КаРаКаТиЦа• 18 января в 14:21

Навчання російською в Сумах

Директорка на імʼя Мівіна🙈

Викладання російською мовою російських дисциплін.

Твори і пісні про Отєчєство

Як вам ?

Що в головах тих батьків?

https://shkola.obozrevatel.com/ukr/news/mi-vivchae...
Наодинцi• 18 января в 14:40
Ответ дляМалая Налегке
У меня вопрос. А если оккупант носит Угги, то Вы перестали носить? Это касательно всего. Почему-то у нас перенос ненависти идет на какие-то неодушевлённые предметы. Виноваты конкретные люди. Не язык и не вещи.
В принципе нет ничего страшного, если дети просто будут читать Грибоедова ’Горе от ума’, параллельно с украинскими или зарубежными произведениями, чтобы думать, развивать мышление и т. д. .Но все ли так просто? Может там рф восхваляют и рассказывают, что ’ Украину ленин придумал’?
Svitlo_• 18 января в 14:41
Ответ дляКаРаКаТиЦа
У вас англійці ФПВІхи запускають по місту з юнаківки чи що?
А як українці затягують в буси і забивають чоловіків - то винна українська мова? Вона з них нелюдів робить?
автор КаРаКаТиЦа • 18 января в 14:41
Ответ дляПетриківна
Автор, а де ви прочитали таке імʼя? Директорку на самом ділі звати Марина Коротка, вона відома у Сумах, хвора на голову , можно і так сказати, тому може називати себе і Мівіною 😀 я дивуюся що взагалі батьки віддають дітей до неї .
Подивіться відео.
Вона там сама представилася Мівіною))
Доречі, і голос її записано.
Запитайте, чого вона переіменуіалась в Мівіну.

І що за брєд несла про «Корпорація Україна, я дух в жіночому тілі…» - це як взагалі?
Малая Налегке• 18 января в 14:42
Ответ дляНаодинцi
Так нужно так развивать детей, чтобы у них было критическое мышление.
Кашка-маняшка• 18 января в 14:42
Ответ дляЗабрызжу ядом
Взагалі
Ми на вулиці українською, вдома російською балакаємо, усе інше байдуже
Ну російською тільки ’балакати’і залишилося) Крім російської літератури є багато іншої літератури, набагато кращої, теж можна вивчати)))
Наодинцi• 18 января в 14:43
Ответ дляSvitlo_
А як бути з приватними школами де навчання на англійській мові? Їм можна на недержавній мові навчати?
А російська мова - мова нац.меншин і захищена законом.
Вы не ответили. Это нормально, что они продвигают тезисы, что, ’украинский язык искусственный и русский диалект’? Англоязычные таким не занимаются в отличии от фанатов (подчеркиваю, именно ФАНАТОВ) русского
Забрызжу ядом• 18 января в 14:44
Ответ дляКашка-маняшка
Ви російською ніде зараз не розмовляєте?
автор КаРаКаТиЦа • 18 января в 14:44
Ответ дляЗабрызжу ядом
Ні, ніде.
А маю?
Svitlo_• 18 января в 14:44
Ответ дляНаодинцi
В цій школі вчать дітей, що українська мова штучна? Де це можна побачити?
Кашка-маняшка• 18 января в 14:44
Ответ дляSvitlo_
Винен той, хто почав війну. Не було б війни- не було б бусифікації, відключень і т.д.
Svitlo_• 18 января в 14:45
Ответ дляКашка-маняшка
Мова почала війну? Якщо росія нелюди - то і ми маємо ставати нелюдами?
автор КаРаКаТиЦа • 18 января в 14:46
Ответ дляSvitlo_
Та ні, кацапи в тому винні.

яких ви так поціновуєте
Svitlo_• 18 января в 14:46
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Та ні, кацапи в тому винні.

яких ви так поціновуєте
У вас хобі вішати на людей ярлики?
автор КаРаКаТиЦа • 18 января в 14:47
Ответ дляПетриківна
Я читала, що якесь язицтво у них просувалося.

якась Рожана.
Свято Велесу і інша маячня.
Оце так засирати голови дітям
Кашка-маняшка• 18 января в 14:47
Ответ дляSvitlo_
Війну почала росія. І до речі через мову також. А ми маємо лишатися людьми, тут ви правильно говорите.
Наодинцi• 18 января в 14:48
Ответ дляSvitlo_
Ви ніде цього не побачите, потрібна перевірка.
автор КаРаКаТиЦа • 18 января в 14:48
Ответ дляПетриківна
А ви знаєте цю чуднувату?
Забрызжу ядом• 18 января в 14:49
Ответ дляSvitlo_
Яка штучна то це тільки російська, швидше за все за наказом хуйла вони останні роки активно крадуть собі суто укр. лексику замінюють українськими словами свої російські. вони самі цим перетворюють свій язик на діалект української. велика тема, в Україні ніхто її не підіймає, був би президент свідомий - вже давно би на увесь світ це оголосив як рашисти українізують свій язик.
Svitlo_• 18 января в 14:49
Ответ дляКашка-маняшка
Росія почала війну не через мову. Але якщо і через мову, то чому ви їм уподібнюєтесь?
Мизимец• 18 января в 14:49
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Ну! То вам норм , якщо б ваша дитина навчалася в такій школі?
дети, которые говорят на русском, имеют права научиться на этом языке писать и читать.
Это право гарантировано конституцией.
Svitlo_• 18 января в 14:50
Ответ дляНаодинцi
То чому звинувачуєте в тому, що не довено?
автор КаРаКаТиЦа • 18 января в 14:50
Ответ дляМизимец
Это право гарантировано конституцией.
То може їм вивчати в мовному середовищі?))
Туди, за лінію фронту
Мизимец• 18 января в 14:51
Ответ дляМerida
Это не школа. Нет лицензии у них. Поэтому, это уйня собачья, которой еще много подпольно где-то существует. Но не школа.
да приврали как обычно еще. Отвлекают от морозов, взяток, отсуствия света.
Петриківна• 18 января в 14:51
Ответ дляКаРаКаТиЦа
А ви знаєте цю чуднувату?
Особисто ні, бачила відео в ютуб. До речі вона вперше засвітилася в літаку, коли відмовилася маску надягати під час ковіду і із за неї затримали виліт літака надовго
Кашка-маняшка• 18 января в 14:51
Ответ дляSvitlo_
Я написали- і через мову також. Я їм не уподібнююся, я не вбиваю мирних людей за те, що вони українці. Але ненависть до росії мені тяжко придушити. Тому що саме вони винні у тому, що відбувається зараз .
Svitlo_• 18 января в 14:52
Ответ дляКашка-маняшка
У вас є ненависть і до російськомовних українців?
Кашка-маняшка• 18 января в 14:53
Ответ дляЗабрызжу ядом
Ні, ніде не розмовляю. А навіщо??
Наодинцi• 18 января в 14:54
Ответ дляSvitlo_
Я не звинувачувала, а припустила це. Жіттевий досвід підказує, що найактмвніши ’захисники російської мови’ вважають її вище за українську, та українську вважають штучною
Мизимец• 18 января в 14:54
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Туди, за лінію фронту
у нас все , кто говорит на русском, враги народа.
Так устройте рейд..
Говорит на русском - расстрелять или в эшелон и вывезли. Продолжатель дела товарища Сталина.
Показать пальцем и обьявить врагом народа - это уже было. СКолько квартир и домов освободится.
И всех с фронта русскоговорящих - вернуть назад!
Наодинцi• 18 января в 14:54
Ответ дляМизимец
Так устройте рейд..
У кого-У НАС?