Вообще не факт• вчера в 13:52

І чому такі люди, маючи ресурсні можливості, не користуються ними?

https://bigkyiv.com.ua/vagitna-kyyanka-cherez-vidk...
це я про цю заручницю.
Чому досі не мають елементарних термопакетів і термосумок, щоб не їсти холодну їжу, хто вагітну змушує викидати через вікно сумку з костюмом для занять дитини, якщо дитина може сама забрати сумку. Є квартира в Трускавці, але сидить ""заручником"" у Києві, бо тут іі онлайн робота , робота чоловіка, гуртки дітей.
То може не так все і погано.
я Кукарача• вчера в 13:53
Страдания ради страданий )
Помаранчова душа• вчера в 13:55
У одній із багатоповерхівок Києва вже більше доби немає електроенергії. Разом зі світлом зупинився ліфт, і мешканцям верхніх поверхів доводиться щодня долати десятки сходових маршів пішки. На 21-му поверсі живе Настя — вона на сьомому місяці вагітності та чекає двійню. Для жінки кожен спуск і підйом сходами зараз фізично майже неможливий.

Єдине місце, де вона може подихати свіжим повітрям, — власний балкон.
«Аудіокнижка або подкаст — виходжу, слухаю, просто дихаю», — розповідає Настя в сюжеті «Єдиних новин».
Колись високий поверх і панорамний краєвид здавалися перевагою.
Тепер цей вид нагадує їй про повітряні бої над містом. У квартирі холодно, батареї ледь теплі, на вікнах і стінах через постійну сирість з’явився грибок. Щоб не замерзнути, Настя вдягає кілька шарів одягу.
Без електрики кухня перетворюється просто на набір меблів — готувати неможливо. Чоловік приносить їжу в контейнерах, яку часто доводиться їсти холодною.
Води в будинку інколи немає по кілька днів. Після одного з таких відключень через різкий напір води в квартирі навіть тріснув замерзлий душ.
Старшу доньку Насті довелося відправити жити до бабусі, де є генератор.
Одного разу жінка навіть змушена була скинути дитині з балкона сумку з танцювальною формою — спуститися сходами вона просто не могла.
Попри все Настя продовжує працювати: проводить онлайн-фітнес-тренування, навіть під час блекаутів. Її підтримують клієнти з різних країн.
Родина могла б тимчасово переїхати до квартири в Трускавці, де стабільно є тепло й електрика. Але в Києві залишаються робота чоловіка, навчання та заняття дітей.
«Найголовніше — психологічна адаптація. Віра в те, що є щось більше за нас, і що після найважчої зими обов’язково прийде весна», — підсумовує Настя.
Помаранчова душа• вчера в 13:56
така бідолашка. одного разу навіть довелося сумку викинути)))

ці журналісти як щось понаписують, то хоч стій, хоч падай.
НичеНипанимаю• вчера в 13:56
Ответ дляя Кукарача
Страдания ради страданий )
Кхм вимушена була скинути змінний одяг.
Та я чого дітям з вікна тільки нескидуаала.
І гроші і ключі і взуття

Лінь спускатись з 4 поверху
Сливочная пенка• вчера в 13:57
Ну на 20+ этажей не каждый ребёнок поднимется. Неизвестно сколько там ребёнку и что по здоровью. Плюс мамочки против любой физкультуры, так что выносливость минимальная в минусе скорее всего.
Жена_КотораяСтена• вчера в 13:58
С чего вы взяли что у вас есть право осуждать других людей? Кто вам это право дал? Если там нет работы, то за что они будут жить? Ааа вы же первые потом скажете, а зачем она решила рожать если работы нет, ужас, ужас
НичеНипанимаю• вчера в 13:58
Ответ дляПомаранчова душа

Описую своє життя.
На вулиці - 18.
На балконі мороз. Довелось вдягнути шерстяні шкарпетки.
На вулицю не виходила 5 днів
В холодильнику вмирала четвертинна капусти
Пищалка• вчера в 13:58
Проводить онлайн фінтнес тренування, а спуститися по сходах не може
Сливочная пенка• вчера в 13:59
Ответ дляПомаранчова душа

Згадалось чогось, як в дитинстві ліньки було повертатись або підійматись додому і кидали в пакеті з прищепкою щось по типу грошей на хліб або ключі, і дивились, щоб на дереві не зависло)
аромат Жука• вчера в 14:00
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Так муж пусть остается. Что с ним за 3 месяца до весны случится? Сбежит?
Пушкининиана• вчера в 14:00
Пишуть Якусь фігню
Помаранчова душа• вчера в 14:00
Ответ дляСливочная пенка
та я сама викидала чоловіку не раз те, що він забув. іноді і він мені викидав. ще тоді електрика була безперебійно і ліфт ходив. просто час економили.
Все питаю зарання• вчера в 14:02
Ответ дляПищалка
Это другое. Интересно, больше суток нету света, а онлайн тренировки проводит, т.е. что-то все таки работает
Жена_КотораяСтена• вчера в 14:02
Ответ дляаромат Жука
Ну мало ли почему не хотят. Все таки беременность двойней это не легко
Помаранчова душа• вчера в 14:05
краще б про одиноких людей похилого віку написали. і дали телефони волонтерів.
бо у нас в будинку мешканці допомагають один одному, а десь люди і смартфонів не мають, щоб в домовий чат вступити.
Бідося• вчера в 14:11
Ребенок забыл сумку, пусть лучше пешком на 21 этаж поднимется, а потом спустится? Автор, вы явно не ищите лёгких решений
я Кукарача• вчера в 14:11
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Поэтому надо сидеть в Киеве в холоде и голоде ? Что то как то небрежно они относятся к своим брониславам будущим
Я Вас не боюся• вчера в 14:11
Нифига себе, с 21 этажа сумкой и убить кого-то можно.
Жена_КотораяСтена• вчера в 14:13
Ответ дляя Кукарача
Да успокойтесь. Не думаю что все так плохо. Люди существа живучие, и не в таких условиях справятся. Вопрос лишь в том ок или не ок конкретному человеку. А поныть это святое
Подтяжка• вчера в 14:15
Ну если б она делала все, как вы написали, кто б о ней узнал?))) Сейчас блог замутит, денег заработает на этом)))
Зілля до весілля• вчера в 14:15
а чего вас вообще волнуют безмозглые, решившие размножаться в войну, это ж не неожиданность для них ( как для тех, кто зачал детей до войны, а родились они в войну или накануне), эти же знали на что идут, это осознанные риски, пусть теперь пишут жалобы в свою жалобную книгу
Зілля до весілля• вчера в 14:17
Ответ дляПомаранчова душа
100%, пожилые не выбирали себе такую судьбу, а эти беременные осознанно подвергают опасности своих детей и себя, так кто им доктор.
я Кукарача• вчера в 14:19
Ответ дляПодтяжка
Мне она похожа на ту ипанашку, которая побежала ныть, когда бабка ее на диван в укрытии не пустила
я Кукарача• вчера в 14:19
Ответ дляЗілля до весілля
И строят их себя вселенскую скорбь и страдания
я Кукарача• вчера в 14:21
Думаю все намного проще. Хату в трускавеце они скорее всего сдают за некоторую сумму долларов. И если туда переедут , то потеряют доход. Потому что эту квартиру без лифта на 21-м этаже сейчас вряд ли кто-то снимет в своем уме
Колдунья-вещунья• вчера в 14:26
Та це просто історія про те, як людина живе. Хто вам сказав, що вона ниє? Розказує як живе, тай все. Для іноземців в тому числі корисно
Все питаю зарання• вчера в 14:31
Ответ дляя Кукарача
А на самом деле, муж станет отцом троих детей и будет выездным и непризывным, ради чего все и делается.
Твоя подружайка• вчера в 14:39
Ответ дляПомаранчова душа

Якби не абзац про квартиру в Трускавці...
Пишу_граммотно!• вчера в 14:49
Ответ дляаромат Жука
Ніколи в житті він не сбіжить.
Він же стане багатодітним батьком і виїздною людиною
Аль де Барановна• вчера в 14:50
Ответ дляПомаранчова душа
Мне мама вчера ключи сбрасывала,свет есть