Просто каралева• 21 января в 11:39
У кого мальчики 16 лет живет за границей - военный учет
В 16 лет надо стать на учет и получить приписное. Кто живет за границей с детьми, что думаете? Будете становиться? Как лучше поступить я хз. Чтоб потом не было палок в колеса с получением паспорта
Бла бла бла• 21 января в 20:25
Ответ дляВилосипедниця
Не становился и не собирается
А как паспорт получать ?
Верочка 100%• 21 января в 20:26
Ответ дляСиликоночка
Відпишіться хто-небудь, нащо ви берете два паспорти на 10 років одночасно? Просто щоб було? На випадок втрати? Чи є ще якась можлива потреба?
Знаю дорослих, то вони візи планують отримати чи отримали вже в штати. То один паспорт здають на візу, з іншим лишаються. Віза може бути не лише в штати, звісно. Хтось бере, щоб було, на всякий випадок. Але всі інші паспорти діючі треба здати. Одночасно мати можна лише 2 діючі паспорти.
Ms. Доброта• 21 января в 20:27
За трохи більше ніж місяць зробила 3 документи по черзі, але в Україні.
1 липня 2024 - сину виповнилося 16 років
13.07 - «загубили» закордонний паспорт і оформили новий на 10 років
Десь через півтори тижні отримали терміновий в ЦНАП
Далі замовили ще один додатковий
А потім - «загубили» ID картку
Отримали в 16 років на 4 роки
В вересні вже син поїхав до Австрії
Один із закордонних паспортів залишила вдома в Києві
Син в Австрії сам вже 1,5 роки
На облік в 2024 році питала в серпні в ЦНАП не ставили, вони не передавали дані.
Влітку вже 18, поки ставити не планую
Штрафів не боюся, нехай виписують.
Далі замовили ще один додатковий
А потім - «загубили» ID картку
Отримали в 16 років на 4 роки
В вересні вже син поїхав до Австрії
Син в Австрії сам вже 1,5 роки
Влітку вже 18, поки ставити не планую
Штрафів не боюся, нехай виписують.
Вилосипедниця• 21 января в 20:27
Ответ дляБла бла бла
А как паспорт получать ?
Он в прошлом году сделал паспорт , ему было 17, что ему еще надо получить?
Ms. Доброта• 21 января в 20:29
Ответ дляСиликоночка
Щоб якщо загубиться чи пошкодиться один - був запасний і без стресу
Недорога страховка як на мене
У сина один в Австрії, один у мене в Києві
Недорога страховка як на мене
Бла бла бла• 21 января в 20:32
Ответ дляВилосипедниця
В 18 его нужно менять ..
А где ваш учится ?
Автопортрет нурофена• 21 января в 20:33
Ответ дляЖена миллионера
Не громадяни не мають обов´язків.
Для обов´язків їх швидко зроблять громадянами.
Бла бла бла• 21 января в 20:34
Ответ дляСиликоночка
Я делала 2 - й так как детские паспорта всего 4 года, т.е уезжал в 17 и его паспорту уже было 2 года.
Сделали новый на 10лет
Вилосипедниця• 21 января в 20:35
Ответ дляБла бла бла
В 18 его нужно менять ..
А где ваш учится ?
Зачем менять загран? А айди ему нафиг не нужен. В колледже учится
Маю сина, 17 років, 11 клас, вчиться еа сімейному. Ми за кордоном. Атестат віддадуть, але чернз резерв + став на облік, коли виповнилось 17 років. На всяк випадок, щоб в майбутньому не було проблем, він громадянин України, захоче наприклад після війни повернутися.
Знову такі паспорт у 18 не отримаєш український, а без нього потім не отримаєш закордонний.
Khmelnichanka• 21 января в 20:40
Ответ дляМышка L
Ну, зараз же можна отримати закордонний без украінського.
А «потім» - буде потім.
Бла бла бла• 21 января в 20:41
Ответ дляВилосипедниця
Загран не нужнно, а украинский паспорт нужно в 18 ( айди )
В Украине в колледже ?
Вилосипедниця• 21 января в 20:42
Ответ дляБла бла бла
В Украине в колледже ?
Нет, за границей, возвращаться не собирается, поэтому не заморачивается этим, поэтому айди ему не нужен
Бла бла бла• 21 января в 20:43
Ответ дляМышка L
Паспорт в 14 лет получают украинский.
Форс мажор• 21 января в 20:43
Ответ дляKhmelnichanka
А «потім» - буде потім.
Такого, щоб отримати закордонний без українського, ранвше не було, вперше чую. Ну потім і буде , не хочу нагромадження проблем. Особливої проблеми в резерві не бачу, бо син Дію собі встановлював, то автоматично уже все рівно в держ базах є.
Форс мажор• 21 января в 20:43
Ответ дляБла бла бла
Паспорт в 14 лет получают украинский.
І в 18 знову, бо той дійсний тільки 4 роки.
Бла бла бла• 21 января в 20:44
Ответ дляВилосипедниця
А ну супер! Мой учится в Вузе Украины, без паспорта не дадут диплома.
Если честно я надеюсь он сможет вернуться хотя бы в гости :)
Бла бла бла• 21 января в 20:46
Ответ дляФорс мажор
Да ну всегда , а дети как получают ?
Бла бла бла• 21 января в 20:47
Ответ дляФорс мажор
Да
Губи до вух• 21 января в 20:48
Ответ длямуха в кедах
Слышала, что если в украинской школе учится (экстернат, семейное), то школа давит, говорят забирайте документы, все равно аттестат не получит. У нас пока молчат.
Мы пока все равно не планируем возвращаться. Тоже не очень понимаю, какой смысл в таком случае в этом учёте.
Мы забрали в этом году без проблем , 11 классов
Форс мажор• 21 января в 20:49
Ответ дляБла бла бла
Да ну всегда , а дети как получают ?
Ну так є закон, в 14 років отримати укр паспарт, в 18 його поновити
Губи до вух• 21 января в 20:49
Ответ дляMs. Доброта
Далі замовили ще один додатковий
А потім - «загубили» ID картку
Отримали в 16 років на 4 роки
В вересні вже син поїхав до Австрії
Син в Австрії сам вже 1,5 роки
Влітку вже 18, поки ставити не планую
Штрафів не боюся, нехай виписують.
Далі замовили ще один додатковий
А потім - «загубили» ID картку
Отримали в 16 років на 4 роки
В вересні вже син поїхав до Австрії
Син в Австрії сам вже 1,5 роки
Влітку вже 18, поки ставити не планую
Штрафів не боюся, нехай виписують.
Тот что потерялся , становиться не действительным . Если вы не знали
Бла бла бла• 21 января в 20:51
Ответ дляФорс мажор
Говорят сейчас без военного учета его в 18 не обновить.
Форс мажор• 21 января в 20:52
Ответ дляБла бла бла
Ну так і я про це. Більше того закон поки що дозволяє хлопцям хоч батьків побачити вдома, в резервом он товариш сина, студент в Чехії, приїжджав на зимові канікули. 19 років
Трільчиха• 21 января в 20:57
Ответ дляДуняша
Без заграна вы на гражданство не сможете податься
Ну слушайте, все предусмотрено) сможем по совсем другой статье которая не предусматривает никакие украинские документы.
Трільчиха• 21 января в 20:57
Ответ дляДуняша
Причем здесь защита?!
Речь о будущем получении гражданства
С защиты потом переходят на гражданство. Это предусмотрено законом
Khmelnichanka• 21 января в 21:00
Ответ дляФорс мажор
Мені в ДП «Документ» в Берліні казали, що термін дії українського продовжено на час ВС , тому можна робити закордонний. Але зараз можна оформлювати й одночасно і внутрішній і закордонний паспорти. Моєму сину вже 20, закордонний протермінований. На обліку не стоїть. Але будемо робити закордонний паспорт, то поставлять автоматично.
Мэри Попкинс• 21 января в 21:16
Ответ дляВредняжка
Не ставали
В 16 років виготовили паспорт на 10 років а там буде видно
Не было проблем? В ДП Документ паспорт делали? Моему в мае будет 17, паспорт нынешний до 18. Планируем в июне поехать заказать новый паспорт, который на 10 лет. Не требуют приписное?
КоролеВешна• 21 января в 21:30
Ответ дляНе стесняюсь
Якщо не зробити ід до 18 років, то після 18 за кордоном не зроблять перший, тобто зроблять, але відбір лише в Україні. А без ід, після 14 років не зробиш закордонний. В консульство після 18 лише з резервом приймуть.
відбір - що це ?