КротоТо• 20 января в 12:39
квартира купленная детям
Почему считается, что если родители купили квартиру, оформили ее на себя и пустили сына с невесткой в нее жить, то родители должны сделать ремонт в этой квартире и закупить мебель, а молодая семья придет на все готовое жить?
На_оба_рот• 20 января в 14:53
Ответ дляКарамбОлька
а если бы квартира была куплена родителями жены , тогда что ?)))
норм делать ремонт
У советчиць так - це норма. Він має їй робити ремонт. Вона в нього навіть скатертинку не повинна купувати
На_оба_рот• 20 января в 14:54
Ответ дляБезникаЯ
Мій син так живе. В квартирі батьків дівчини. Ми подарували йому меблі, частину техники. Він сам не особливо напружуючись робить ремонт, щось докупив. Сприймає це, як дешевий зйом. Нафіга йому вкладатися не в своє? Навіть якщо вони одружаться, не факт, що квартира їх буде.
Це норм. Просто в тій темі, невістка навіть не напружуючись нічого не повинна робити
КарамбОлька• 20 января в 14:56
Ответ дляНа_оба_рот
Ок. Перефразую автора. У чоловіка зп 20. У дружини 10. Квартира не світить ніколи. Оренда з´їдає кошти. Свекри купують квартиру голі стіни. Хто має робити ремонт?
тю на вас , звісно свекри , бо воні продумані
На_оба_рот• 20 января в 14:57
Ответ дляКарамбОлька
поэтому семьи покупают общее жилье , вместе работают и вместе покупают и таких 90% .
А якщо ніколи не зможуть купити?
БезникаЯ• 20 января в 15:01
Ответ дляКротоТо
так вы хоть что то подарили, вопрос для тех кто вообще ничего не хочет, даже минимально обеспечить себе комфорт. Я не говорю про евро ремонты на десятки тысяч
Ну тогда пусть живут как есть. Или отказываются от такого жилья.
У меня парень с руками, сам может многое сделать. И не хочет жить в голых стенах. И мы имеем возможность именно подарить, даже если он все оставит им через год. Потому и так.
Если бы это было свое жилье, то он вкладывался б намного больше. И наши подарки были совсем другие.
На_оба_рот• 20 января в 15:03
Ответ дляГорлаю зрання
ну до рідного чоловіка довіри явно більше, ніж до його батьків. Там ймовірність, що квартира в один день продасться менша. Та й майбутні їхні діти уже бомжами не залишаться
Хто сказав. Нова фея, розлучення, продаж дошлюбного майна і гроші феї. Діти бомжі
Пустощі-веселощі• 20 января в 15:05
Ответ дляКротоТо
ок, свекровь тоже не покупает кровать так там не живет, на чем спать невестке?
Если сыну станет неудобно вести с ней половую жизнь, во всех смыслах, то молодые купят диван/кровать/матрас, что посчитают нужным и на что хватит им денег
Бабка-байкерша• 20 января в 15:10
Ответ дляКарамбОлька
А если у свекров на ремонт тоже нет денег, ну так бывает, сейчас цена ремонта равна стоимости квартиры
БезникаЯ• 20 января в 15:13
Ответ дляНа_оба_рот
Ніхто не має.
Діти там живуть, або не живуть. Якщо живуть, то забезпечують собі комфорт по силах та грошах. Судячи по зп - це молоді люди. Їм карьеру робити, може і світить своє, якщо не розтрінькають на чуже.
Матрац, мійка, плита, стара ванна - все, можна жити.
БезникаЯ• 20 января в 15:17
Ответ дляНа_оба_рот
Ну, залежно від стосунків з чоловіком.
Якщо він пушить, щоб вона все наявне вкладала у його хату, то пішов він на хер.
КарамбОлька• 20 января в 15:19
Ответ дляБабка-байкерша
зачем свекрови вообще что-то делать , купили квартиру ( проще вторичку ) и живите как хотите , не хотите свекровь ее сдаст в аренду и заработает денег еще
Бабка-байкерша• 20 января в 15:21
Ответ дляКарамбОлька
Я с вами согласна и мне не понятно вот эти возмущения если купили квартиру то ремонт должны сделать и все обустроить. Не хотят - на съем.
КарамбОлька• 20 января в 15:24
Ответ дляБабка-байкерша
у меня такая ситуация , мои съехали , ремонт не хотели делать , хотя особо и необходимости не было . Я навела марафет и сдала , так они удивлены ( видимо думали что я должна была им марафет навести)
Голена блондинка• 20 января в 15:41
Ответ дляКротоТо
родители не против чтобы дети жили в квартире, но родители не хотят делать там ремонт за свои деньги, хотят чтобы сын с невесткой сами сделали ремонт и купили мебель, потому что им там жить. А невестка не хочет делать ремонт в квартире, потому что это квартира не ее, и она вкладываться не хочет туда. И советчицы подерживают мнение невестки
Все правильно невістка робить, нічого вкладатись у чуже. Моя подружка вийшла заміж і батьки дозволили їм жити у своїй квартирі, яку вони до цього здавали. Квартира з ремонтом, але меблі старі. Подружка з чоловіком замінили меблі, зробили нову кухню, всю техніку купили нову, причому в основному за кошт подружки, бо чоловік тоді не працював. А через пару років купили квартиру і коли захотіли забрати техніку (пралку, холодильник, посудомийку), то свекри не віддали. Сказали, що продали квартиру з меблями і технікою. Ось так кинули. Добре, що хоч ремонт капітальний не зробили, а тільки косметичний. То ж все правильно: ніяких ремонтів у чужих хатах, бо сьогодні пустили пожити, а завтра вирішили продати квартиру, а гроші (і не малі) вже ніхто не поверне
КарамбОлька• 20 января в 15:57
Ответ дляГолена блондинка
так надо было мужчине работать ) я так понимаю она и квартиру купила за свои деньги , раз он не работал .
а вообще странная история, сомневаюсь что родители продадут квартиру зная что у сына своей нет .
Голена блондинка• 20 января в 16:00
Ответ дляКарамбОлька
Він не працював, бо так домовились: спочатку навчався, потім стажувався. А потім пішов на роботу і за 2 роки заробив на свою квартиру і дві машини (собі та дружині). Дуже хороший чоловік, не мурло якесь, роботящий, а от батьки його, м´яко кажучи, здивували
КарамбОлька• 20 января в 16:03
Ответ дляГолена блондинка
согласна .
Пасхальний тролік• 20 января в 16:17
Ответ дляБабка-байкерша
То не треба було геть купувати.А як купив,воно твоє,то розраховуй і ремонт зробити.А ні,то стоїть 20 років без.
Мама Никитки-2• 20 января в 16:32
Ответ дляКротоТо
та на советчице, вот буквально вчера тема была, все в один голос советуют автору ничего в квартиру не покупать
Правильно радять. Ви в принципі читали відповіді автора той теми?
Мама Никитки-2• 20 января в 16:33
Ответ дляВундерКИНГ
А еще родители хотят, чтоб ремонт сделали
Ремонт часто дорожчий ніж вартість самої квартири може бути. Особливо, якщо купили вбите житло і замінити потрібно все, починаючи з труб і проводки
Тушьмушьнюшь• 20 января в 16:37
Ответ дляКротоТо
а зачем им жить не в своей квартире?
Не потрібно їм це, просто молоді по це не знають, потім розгрібають ці ’помочі’.
Мама Никитки-2• 20 января в 16:38
Ответ дляКротоТо
ок, давайте назовем вещи своими именами. Родители пустили жить в свою квартиру. В квартире ремонта нет, кто должен сделать ремонт, родители у которых в собственности эта квартира, но жить они там не планируют или дети которые хотят жить в этой квартире, но которые не хотят вкладываться в ремонт, так как квартира не их?
Батьки. Це їх майно. Дивно сподіватись, що я прям щас викладу пару десятків тисяч долярів на ремонт і меблі з технікою. Дешевше жити на оренді і збирати на своє. І не залежати від ПМС свекрухи
Мама Никитки-2• 20 января в 16:39
Ответ дляКротоТо
лично я вообще не вытираю и квартиры никому не покупаю, кроме как себе. У меня вопрос возник по следам вчерашней темы, где все советуют автору не вкладываться в квартиру потому что это не ее собсвенность
О, а я хотіла вас запитати, чи багато чужих квартир відремонтували і обставили.
Тушьмушьнюшь• 20 января в 16:40
Ответ дляВундерКИНГ
Лучше платить деньги за съем?
Ви здивуєтеся, але так. Там в стіни треба закатати чверть нової. Меблі і техніка - ще чверть. Якщо у дітей є такі гроші нафіг їм така ’допомога ´
Мама Никитки-2• 20 января в 16:41
Ответ дляКротоТо
о, наконец то мы к этому дошли, хотят жить дети в ремонте пусть делают сами , несмотря на то что квартира не их
Не, розумні люди перед тим як «припиняють добро» радяться з тими, кому це «добро» адресоване
Тушьмушьнюшь• 20 января в 16:43
Ответ дляКротоТо
Так ми вже виросли з віку рожевих слоненят)
Мама Никитки-2• 20 января в 16:43
Ответ дляКротоТо
ок, у сына сейчас тоже нет возможности сделать ремонт и мебельи технику.Совместными усилиями с женой,ремонт и техника и все прочее было бы гараздо ранее.Что делать невестке? жить без ремонта и техники?
Гарно синочка влаштувався. Квартиру мамця купила, ремонт і меблі дружина . А членоносій чого сам вартий?
Мама Никитки-2• 20 января в 16:45
Ответ дляКротоТо
так так тоже не хочется есть же бесплатная квартира,за которую платить не нужно
Да канєшна. Ви порахуйте скільки коштує ремонт меблі і техніка. Чи десь в магазинах безплатно все роздають. А потім свекрушенція розкаже невістці, що вона ніхто в тій квартирі, гола прийшла і голою піде