Просто каралева• 21 января в 11:39
У кого мальчики 16 лет живет за границей - военный учет
В 16 лет надо стать на учет и получить приписное. Кто живет за границей с детьми, что думаете? Будете становиться? Как лучше поступить я хз. Чтоб потом не было палок в колеса с получением паспорта
Не стесняюсь• 21 января в 22:56
Ответ дляНу шо не так?
Якщо вже є закордонний паспорт, то подавати внутрішній для виготовлення нового закордонного не потрібно. Так написано на сайті посольства України у Парижі.
Посольство не обслуговує чоловіків 18-60 років! Вони не можуть оформити там паспорти і це по всьому світі. Чоловікам можна оформити закордонний паспорт лише в закордонних філіях дп до, а там треба ід.
КоролеВешна• 21 января в 23:00
Ответ дляMs. Доброта
Естественно
Заказывали один в замен потерянному + один дополнительный
так вроде по закону можно иметь два заграна? зачем говорить что потеряли?
Ну шо не так?• 21 января в 23:01
Ответ дляПростецкая
Так ваш загран через 4 года закончится, а новый вы без id карты не сделаете. И если вы за границей, то вы будете 3 месяца ждать карту, а потом 3 месяца новый загран. Одновременно уже не делают. Вы сами себе и ребенку усложняете жизнь в будущем.
Подруга тоже кричала мне, что нафига я в 18 лет сыну новую id карту за границей делаю. Так вот, вроде действительно, нафига. А пошел сын официально работать, получил контракт, а чтоб счет открыть не достаточно заграна, внутренних документов, дайте свой украинский паспорт, идентификационный код и, внимание, прописку в Украине! И это крупнейший банк, не абы какой. И так в трех банках.
Банк вимагає два документи з фото, а не внутрішній паспорт. Водійські права можна надати чи вид на проживання, якщо на ньому є фото. Поняття ’прописка’ за кордоном відсутня. Є місце проживання, і воно там, де ти зараз живеш. Підтверджується, наприклад, рахунком на комунальні послуги.
Трільчиха• 21 января в 23:03
Ответ дляКоролеВешна
это только в Германии возможно ?
Нет, во Франции
КоролеВешна• 21 января в 23:06
Ответ дляНе стесняюсь
Початок розмови йшов про те, що треба зробити перше ід за кордоном до 18 років, бо якщо цього не зробити, то з 18 його не можливо отримати за кордоном, а лише самостійно особисто забрати в Україні.
Так, зараз вже три тижні, як знову доступна послуга одночасно оформлення ід і закордонного паспорта.
нащо взагалі за кордоном робити українське ід?
Ну шо не так?• 21 января в 23:07
Ответ дляПульт от линолеума
Нарешті, коментар людини, котра розуміє весь ланцюжок!
Маячня. Для виготовлення закордонного на заміну не потрібен внутрішній. Внутрішній просять лише якщо попередній закордонний втрачено.
Не стесняюсь• 21 января в 23:08
Ответ дляКоролеВешна
Для того, щоб мати можливість отримати новий закордонний паспорт, коли закінчується дія попереднього. Без ід, дп документ не виготовить закордонний. В консульстві чоловіки 18-60 не обслуговуються ніде в цілому світі на сьогодні, тож там вони не можуть оформити паспорт
Ну шо не так?• 21 января в 23:10
Ответ дляЛупаю цю скелю
І не залежати ні від яких виплат. Тобто зарплати має вистачати на все. Так завжди було.
І дитині ніколи не дадуть громадянство окремо від батьків.
Я спочатку думала ви жартуєте і підтримала. Але схоже, що цю дічь ви на повному серйозі несете.
Звичайно, дають окремо від батьків. Особисто знаю українців, діти яких вже мають місцеве громадянство, а батьки ні. Приїхали задовго до війни. Діти отримали громадянство по досягненню 16 років,подавалися часі без батьків. Франція.
Дуняша• 21 января в 23:10
Ответ дляТрільчиха
С защиты потом переходят на гражданство. Это предусмотрено законом
Это в какой стране такое?
И без паспорта никто выйти из укр гражданства не сможет
Не стесняюсь• 21 января в 23:11
Ответ дляНу шо не так?
Треба! Ід обов’язково!
Верочка 100%• 21 января в 23:13
Ответ дляКоролеВешна
то якщо треба всі здати, то як вони залишають собі один?
В тім то й річ, прям одночасно день в день, то не вийде оформити одразу два заграни. Це хіба що в людини жодного нема. А якщо є один, і він діючий, тоді другий оформити може. При оформленні в них база є, вони одразу бачать, скільки діючих паспортів, і так і говорять, мовляв, у вас є діючий паспорт, тому оформити ви можете за один (не два) додаткових. Ну і формально питають причину, навіщо вам другий паспорт. Це може бути якраз і формальна причина - у звʼязку з частими подорожами тощо. Якщо термін дії одного паспорта сплив, і ви приходите по ще один, через якийсь час. То вони попросять здати той паспорт, термін якого сплив.
Дуняша• 21 января в 23:14
Ответ дляМэри Попкинс
Не было проблем? В ДП Документ паспорт делали? Моему в мае будет 17, паспорт нынешний до 18. Планируем в июне поехать заказать новый паспорт, который на 10 лет. Не требуют приписное?
Конечно, нет
Никто приписное не требует в 17 лет
Да и в 18 тоже не требуют - сейчас все по базе проверяют
Никто приписное не требует в 17 лет
Верочка 100%• 21 января в 23:15
Ответ дляНу шо не так?
В деяких країнах прописка все ж є. Та її вимагають показати. Наприклад, Нідерланди, Іспанія - прописка є. Державні установи - поліклініки, школи - привʼязані до прописки.
Ну шо не так?• 21 января в 23:16
Ответ дляМама Никитки-2
При отриманні паспорту поставлять автоматично. Років 2 тому прийняли зміни до постанови
Це недавно ввели
Дуняша• 21 января в 23:15
Ответ дляПластилин_Колец
Нет...только детям..
Никто не обещал родителей оставить просто так после окончания войны,такое не обещали за просто так,это же очевидно
Детям никогда и нигде не дают отдельно от родителей
Ну шо не так?• 21 января в 23:16
Ответ дляМама Никитки-2
Дуже просто. 15 днів на добровільну сплату, далі виконавча служба і стягнення на майно батьків чи опікунів. Нічого нового тут не придумали. Так було і 10 і 20 р тому. А до 16 років штрафи відразу на батьків виписують
Стаття 24-1. Заходи впливу, що застосовуються до неповнолітніх
КоролеВешна• 21 января в 23:17
Ответ дляДуняша
Это в какой стране такое?
ну может дети могут
Ну шо не так?• 21 января в 23:18
Ответ дляВерочка 100%
Куди ставлять ’прописку’? У який документ? У Нідерландах половина населення живе в орендованому житлі. То що ви називаєте пропискою?
Трільчиха• 21 января в 23:18
Ответ дляДуняша
Это в какой стране такое?
Я не писала про выйти. Почитайте что такое международная защита. Это один из способов получить гражданство без укр документов.
Khmelnichanka• 21 января в 23:19
Ответ дляНу шо не так?
Так в орендоаане житло і прописують. Принаймні, в Німеччині.
Без прописки тут нікуди.
Дуняша• 21 января в 23:19
Ответ дляНе стесняюсь
Обслуживает уже
Если есть в Резерве, то выдадут паспорт в посольстве
Дуняша• 21 января в 23:20
Ответ дляНу шо не так?
В каждой стране по-разному
Есть и прописка прямо на бумаге, а не просто коммунальными подтверждается
Зависит от страны
КоролеВешна• 21 января в 23:20
Ответ дляТрільчиха
это можно получить только до 18 ?
Дуняша• 21 января в 23:21
Ответ дляКоролеВешна
Когда вам не выдадут загран без айди, вот тогда и узнаете, зачем вам айди за границей
Дуняша• 21 января в 23:22
Ответ дляНу шо не так?
Ну не могут они отдельно получить гражданство - на гражданство нужно подтверждение наличия средств на существование в том числе
Ну шо не так?• 21 января в 23:22
Ответ дляНе стесняюсь
Треба! Ід обов’язково!
Більше знаків оклику, більше...
Ось вам інформація з сайту ПУ у Франції:
3. Паспорт громадянина України (внутрішній паспорт у вигляді книжечки) зі всіма фотокартками за віком - за 16, 25 та 45 років (+ копії всіх сторінок з відмітками) - ТІЛЬКИ ЯКЩО немає дійсного закордонного паспорта (ТОБТО закордонний паспорт оформлюється вперше, або у зв´язку з втратою/викраденням, закінченням терміну дії або пошкодженням попереднього закордонного паспорта ) або паспорт громадянина України (внутрішній паспорт у вигляді ID-картки) для осіб старше 14-ти років (+ копії з двох сторін).
П.С. оформила паспорт без внутрішнього, лише зі старим закордонним. Уявляєте, внутрішній необов´язковий.
Дуняша• 21 января в 23:24
Ответ дляТрільчиха
Ну вот когда получите, тогда и напишите, что получили
А пока это все только слова
Дуняша• 21 января в 23:24
Ответ дляНу шо не так?
Есть прописка во многих странах
То, что вы живете в стране, где нет прописки, не означает, что ее нет и в других странах
Ну шо не так?• 21 января в 23:25
Ответ дляKhmelnichanka
Без прописки тут нікуди.
Що є підтвердженням ’прописки’? Договір оренди житла? Квитанція на оплату комунальних?
Але це не є пропискою, це місце проживання.
Ніяку ’прописку’ вам нікуди не ставлять.