час від часу бувають офлайн міти. Там мабуть було б доречно в шубі
Працюю віддалено здебільшого.
Пожмаковна• 17 января в 13:46
Ответ дляНе кую, не мелю
Странно наисать сначала одно, прочитать именно на это ответ , а потом писать в ответ совсем другое.
Автор чешка, итальяка, испанская и т.д., зачем же ей тогда писали, что ее в шубе оболью зелёнкой, если оказывается она спокойно сможет в ней ходить?!
Вы совсем ничего не поняли? Объясняю, медленно: в Европе ходить в мехе неприлично, особенно мигранткам из Украины. Да, вам нельзя, а итальянкам можно. Если это непонятно - спросите у GPT.
В Украине ходить в мехе опасно, так как это маркер для грабителей. Статистики нет, но по сарафанному радио все все знают. Женщин грабят, бьют и убивают. Зажмуриваться на это опасная беспечность. Есть у вас шуба - спите в ней дома, как раз сезон. Не надо создавать дополнительную нагрузку полиции и здравоохранению в войну.
младокошкина
• 17 января в 13:48
Ответ дляПожмаковна
Мої знайомі в шубах наче живі-здорові))
Це було популярно за молодості Януковича хіба що, шапки з людей зривати 😁
Мадам Тю-лю-лю• 17 января в 13:49
Ответ дляПожмаковна
Лечите голову! И желательно у медучреждении, а не сайтом GPT
Не кую, не мелю• 17 января в 13:51
Ответ дляПожмаковна
Спросить у чата?))) Женщина, держите свои фантазии, комплексы и страсти при себе.
Не переживайте, я все поняла, с вами предельно все ясно)))
Пожмаковна• 17 января в 13:52
Ответ длямладокошкина
Мої знайомі в шубах наче живі-здорові))
Сейчас гораздо хуже. Желаю вашим знакомым здоровья и безопасности.
А у меня по знакомым 4 случая ограблений женщин 40+ на улице зимой с начала войны. Обычные врачи и учителя возвращались домой с работы. Перелом руки, сотрясение мозга, перелом носа.
Здравомыслие быть должно.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 17 января в 13:52
Ответ длямладокошкина
Це капець.
Тобто на шубу у вас кошти є, а купити 2-3 норм пуховики та здавати їх в хімчистку раз на пару місяців - нема?
младокошкина
• 17 января в 13:53
Ответ дляПожмаковна
Здравомыслие быть должно.
Мені ще далеко до 40))
Я не чарівниця вам• 17 января в 13:53
Ответ длямладокошкина
Дякую)
Ви під дверима не припаркуєтесь)
чого ні? паркінг теплий є в нових будинках.
А по темі - моя думка - вже віджила, але в них дійсо дуже тепло, і в цілому є гарні красиві шуби.
Нову я б не купувала з етичних міркувань, але свою стару коротку ношу в такі морози. Тому якщо хочете - чому ні?
Хочете, щоб було вау - купуйте соболя, дуже гарне тепле хутро, і відтінок, який личить майже всім. Якщо не шкода тваринок, бо мені зараз шкода.
Пожмаковна• 17 января в 13:54
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Давайте чтоб вы были правы и это со мной было все плохо. И все женщины могли красиво носить свои меха в полной безопасности. Очень этого нам всем желаю.
младокошкина
• 17 января в 13:55
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Це капець.
Слухайте, ну це різної категорії речі.
Це наче я зберусь купити вечірню сукню, а ви мені / «Та нашо тобі, купи собі 2 десятки джинсів»
🙈😂
Чи я кажу, що їду на море, а ви мені «Ну і нашо?! У тебе ж ванна є!»
🙈😂
Я не чарівниця вам• 17 января в 13:56
Ответ дляПожмаковна
ви не думали, що ключове питання не в тому, в чому ходити, а де і коли?