Напланетянка• вчера в 15:42

Сапожник без сапог?

Работаю горничной и ещё подработки уборка частно.
Сегодня выходной и заметила, что дома вообще не хочу убирать. Пробежала с пылесосом и сижу.
Выходных почти нет нормальных. Сегодня получила + один день за 1 января.
Україна понад усе!• вчера в 15:43
Ви втомилися. Це ж нелегка робота. При чому чоботи?
Ухахайкина• вчера в 15:44
Работаю учителем. По-вашему, я должна дома тоже вести уроки?
Бабуся мороз• вчера в 15:45
Я репетитор. Моя дитина має репетитора з мого предмету,бо я не маю часу
автор Напланетянка • вчера в 15:45
Ответ дляУхахайкина
Но это другое.
А я наверное просто ленюсь
автор Напланетянка • вчера в 15:46
Ответ дляУкраїна понад усе!
Бо вдома ,вибачте за слово, просто срач.
Ухахайкина• вчера в 15:46
Ответ дляНапланетянка
І що? Відпочивайте, це важливіше
автор Напланетянка • вчера в 15:47
Ответ дляУхахайкина
І що? Відпочивайте, це важливіше
Нажарила млинців, відкрила полуничне варення і чаюю
Україна понад усе!• вчера в 15:47
Ответ дляНапланетянка
Маєте повне право на відпочинок. Порядок вдома зачекає. Якщо маєте родину, хай допомагають, а не чекають вас
автор Напланетянка • вчера в 15:48
Ответ дляУкраїна понад усе!
Маю. Але їм то не шкодить, переступають і все
Україна понад усе!• вчера в 15:50
Ответ дляНапланетянка
Це проблема. Хай вчаться вас цінувати. Не готуйте їм всім їсти. А прийдіть одного разу і скажіть - я їду в на відпочинок. Речі зібрані, таксі чекає. І їдете десь побути з собою. Ви заробляєте гроші не легкою працею. Має бути повага
КоролеВешна• вчера в 15:55
Я повар, последний раз не помню когда готовила дома вообще. А вспомнила оливье на НГ
Дай подивлюся• вчера в 15:57
Ответ дляНапланетянка
Но это другое.
А я наверное просто ленюсь
У поваров тоже так.
У массажистов тоже) мой брат массажист, его жена ходит на массаж ко мне)
ОйЙой• вчера в 16:02
Я навпаки! Кухар - прихожу додому і знов готую- не можу зупинитись!
КАПСЛОЧНИЦА• вчера в 16:03
Це нормально. У вас свої пропорції витрачені ресурси/ефект. На роботі пропорція витрачені ресурнси/зарплата інші. Я вас розумію.
КАПСЛОЧНИЦА• вчера в 16:05
Ответ дляНапланетянка
Почекайте, скоро стемніє, світла нема, буде не видно.
Вільний митець• вчера в 16:05
Ответ дляБабуся мороз
Теж знаю таку маму))
Вільний митець• вчера в 16:07
Автор, якщо не секрет, скільки приблизно ви заробляєте?
автор Напланетянка • вчера в 16:13
Ответ дляВільний митець
По різному. На роботі в середньому десь біля 30 000. Підробіток десь 12-14 000
Як_наготую...• вчера в 16:14
Я коли відкрила бізнес то прибирала сама десь рік 3-4 квартири в день.
Вже 14 років пройшло а вдома я так і не прибираю. І взагалі ніде з того часу не прибирала.
Вільний митець• вчера в 16:15
Ответ дляНапланетянка
Ви титан.
Я не знаю як ви витрумуєте
рукиЖимолости• вчера в 16:47
Я люблю готувати тортики і їсти але розумію якщо буду готувати на замовлення буду без тортиків. А мені важливо їх їсти)

Чоловік ображається чому жінка кума готує не такі красиві і продаж в я красиві смачні і не продаю. Відповідь проста вони в мене такі тому що я роблю для себе краще краще і краще розвиваюся і вивчаю як покращити їх смак і це все багато часу, а не витрачаю свій час на інших людей.
Печенюшка• вчера в 16:59
Работаю уборщицей за границей. Дома не убирала и не убираю. Это делают другие члены семьи. В уборку попала случайно, уж очень хорошие условия были.
Видна міленіалка• вчера в 17:01
Я працюю на кухні і вдома в мене теж зміна на кухні
Бабуся мороз• вчера в 17:34
Ответ дляВільний митець
Теж знаю таку маму))
То добре. Значить, я не одна така неорганізована(