КучМала• 21 января в 10:24

Загинув чоловік

Пройшло більше 40днів, як чоловік загинув на війні. Думала буде легше, а навпаки стає дедалі сумніше і гірше. Може хтось порадить психологів волонтерів, які безкоштовно допомогають. Саме не вигрібаю, ще син підліток.
Настасья Пицун• 21 января в 10:46
Ответ дляСердючка
Не пишіть дурниці.
Та ви що.
Кажу вам як дружина військового, і вже його вдова.

Я ніколи тут не буду жалітися.

Після того, як мені тут написали-чого ти ниєш?? Він сто тисяч отримує, мало тобі???
Настасья Пицун• 21 января в 10:47
Ответ дляЯк міряти?
звісно, якщо грошей не вистачає, оформіть по втраті військовослужбовця в сумі 15 млн. грн. На ці грощі знайдете кращего спеціаліста. Право мають батьки, діти, вдови.
Оо, ну звісно.
А от і про гроші.

Щось довго вас не було.
Настасья Пицун• 21 января в 10:48
Ответ дляКучМала
Не так легко і швидко це зробити. Пенсію про втрату годувальника сказали начислять не раніше ніж за 4-5 місяців
Кому?
Дітям?

Чого так довго?
Я оформляла в пенсійному, сину. За місяць гроші прийшли
Як міряти?• 21 января в 10:52
Ответ дляНастасья Пицун
Оо, ну звісно.
А от і про гроші.

Щось довго вас не було.
так навіщо їй безкоштовна допомога тоді? я їй написала, бо може не знає. Вона має право на ті гроші. То ж не ваші.
автор КучМала • 21 января в 11:00
Гроші.... Як жити без людини з якою 20 років і в горі і в радості. Ні які гроші не замінять чоловіка
Болтушка Му• 21 января в 11:06
Ответ дляТуфли в чешуе
Говорят психологи надо продержаться полгода. Вроде и психолог не работают потому нет смысла
мне говорили год...
Указка• 21 января в 11:07
Ответ дляКучМала
А он доброволец?
Ласунка• 21 января в 11:08
Пам´ятайте, що у вас підліток, який, як не коли потребує вашої уваги!
Примайтеся!
Дуже вам співчуваю!
автор КучМала • 21 января в 11:16
Ответ дляБолтушка Му
мне говорили год...
І як ваше самопочуття? Мені здається час робить тільки гірше. Саме страшне слово це ніколи...
автор КучМала • 21 января в 11:17
Ответ дляУказка
А он доброволец?
Яке це вже має значення
Чумачечая Весна• 21 января в 11:19
Ответ дляЗамурмишка
Які дурниці? Потім будуть робити скріни і по темам носити? Подумайте.
Дура конченая
Болтушка Му• 21 января в 11:21
Ответ дляКучМала
у меня прошло чуть больше 2-х месяцев, это пока ни о чем... тяжело, очень.. и сейчас кажется чем дальше тем хуже... время не лечит, лечат новые люди, новые события.. хотя пока это звучит более чем дико и абсурдно... да, никогда не придет, не позвонит, не прикоснется... никогда... от этого страшно, реально страшно... до сих пор дома везде его вещи, убрать руки не поднимаются... больно, очень... стараюсь держаться, на людях получается... дома в тишине и темноте не очень...
как-то так...
Настасья Пицун• 21 января в 11:21
Ответ дляЯк міряти?
І абсолютно точно не ваші.
Що вам всім є діло до чужих грошей.

Мені тут одна писала, якщо вам так гірко, то віддайте ті гроші комусь. Їй, наприклад.

Чи ви думаєте, гроші платять прямо на наступний день після поховання? Чи може якось автоматично оформлення проходить?
Грошей ще треба дочекатися. А дах їде ВЖЕ.
Мій чоловік був зниклий безвісти. В потім знайшли тіло

Як думаєте, є в мене на нормального психолога з прийомом за 2500?
Настасья Пицун• 21 января в 11:22
Ответ дляКучМала
Вони не розуміють.
Тут думають, що гроші якось заміняють чоловіка
Упругая попка• 21 января в 11:42
Есть сайт у психолога. Там многие пишут о ситуации и получают ответы от психологов.
Но вы знаете, скажу вам честно, психолог вам не поможет. После смерти бабушки мама была и у психолога и психиатра никто ей не помог. Единственное после чего ей стало немного легче, это когда она резко сменила обстановку и мы увезли её в другой город где уже ничего не могло напомнить о человеке. Старались занять приятными делами. Вязанием, фильмами, танцами. И со временем выкарабкалась
автор КучМала • 21 января в 11:43
Ответ дляБолтушка Му
как-то так...
Я Вас розумію як ніхто, ввечері після роботи дуже важко. Фото дивитись на можу, речей теж не торкаюсь, боляче. Здається, що ніколи більш не буде умиротворення. Ті почуття які були поряд з чоловіком зникли на завжди. Тільки тоска та безнадія
автор КучМала • 21 января в 11:44
Ответ дляНастасья Пицун
І абсолютно точно не ваші.
Що вам всім є діло до чужих грошей.

Все вірно, люди думають що гроші лікують
Болтушка Му• 21 января в 11:49
Ответ дляКучМала
держимся, даже если кажется, что держаться не за что... обнимаю Вас!
Настасья Пицун• 21 января в 11:52
Ответ дляКучМала
Коли мій чоловік зник, в мене була запланована поїздка.
Чоловік дуже хотів, щоб я поїхала..
І моя подруга потягла мене майже силою. Через моє ´я його зраджую зараз ´
Як не дивно .. мені це допомогло. Допомогло не провалитися. Спілкування з нею про все на світі. Нові враження.. я наче відтермінувала біль до моменту, коли зможу якось з ним змиритися.

Я пишу вам зараз... А завтра поховання.
І я не знаю, як що буде далі.
Швидкоруч• 21 января в 12:08
Автор соболезную, но в округе у кого мужья погибли уже с новыми мужчинами живут еще лучше чем до, поэтому отвлекайтесь работой детьми делами
Швидкоруч• 21 января в 12:10
Ответ дляКучМала
Автор подымайте одно место и вперед , вы можете оформить деньги и сидите ноете, автор вы на работе ходите?
Указка• 21 января в 12:11
Ответ дляКучМала
Яке це вже має значення
Значит сам свой путь выбрал. Заработать хотел. Может и успел
Швидкоруч• 21 января в 12:15
Ответ дляУказка
Розумієте всі військові заробляли , і його сім’я жила краще , бо доходів більше, почали їздити кудись щось побачили купили квартири машини, багато хто сам пішов заробити , когось заставили, шкода людей що гинуть
Указка• 21 января в 12:17
Ответ дляШвидкоруч
Конечно понимаю. Жаль только людей на линии фронта. Простых. И как зарабатывали знаю.
автор КучМала • 21 января в 12:26
Ответ дляНастасья Пицун
Чоловік дуже хотів, щоб я поїхала..

Я пишу вам зараз... А завтра поховання.
І я не знаю, як що буде далі.
Співчуваю! Мені сказали, що треба дякуващо, що тіло доставили додому, є можливість поховати. Скільки чоловіків назавжди залишаться там, де їх застигла смерть
Вишня на торті• 21 января в 12:26
я овдовіла літом 22го .краще стало тільки в останні півроку , і то періодично находить.психологи це добре ,але горе є горе , нема чарівних методів,щоб горе не боліло
автор КучМала • 21 января в 12:31
Як закрити тему? Дякую хто поділився своїм болем, або корисними контактами.
Настасья Пицун• 21 января в 12:34
Ответ дляКучМала
Мені повідомили про опізнання тіла на наступний день після мого дня народження.
І я вважаю це подарунком.
Бо тепер знаю, що з ним. І матиму місце, куди прийти.

Бути в невідомості це страшно.
автор КучМала • 21 января в 12:38
Ответ дляНастасья Пицун
І я вважаю це подарунком.

Бути в невідомості це страшно.
Так, я теж поховала біля його батька, військові безкоштовно запропонували на кладовищі героїв. Я поховала за свій рахунок, знаю він би хотів біля батька. Є місце куди можна прийти
вАлнуюся сильнА• 21 января в 13:50
Ответ дляКучМала
Коли стане легше, весь світ рухнув, очі в ранці відкривати не хочеться
Мой муж был для меня моим миром, я благодарна Богу, что испытала такую любовь. 25 лет, пролетели, как мгновение и когда он погиб, я чуть умом не тронулась. Психиатр давал мне свои таблетки (их было 3 вида) и я их принимала по схеме. Тогда мозг легче воспринимает потерю и можно хоть нормально спать. 2 года для меня был ад, плакала постоянно, во снах пыталась его искать. И только через 3 года стало легче, сейчас я замужем второй раз и сложно от того, что они разные во всем. И понимаю, что первого мужа люблю до сих пор, хоть и прошло уже 7 лет (плачу временами)