Вся в кредитах• 19 января в 20:08

Задумалася, скільки ж діток через війну залишилися сиротами

А чи змогли б ви усиновити таку дитинку? Ну або принаймні опікати, допомагати по мірі своїх можливостей
Рекламама• 19 января в 20:26
Ответ дляЧумачечая_
Я працюю в протехосвіті педагогом, тогоріч випустила випускників і прийняла нову групу на керівництво. І шок - багато напівсиріт\ сиріт.. Навіть ходила радитися з психологом що робити, як з такими дітьми спілкуватися... Раніше це було 1-2 дитини на групу, зараз масово... Говорить саме за себе...
И хорошо
Чумачечая_• 19 января в 20:27
Ответ дляРекламама
И хорошо
Хорошо що??? Я не розумію..
Нічний дожор• 19 января в 20:27
Ответ дляВся в кредитах
Жіночко, прийдіть в себе. З вами розмова закінчена.
Ок, но Вы так и не ответили.
Рекламама• 19 января в 20:27
Ответ дляЧумачечая_
Хорошо що??? Я не розумію..
Всё хорошо, это их жизнь
Чумачечая_• 19 января в 20:27
Ответ дляРекламама
Всё хорошо, это их жизнь
Ні в них не все добре.
Хропочка з гривкою• 19 января в 20:27
Нет. Мне они не нужны.
Рекламама• 19 января в 20:29
Ответ дляХропочка з гривкою
Нет. Мне они не нужны.
И правильно, трахались там, нам проблемы
Khmelnichanka• 19 января в 20:30
Наразі ці діти передаються переважно під родинну опіку.
В базі на всиновлення іх не так багато.
Україна понад усе!• 19 января в 20:36
знакомая взяла двоих детей, после того, как сын пропал без вести. Не легко, дети не маленькие. Но она молодец я не смогла б
автор Вся в кредитах • 19 января в 20:38
Ответ дляУкраїна понад усе!
У неї світла душа
Україна понад усе!• 19 января в 20:39
Ответ дляВся в кредитах
У неї світла душа
так. і неабиякі нерви. Діти з Бучі, бачили те, чого багато з нас не бачили. Свята жінка для мене. Тепер у неї троє дітей.
автор Вся в кредитах • 19 января в 20:41
Ответ дляУкраїна понад усе!
Хай її добро їй відгукнеться
Наверняка• 19 января в 20:41
Ответ дляKotoSintez
Если бы я стояла крепко на ногах, то конечно взяла бы ребенка в семью. Надеюсь когда-то это все же случится
В если у него случится тяжелый переходной возраст? Будете всё равно относиться как к своему и не попрекать чем-то и себя не нахваливать что если бы не вы,он бы не выжил? Малыша одевать,кормить очень умилительно. А когда растет с характером. Что тогда?
Брюнетка в Мармеладе• 19 января в 20:41
Якщо б я була близька з родиною і знала дитину змалечку, то можливо. А абсолютно чужу, то навряд. Мої тітка і дядько всиновити хлопчика, бо своїх не було, все для нього робили як для рідного, але гени пальцем не розмажеш. Він все життя був шебутний, пив, наркотики періодами, звів їх у могилу.
курасаны• 19 января в 20:42
Ответ дляЧумачечая_
Хорошо що??? Я не розумію..
Та це тролололо, точніше йобобо
Україна понад усе!• 19 января в 20:42
Ответ длябювет_в_обед
Ага, усыновите сейчас.
Усыновление = отсрочка.
Разве что за большие деньги или связи вам кто-то даст такого ребёнка.
Сейчас даже если инвалидность у ребёнка, то попробуй докажи. Все круги ада нужно пройти.
та нет. Знакомая усыновила двоих, без инвалидности, но с проблемами по психике, травмы нанесенные войной. Оформление заняло три месяца. Бюрократические задержки.
Анонім-ка• 19 января в 20:46
Нет, я не готова. И люди, которые усыновляют для меня герои. Подписана в инсте на инну мирошниченко, жена ведущего. У них 2 своих и 2 приёмных. Я б рехнулась в таком хаосе.
Україна понад усе!• 19 января в 20:44
Ответ дляВся в кредитах
Хай її добро їй відгукнеться
Зробила їй скріншот. Іноді потрібна і така підтримка. Дякую.
курасаны• 19 января в 20:44
Сусідка померла, залишився хлопчик 12 років, то його хрещена оформлює документи, з бабусею не дозволили жити, хворіє
KotoSintez• 19 января в 20:46
Ответ дляНаверняка
Ничего все дети с характером,свой родной тоже может быть с характером не сахар. Никогда не попрекну и буду принимать как родного. Сама росла в такой семье, но я была без проблемная))
автор Вся в кредитах • 19 января в 20:49
Ответ дляУкраїна понад усе!
Це їй варто подякувати, як за сина, власних дітей, так і цих діток, які знову мають батьківську любов
Тримаю свічку• 19 января в 20:58
коли у мене народилася дитина, мене дуже піпчило, як виживають діти, позбавлені батьківської опіки. я глибоко цікавилася питанням, але так і не рішилася. зараз я вже стара черства кошолка, надіюсь більше на те, що їх візьмуть в сім´ї європейці...
діти, які з народження були в системі, глибоко травмовані. а ті, що росли в сім´ї, мають набагато більше шансів вирости нормальними людьми. якщо потраплять знову ж таки в сім´ю, а не в казьонний дом.
Горня капучіно• 19 января в 20:59
Якби була фінансова можливість то так
аромат Жука• 19 января в 21:00
Що там в сиротинці відбувається ( це страшне
Гербарія сушу• 19 января в 21:48
сейчас такие детки, с мамашами приходят в наш двор .это бесы,а не детки. а мамаши еще и поощрят их визги,крики,оры,шум,безчинство,хаос.Боже упаси от таких ’деток’.С закрытыми трехкамерными окнами их безчинство слышно в квартире.в любую погоду приходят на детскую площадку,мороз,темень,дождь,серена.хоть камни с неба все-равно придут эти пустоголовые.одни уходят-другие приходят.Настоящих детей я люблю,бесов ненавижу.
Бокс-орун• 19 января в 22:06
Ответ длябювет_в_обед
Ага, усыновите сейчас.
Усыновление = отсрочка.
У моего инвалидность ничего доказывать не нужно, видно и так, переоформили за 2 недели
АяВсёЗнаю• 19 января в 22:11
Ответ дляАнонім-ка
Вона показувала в яких умовах живуть сироти в в інтернатах. Це жах 😢 Туалети, душ без кабінок … на вокзалах кращі
При тому, що виділяються кошти з бюджету, волонтери, небайдужі люди допомагають… а до дітей нічого не доходить.
Ми з подругами возили продукти в інтернат, який в 2022 переїхав з Миколаєва у Львів. Ці діти дивляться на тебе як кошенята і хочуть уваги, щоб їх обійняли .
бювет_в_обед• 19 января в 22:20
Ответ дляБокс-орун
Так это переоформили. А кто первый раз делает, то пол года таскают.
Колгоспниця• 19 января в 23:00
Нет. Мне своего родного ребёнка хватает. И так нужно кучу нервов, времени, денег на него потратить. Но своего я хоть люблю. А чужих детей не люблю. Приёмная мать из меня не получится.
Колгоспниця• 19 января в 23:02
Ответ дляВся в кредитах
Мені досить важко відповісти вам, розкрити душу, думки
Так не надо раскрывать душу. Ответьте коротко , вы готовы усыновлять детей - сирот ? Да или нет ?