жінка незаміжня• 20 января в 15:03

Нет отопления и нет света - Кто как греется?

Имеется ввиду не просто грелка с горячей водой.
Обижулька• 20 января в 15:48
Ответ дляАмбасадор щастя
к чему это сейчас ? цель?
мы плохие, поняли
и ?
Свій вибір зробили і маєте те, що маєте.
Домашня Зюзя• 20 января в 15:52
В нас нормально шпарили батареї, тому будинок ще теплий, в кімнаті 25
Сподіваюсь до ранку дадуть опалення як минулого разу
автор жінка незаміжня • 20 января в 15:52
Ответ дляНеваляшкина
С грелка вам чем не угодила?
Ну если рассматривать согрев только себя - все подходит) Хотелось и помещение прогреть)
Голубая фишка• 20 января в 15:52
Мене 2022 рік багато до чого загартував. Коли вперше не стало світла( а будинок на електриці), тому ні води- нічого не було 35 годин. ( Київ, Троєщина).
З того часу ми придбали плитку газову та тьму балонів до неї, павербанки потужні, лампи USB тощо, термоси. Запас технічної води близько 200 л
Теплий одяг, халати, термобілизна, теплі шкарпетки.
І коли 9 січня у нас зникло все( Нас врятувало, те, що підготувалися, бо опалення у нас не було 6.5 діб. Температура була + 10 градусів.
Тримайтеся, шукайте вихід! Виходу немає тільки з труни.
Бабка-ежика• 20 января в 15:58
Ответ дляЗубожиння
вас уже отнесли к критич инфрастр и обещали не отключать.
только когда?
Нет ,не отнесли
Обещают не отключать тем ,у кого отопление от электричества
У нас центральное отопление,но его просто нет . Ну и бойлеры ,электроплиты в доме
автор жінка незаміжня • 20 января в 16:04
Ответ дляАмбасадор щастя
к чему это сейчас ? цель?
мы плохие, поняли
и ?
К тому, чтобы в дальнейшем думали, здавать страну или бороться за неё и за своё место под солнцем в этой стране! А не сдали страну и уехали в гейропу, а тут гибнут те, кто не должен гибнуть!
Амбасадор щастя• 20 января в 16:01
Ответ дляАноним с кешбеком
Печерск да, еще святошино страдает
а вот например центр, оболонь там все в шоколаде
Ку , нет не света, ни отопления , с 9 утра
Оболонь
Зам. зав. Анонима• 20 января в 16:01
Ответ дляПробілНеПрацює
В пунктах незламності безкоштовно
А можна было бы назвать так как оно есть: пункт обогрева.А то у нас как не ТЦК называют социальной поддержкой,то планы потужностью.Задолбал этот идиотский новояз.
Амбасадор щастя• 20 января в 16:01
Ответ дляОбижулька
И ?
ША! я прийшла!• 20 января в 16:01
Ответ дляРву и мечу
Ви дурна чи прикидаєтесь? Війна хоч і не повномасштабна, але з 2014 року. Просто вся країна відгородилась від сходу і робила вигляд, що все добре. Винні всі від першого президента і до теперішнього і винен сам народ. Згадайте як всі раділи життю при Янику. Він крав і люди крали, крали країну самі у себе. А як раділи, що Юлька у 2009 домовилась за газ? Ось тоді все почалося. Те що зараз, то взагалі без коментарів.
А что именно крал янык?
автор жінка незаміжня • 20 января в 16:02
Ответ дляДомашня Зюзя
Я теж дуже сподіваюсь, але в нас написали, що терміни невідомі ((( Вважаєте мають швидко зробити?
Амбасадор щастя• 20 января в 16:02
Ответ дляША! я прийшла!
А что именно крал янык?
да свята людина, в ретроспективе вышла
Ответ дляГолубая фишка
Дякую згідна, але ми частково підготовані - не навчили нас чотири роки війни, адже не вірилось, що буде повна срака((
НеВРотик• 20 января в 16:06
Дом с солнечными панелями и буровая скважина с термоподачей. Ветряк.
автор жінка незаміжня • 20 января в 16:06
Ответ дляАмбасадор щастя
И ?
Робимо висновки, змінюємось, об´єднуємось і більше не обираємо таких, які були всі ці 30 років і боремось завжди з бєзпрєдєлом і корупцією
пані Солоха• 20 января в 16:12
Ответ дляПотринділиця
Ось
Такую штуку вчера видела в магазе . К ней подключен газовый баллон , как в совдепе. Тепло от неё очень , но , блин, пластик и баллон в квартире , ещё и не представляю эти продукты горения куда ?
ПробілНеПрацює• 20 января в 16:16
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Вообще пофиг, Как называется
автор жінка незаміжня • 20 января в 16:19
Ответ дляпані Солоха
Я тоже о том, чтобы баллона в квартире не было - боюсь
Цікавий писочок• 20 января в 16:20
Ответ дляжінка незаміжня
Ок, Спасибо, посмотрим. Но Вы же понимаете, что у нас украинская натура во времена горя наживаться друг на друге, поэтому боюсь цены уже взлетели огогооо
А вас від наживання на чужому горі утримує тільки відсутність можливості, я так розумію?) Ну, якщо це ’у нас’ така натура
Тра Ля Ля• 20 января в 16:22
Ответ дляжінка незаміжня
їх немає ніде в наявності((
автор жінка незаміжня • 20 января в 16:24
Ответ дляЦікавий писочок
Ні ,не вгадали - у мене такого навіть в думках ніколи не було і завжди з чоловіком допомогали , коли треба було, бєзвоздмєздно!! І не всі українці однакові!! Окрім бврижних українців - є справжні українці!
Голубая фишка• 20 января в 16:24
Ответ дляжінка незаміжня
Ми теж не думали, що буде повна срака( Але коли почався на другу добу дискомфорт в побуті - то вирішили собі забезпечити побут на стільки, на скільки можливо ( Нехай краще буде, чим його не буде!)
Тра Ля Ля• 20 января в 16:24
Ответ дляКудрі кручу сама
Вы делаете большую ошибку, когда пытаетесь нагреть помещение. Намного эффективнее нагревать себя, а не все вокруг. Так люди жили раньше, когда центрального отопления в принципе не было. Все что для этого нужно- одежда (тонкими слоями), если холод прямо совсем сильный - шапка и перчатки. Пейте теплые напитки, двигайтесь, а не сидите на месте. Грелку на ночь с собой под одеяло
ну от японці живуть без централізованого опалення. і напридумували всілякі девайси для обігріву. тільки їх, сцк, нема в наявності у києві((
Тра Ля Ля• 20 января в 16:25
Ответ дляпані Солоха
в якому магазині? я поїду куплю
a.ostroverh• 20 января в 16:25
Ответ дляТра Ля Ля
їх немає ніде в наявності((
Есть более новые, но уже по 20+
Интересно по чем они в Японии и можно ли заказать
Сегодня сержусь• 20 января в 16:25
Ответ дляАноним с кешбеком
Печерск да, еще святошино страдает
У сестры на Оболоне воду сливают с труб
У меня на Соломе пол дня не было отопления
Света нет уже 19 часов у меня
автор жінка незаміжня • 20 января в 16:26
Ответ дляТра Ля Ля
Але там світло ніколи не зникає і дешевше коштує, ніж у нас
Тра Ля Ля• 20 января в 16:26
Ответ дляжінка незаміжня
ну да(
Цікавий писочок• 20 января в 16:27
Ответ дляжінка незаміжня
А, значить є, все-таки, якісь арійські українці) Ну ок, не все втрачено)
автор жінка незаміжня • 20 января в 16:27
Ответ дляa.ostroverh
Есть более новые, но уже по 20+
А как керосиновый может быть инверторным)?